Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam nekik és sajna felhagytak a bőrruhák árulásával... pedig már nagyon beleéltem magam, találtam hozzá minden egyéb kiegészítőből színben. :)
Nade akkor marad a keresgélés, meg a reménykedés, h az új szezonban lesznek új ruhák is.
Ugyanonnan van nekem a oneforce egyik régib modellje.
azonos ár, nem lepődnék meg, ha azonos helyen gyártanák.
Nekem 2008óta megvan, akkor volt 85.
Szinte sose ápoltam, nem vigyáztam rá, estem benne pár kicsit, stb.

Nagyon elégedett vagyok vele.
Zsebénél szakadt ki hamar az anyag belül, de itthon megvartuk, meg a zsebének a zippzár akasztóhuzó pöcke jött le kb. 4éves korában.
Viszont komolyan ütve vágva volt, kellően vastag csúszáskor sokat védett!
Tschul nadrág volt rajtam, jó minőségű kényelmes nadrág sajnos egy mérettel nagyobb kellett volna. Protektorozása is rendben volt. 9-es fórumon Himizoli-nak volt zöld Tschul ruhája talán tud róla véleményt mondani. Berikben is van zöld néha felbukkan aprón 1-2 darab, Superzone-ban tavaly láttam akciósan is csak kis méretben. Használtban is lehet szépeket kifogni pl: Spyke
Ha nagyobb lenne 52-54 körül már mennék is próbálni.
Kapkodnod így szezon végén már nem érdemes, tavaszig meg csak összejön valami, de zöld ruha az nem egyszerű.
Hozzávaló bőrruhát csak használtban kapsz mivel ez 80-as vége 90-es évek olyan színkombinációs ruhát már nem árulnak
Sziasztok!
Friss húsként írok ide, éppen a motoros jogsi megszerzésének közepén, remélhetőleg pedig tavasszal ZXR tulajként. A fórumot az elejétől a végéig elolvastam, úgyh megkíméllek titeket a "mire kell figyelni vételnél" és egyéb faggatózástól amit már százszor leírtatok. :)

A kérdésem ennél prózaibb: hol tudok ehhez a csodagéphez illő bőrruhát venni? Tudom ez nem ruhás fórum de gondoltam talán könnyebben tudtok válaszolni így elsőre. Szeretném már normális csizmában gyakorolni a forgalmi részt és ha azt veszek most, akkor eleve egy összeillő ruhával venném meg... de mindenhol csak fekete meg fehér/piros ruhákat találok ami annyira nem tetszik.

Az egyetlen zöld féle amit kiböngésztem, az a következő lenne, de a TSCHUL márkáról még nem is hallottam, és amúgy is gyanúsan olcsó ez egy bőrruháért.
http://www.motorosborruha.hu/1...

Ha bárki tudna segíteni azt nagyon megköszönném. Tudom nem épp egy itt szokásos szerelési kérdés de nekem hasonlóan komoly, azért szeretnék jól festeni a mocin tavasszal. :D
Nézd meg nagyobb mocis rendezvényen ahol sok gép van.
Rátollja koppra a szopatót és hutyutyu majd pörgeti 5eren 10percig...
Szép is az jól ráhúzott szívatóval esetleg gázzal 5000 körül indítani.
"Ha nincs szerencséd, cserélhetsz vezérműtengelyt is!"
Hogyha ennyi idős géphez van hibátlan tengely bontva és versenyképes az ára a feljavítással.

"Úgy látszik nem sokan törődnek a szelephézag állítással!"
Meg a szakszerű hidegindítással, egy himbás jobban eltud kopni ha hidegen felpörög, mint a tőkés.

De semmi baj szelephézag állítás helyett Kawzsolti olaja tökéletes, az a zajt megszünteti, lentebb írta.
Szia.
Köszönöm a felajánlást, ahogy meg van bontva a motor, és látják, h pontosan mi szorul még cserére, kiabálok. :-)
Köszönöm
Szia! Ha kell szelephimba, nekem van még! Ha nincs szerencséd, cserélhetsz vezérműtengelyt is! Úgy látszik nem sokan törődnek a szelephézag állítással! :) Apropó szelepkorongjaim is vannak, újak is!
ZXR 400 95" Gyári hibátlan bontott alkatrészei eladóak!
képeken kívűl még sok sok alkatrész van csak nem akarok millio képet feltenni! természetesen kérésre küldök! :) árakat telefonon! alkuképes vagyok
30/220-1196
Nincs mit. Máskor is.
Vittem már hozzá pár hegeszteni, köszörülni valót, eddig mindig elégedett voltam a minőséggel. Csak mire kivártam :( Ugye a profi munkára kell a legtöbbet várni, mert ott nagy a sor...
Ma épp megyek hozzá, mert kaptam töle kölcsön vasárnapra egy célszerszámot.Úgy néz ki amit most javítok ennek is a hengerfeje nála fog kikötni, hisz hengerfejben ő a profi.
Proba majd meglátod!
Sziasztok

Elnézést mindenkitől, helyesbítenék.
Tehát valószínűleg a szelep himbáról vált le a bevonat.

Asis
Valoszinuleg a szelepekrol vált le a bevonat. A lánc majd kiderül.
Azt mondta az úriember, h ne aggodjak, nincs nagy gond vele.

Kawabiker-nek, pedig nagyonszépen köszönöm a kontaktot.
Szerintem kevés ember lehet itthon, aki annyira ért a motor szereléshez, mint a tanár úr. :-)
Sziasztok, eladó Kawasaki ZXR 400-as motorom.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Kategóriát szeretnék váltani , az új kiszemelt már megvan .keressetek nyugodtan telefonon vagy emailben. Köszi
és mit mondott mibaja? Szelepek(ebbe haangab van az biztos)zörögnek? Lánc?
Az milyen?
Van gyári kawa olajam hozzá avval nem fog ! Ha kell!
Hát engem nagyon zavar, de már a szerelőnél van, és nincs vele nagy gond, már csak abban reménykedem, hogy hamar kész lesz, és most már tényleg rendben lesz a drága.
ZXR 400 95" BONTOTT ALKATRÉSZEI ELADÓAK!
-ELSŐ TELÓPÁR
-VILLAHIDAK
-FÉK ÉS KUPLUNGKAROK
-VÌZHŰTŐK
-SEGÉDVÀZAK
-LÀBTARTÓK ÉS KONZOLOK
-FEJKONZOLOK
-TAKARÓ MÜANYAGOK
-PORSZÍVÓCSÓVEK
STB... TOVABBI ALKATRÉSZEK TELEFONON ;) 30/220-1196 www.bontottmotorok.hupont.hu
Hello

Nekem is ugyanilyen csúnya hangja van, bár az enyém jó ideje már pályagépként van nyüstölve. Durván járnak a régi kawák, de ez a hang kicsit aggasztó.
Sziasztok

Na ez lenne a kopogás hang:
https://www.youtube.com/watch?...

szerintetek?
Heh, érdekességek! A termosztát tuti jó...óra tuti, kimérte öccs hétfőn. 90% hogy a jeladó gombája nem adja tökéletesen az órának a jelet.
Ezt persze tudattam az új tulajjal is, meg egy szatyor alkatrésszel...
Ugyanis ma elkelt a kicsiZé.

Jó volt itt lenni, ZXR-esnek lenni. Széles utat mindenkinek!
adatlapomon mail cim. irj es adok telszamot