Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
van egy első fékrendszerem eladó! tárcsa nélkül!
meg egy olajhűtő ami zxr 750hez volt de elviekben jó a 400-ra is!
árban megegyezünk!
Szia! Tudok Adatlap!
Hello kis segitsèg kellene. Zxr 400-hoz kellene nekem gyujtàsjelado. A motorom 1995-ös de elvileg màs èvjàratèis jo lehet. Akkinek van eladdo azt kèrem jelleze
Már rá jöttem a gumi méretem nem jó 120/70/17 -es és épp elég hogy bele érjen. Amúgy kösz az infot! :-)
hello
akkor valószínűleg az első gumid nem gyári méret. 120/60r17-nek kéne lenni. a tiéd nagy eséllyel 120/70r17 mert az sűrűbb és általában olcsóbb is, csak átmérőben 10% a különbség. ha az stimmel akkor az idom nem rávaló vagy selejt.
Sziasztok! :)

Lenne egy kérdésem blue flame dobot (rendszer) szeretnék egy zxr 400 hoz. Valaki esetleg tudna segíteni honnan tudom beszerezni? :)
Sziasztok! Van egy olyan problémám az oldalidommal,hogy a baloldalit ha pontosan ráillesztem a generátorfedélre akkor lent az első keréknél bele ér.ha egy kicsit eltolom akkor jó,de viszont esztétikailag nem igazán jó néz ki. Esetleg valaki járt már így vagy van rá ötlete.
Azt szokták mondani, aki 50 alatt megy, a már tud motorozni. Bár nem mindegy melyik vonalvezetésen. 48-al a nagy többségnél jobb vagy.
Üdv mindenkinek!

Hátha valakit érdekel

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Légszűrőház felfekszik rendesen? 400-on elég érdekes módon van megoldva ha nincs jól lehúzva vagy el van már deformálódva nem fekszik fel a sorra rendesen ott meg levegőt szív be, egyszer én is beszoptam ezt egy zxr-en aztán rángatott rendesen.
dobj egy mélt,ha gondolod
Hali!

Nagyon durván veszi a gázt és rángat a gépsárkányom, full melegen is, mi lehet a baj? Karbi?
Még egy kérdés: 3 pályanap után 48-as köröket tudok menni kakucson. Mennyire számít jónak vagy rossznak szerintetek?
Vízszintbe van elzárva, lefele ON felfele RES.
Gyertyasor csere utan poc roff a gep...
bent a szobában sem indul. valaki meg tudja mondani, hogy kell állnia a benzincsapnak, hogy nyitva legyen? mert sehol 1 jelölést sem találok a csap körül // a másik a légszűrőhöz bemenő 'légbeömlő' nyílást megbontottuk, hogy megnézzük van e szívása mikor indítjuk a motort hátha valamire rájövünk igy hajnal 1 kor... de semmi szívás és ezt a levegőszűréses 'rendszert' így találtam ilyen állapotban a szivacs ami ekörül a bordázott gumi körül van tiszta benzin szagú és mint a piskóta málik omlik szét... gondolom ez nem normális, és ahogy láttam nem is gyári gyárilag megtudjátok mondani mi való oda?
beszéltem telefonon 1 autószerelővel, ő mondta hogy a 450 es krossz gépe egyszerűen a 5 fok alatti levegőt annyira nem kedvelte, hogy be sem indult de csinálhattak neki bármit nem indult be de mondta, hogy mivel 1 héttel ezelőtt még pöc röff most meg semmi valszeg a hideg levegő teszi, de a karbi beállítás/tisztítás is segíthet rajta.
Hogyha a szerelőd nem jut 1ről a 2re.
nini
Meg tudjátok mondani, hogy mitől durroghat indítgatáskor a motor? kb 1 hete mikor bátyám hazajött hollandból beindítottam megmutatni neki, leállítottuk és most mire próbágattam volna beindítani rá kb 1 hétre lemerült az akksi, hiába hoztam be a házba... feltöltöttem, most van benne kraft bőven forgatja de most meg nem indul a motor ( a szerelő még december elején azt mondta, hogy karbiszinkron kell neki, azért eszik ilyen sokat, de majd tavasszal-nyáron mert más hőmérsékletre máshogy reagál a motor... azért nem foglalkoztam most ezzel) most néha beröffent néha nem néha durrant 1 nagyot mitől lehet? a karbi rossz beállításai miatt ? vagy szimplán rohadt hideg van neki ? azért ide írok, mert nem akarom a szerelőt ilyenekkel nyaggatni, inkább tőletek kérdezem, gondolom nem dolgozni jártok ide, van ilyenekre időtök előre is köszi.
kösz ;)
...miert nem krealsz egy normalis mail-accountot... hotmail, vipmail...

elkuldtem mindkettore...
bocs,inkabb a gilera@vipmail.hu ra,,mert a hotmail neha blokkolja az ilyen csatolmanyokat! kosz
hat latod arra nem emlekeztem hogy elküldted volna,de utána lesek.mindenesetre légyszíves küld el a balatonmotors@hotmail.com ra ,,csak hogy biztos meglegyen:) köszi mégegyszer
szia, milyen email-re kuldjem el?
( egyebkent anno 2008-ban mar elkuldtem, azt probaltatok? )
Szia Geri,

anno megvettem a teljes verziot, (osszedobtuk az arat az akkori 300zx-esekkel) meg kell neznem hogy meg megvan-e valahol, de szerintem meg kell lennie