Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello fosto4t. Hányéves vagy hogy 1999-ig versenyeztél?
eppkezlab motorom van,csak hulye lennek osszetorni azokat a ringen...arra majd veszek megint egy 250-est...de elotte Gerit megkerdezem,hogy melyiket erdemes,nehogy mar szar fotumuves motort vegyek.
majd visszatérek,ha lesz rá időm.1999-ig versenyeztem,most kicsit pihi van.
a nemümegragadáshoz nem szerencse kell,hanem hozzáértés,mivel nálad ez nincs tényleg maradj a ZXR-en.És te milyen köridőket menté?
Egyébként Geri igazat mond,tényleg 2:26-ot mentem az utcára visszaalakitott NSR-rel.
tancolnod kellett?
latom kar a szamarral vitazni futomu ugyben...ugysem jut el az agyaig...
köszönöm,bár nem az én érdemem,csak megvettem rá az idomokat:)
Mitogeri most néztem bikepics-en nagyon faja lett a ZixXeRed
Engem érdekelne a patkány elérhetősége
MEg NSR-el mentél 27-et? 21-et mentem KÜLLŐS kerekű 1974-es RD350-el.22-őt pedig sorba.
Majd akkor pampogj meg kérdezősködj ha 10 alatt mész 2T-vel.Az a baj,hogy 20-at se mész mert nincs egy épkézláb motorod sem..
amugy halkan megjegyzem arc,és mindenféle nyilvánosság nélkül mindenki tudna ilyen nagyhuszár lenni mint te.én leszarom hogy sereghajtó vagyok ssp400ban,saját magam szórakoztatása a lényeg,nem az,hogy másnap arra verjem a mellem milyen köridőt mentem.és képzeld te faszfej,még ilyen kula amatőr szinten ahol én mozgok,itt is lehet érezni a különbséget egy szar és egy jobb futómű közt(ha lenne valami kis rutinod talán megértenéd).És az sem érdekel hogy énvagyok a hülyegyerek aki minden versenyen más motorral megy ssp400ban,leszarom,próbálgatok,most épp a kawa van porondon,a füstösök pihennek.
szerinted viccből írtam?ő maga mondta nekem msn-be hogy annyit ment nsr-el,azóta mivel eladta,nemhiszem hogy javitott.
Na TE! Nagyonokos!
Ha ennyire ügyesnek tartod magad, és értesz is a motrokhoz(?) akkor miért nem jössz el versenyezni közénk? SSP400-ba szar futóművel?
De azért most nem kell ám felkapni a vizet!
A Mitogeri+a Dadis legalább kipróbálja magát rendes versenykörülmények között.
És nem is mennek rosszul. Ha belejönnek rendesen ( nekem kellett 2év ), megszorongathatnak bárkit.
A 2T- 4T hülyeségedre kitérve: ha ismered a 2T minden rejtelmét és tudsz hozzá szerezni alkatrészt+van még hozzá türelmed is (lásd: atisrace) akkor az tényleg jó, de ha ezek a dolgok hiányoznak, fel se ülj egy picit is megfaragott 2T-re. Ja és még legyen hozzá sok-sok szerencséd is, nehogy megragadjon.......
Én a zxr400-al 2.éve megyek 1xjukadt ki a vízés egyszer az olajhűtő.....hmmmm
azon kívül semmi.
?
Vagy tartsál szerelőt!
Szerintem, én úgy emlékszem Zoleeka jobbat ment 2:18-nál...
Nem mintha védeném MrTT-t, csak azért 2:27es időt szerintem mindenki futna, én egyszer voltam kint szar TZR-rel (mármint nem a TZR a szar, mert az rohadt jó motor.. csak az enyém volt szar akkor) és úgy futottam 2:34 et asszem... de nem is nagyon akartam gyorsan menni.. :P szóval 7 mp-t simán javítanék magamon... ;)
De majd válaszol a drága ő maga... :D :D :D
Amúgy kurva jó, megszünt a munkahelyem, ugyhogy mégse lesz idén motor......... a rohadt életbe! napi 12 rongy egész jó kereset, nem? Erre nem megszűnik?
Ha valaki tud vmi jó melót, nyugodtan szólhatna! ;)
a te 2:27ednél csak jobbat.
2:18
mi sem szoktuk,csak mivel 2 éve ott feküdt nálunk és neked nem kellett így sajna apám megvált tőle.
de hogy ne érje szó a ház elejét átutalom neked a ktsgeket,küld el emailben a számlaszámod és amik még kellenek az utaláshoz.
vagy itt is megadhatod,hátha még valaki utal rá pénzt
Ne kritizáld, nekem nem ingyen volt, ha meg nem kell add vissza... De mivel "kidobtátok" (mondjuk én ami nem az enyém nem szoktam kidobni ), igy vissza nem tudod adni gondolom... Megegyeztünk anno hogy mi legyen ha jól emlékszem
lehet,hogy jobban tudok,mint ti
mennyit mész a ringen Csombek?Geri?Dadis?Mielott felrakjátok a címem erre válaszoljatok.
nem elvesztettem,hanem lomtalanításnál kidobta a fater...mivel ott feküdt nálunk már vagy egy éve és mondtad neked nem kell,mert csak foglalja a helyet.
Arról nem is beszélve,hogy olyan törések voltak benne a heggesztésnél,hogy max anyag költséget ért volna az a kipuff.
jó hang?zxrnek?felejtsd el
abban van a pénz
dehogynem,vzérlánc meg bfeszitö csere után bármelyik szabadnapomon:)
má nagyon kiváncsi vagyok,meg idén még alig motoroztam,most meló van ezerrel,de nem is másért,hanem a motorozásért dologozm,szal tuti találkozni fogunk ott is!
Valahogy éreztem, hogy a való életben, szemtől szembe nem ilyen nagy a szája...