Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kawasaki zxr 400 94 es évjárat
Típus, évjárat?
nem tudom. gyárilag nyilván nem. nem tudom miben más. lehet, hogy csak egy szívócsőszűkítéssel fojtották le de lehet más a vezérlés, sűrítés is pl. egyébként a teljesítmény érzetbe az áttételek sokat számítanak. nem feltétlenül kell erősnek lennie ahhoz, hogy erősnek érezd.
Aha de szerinted lóerőben is megegyezik?
Keresnék a képen lárható gégecsöveket!
Sziasztok, van pár új akciós póló a 636 topicban!
hello
maga a blokk a zxr-é de nyilván nem minden ua.
Sziasztok tudtok valami infót esetleg egy kawasaki zr400d vel kapcsolatban! Hány lóerős melyik motornak van még ilyen blokkja? 1996 os évjárat! Paprion 38 kw de én többnek érzem! Köszönöm!
Hello!Megvan a motor.30/8419238
Hello!Engem érdekelne a motor,még aktuális?
Üdv!
Keresnék Kawasaki zxr 400ra való jobb oldali az első idomot.
mi az ára?
Üdv!
Kawasaki Zxr 400-hoz keresnék üléspúpot!
Szezonvégi ruházati és bukósisak akció a fehérvári Kawasakiban
10-60% közötti leárazás sisakokra, ruházatra, dec. 31-ig, vagy amíg a készlet tart!
/AGV, SHOX, GIVI, Berik, Spyke, stb/
Hello!Ha még nem találtál volna,nekem van egy felújításra szoruló 400-asom.a motornak van magyar forgalmija,de ki van vonva ideiglenesen.Hengerfej tömítés hibával áll 2 éve.
zxr 400 maradékok eladók : komplett blokk , km óra idomok tank , kerekek lámpa stb
Csaba
Keresnék papír nélküli vagy külföldi okmányos Zxr 400-at.
Farokidomom van..Adatlapomon láthatod.Ha érdekel személyesen is meg nézheted.Én is kecskeméti vagyok!
hali.engem a motorblokk érdekelne ha megvan még
ZXR400 pályaidomot keres egyik ismerősöm, Valakinek van eladó? Vagy bérbe adó sablonja? FEJ+OLDAL+FAROKIDOM
Sziasztok!

Deknit keresek. Van valakinek?

Üdv.
Szabolcs
akkor legyen 750
H v. P modell
Köszi de megoldódott a dolog, a brumi által linkelt ruhát megvettem. Még csizma és kesztyű kell, sisakot is találtam színben, de ez utóbbi kettő nem lesz már probléma szerintem.
Már csak egy ZXR kell ami illik a ruhához! :)
google?
Hátha külföldön valaki forgalmazza...
Csak akkor itthon kell egy "méretpróba"....
Mit gondoltok ? Egy M4-et rá lehetne pakolni egy zxr400-ra?