Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Szia! 15.000 huf
Szia! Mi az ára?
Helló mindenki! Van egy eladó zxr 400R üvegszálas farokidomom!
Tel : 06 20 4606391
Szia.
Nem üt.
Rendben. Addig félre teszem.
Utalás vagy utamvetel legyen?
Többit beszeljuk. Mailba

cseka.vd@gmail.com
Hali!
Közben levizsgázott a gép, de ettől függetlenül kellene a két első féktárcsa. Remélem nem üt, mert olyan van már :-) Egy a problémám, hogy csak 10.-e után, mert akkor kapok fizut.
Bocsi, hogy csak most válaszoltam, de szinte minden nap 16óráztam, nem értem rá a gép elé ülni.
Üdv: Crazy
Ezt már nem veszed meg, ez az enyééémm! azóta változott kicsit
PDF töltődik le! Remélem tudtam segíteni!

http://www.zxrworld.co.uk/Manu...
Sziasztok! Zxr 400 L (1994)hez, K&N légszűrőt vagy valami moshatót hol lehet venni? mert sehol nem találni neten
Sziasztok! Légyszi világítsatok fel futóműbeállításokkal kapcsolatban!
Úgy tudom, hogy az előfeszítést és a húzófokozatot lehet állítani a zxr400-on. Melyik telószáron melyiket tudom állítani és melyik irányba keményítem/puhítom a húzófokozatot? Túl keménynek érzem, túl hamar visszarúg az alap állásba. köszi
Sziasztok! Ki tud zxr400ra kipufogót? 3 csavaros kellene, lehetőleg szolid sportos hanggal. Vagy merre induljak?
Sziasztok.
Eladó tarcsa.
Köszi, mégsem kell. Nem a termékkel van a bajom, vagy az árral, csak átengedik műszakin így is.
5000.-
Szia, meg van még a fekete ZXR kipufofó dob? mennyiért adnád?
( esetleg ha itt nem akarod közzétenni, dobj egy emilt az árról
downloadlinks@citromail.hu ) köszike!
Szia. Gumit felejtsd el. Felnit cserelsz akkor be fér. 4 es felnire nem jó a 180as mivel ahhoz 5.5kell.
Olajhutom van csak és egy komplett első fék. Ja meg tarcsa is van.
160/60as gumim van kettő darab. Vmi erdekel írj ;)
Sziasztok véletlen valaki nem bont 95 ös évjáratú motort? (L es) csak mert az új alkatrészek horrorisztikus áron vannak, és igazából a használt is csak azért kéne mert hiányos a motor nem azért, mert a régi elkopott... amik érdekelnének: porszívócsövek (a 2 műanyag a fejidomhoz megvan) bilincsekkel, fejidom, km alatti kis téglalap alakú visszajelző doboz (az enyémnek a régi tulaja nem jó helyre rakta a kuplung bowdent és az minden jobb kanyarnál kijjebb húzta, végül a felfogató csavar kitörte a műanyagot), gyári lábtartók konzollal együtt(az enyémet sport lábtartókkal vettem a szerelőm szerint, azért ennyire kényelmetlen, ráadásul arugók hiányoznak is belőle), plexi, rendszámot tartó műanyag konzol(az enyém le van vágva megint csak taps a régi tulajnak), rendszámot megvilágító lámpa, és még információt szeretnék, hogy 180 as gumi be fér e hátra? mert egyik r6 os barátom most cseréli a kb 85% os gumijait sajnos márkára nem emlékszem milyen, talán michlein, és ha beférne feltenném magamnak valakinek tapasztalata, alkatrésze lenne esetleg? előre is köszi.
Ilyenek a bowden végei!
Helló.. Érdekel a tárcsa vagy sem? Meghirdetem ha nem.
Minden méret passzol a 400ra. 310mm 61mm és az osztókör is passzol. Nincs pereme és nem üt.
Kérlek írd meg h hirdethetem vagy kell neked.
5oke h a felfogatasa de a 81 nemtudom mi.
Ugyan azt szereltek az összes zxr-re.
Jó rá nyugi :)
mert valoszinuleg zxr 750 eleje van
Szia,

nekem talan meg van egy oldalidomom
Az hogy létezik, h mindenhol 300 mm-es féktárcsát írnak a zxr400-ra, de lemértem és 310 mm-es van rajta