Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na,szerelni azt a legfaszább. Tank le, légszűrőház le és, terített asztal. Lapkázni is kurvakönnyü, amig ezen gyertyát cseréltem, azon szelephézagot állitottam.
Tudom én ezt hogy nem szabad lecssrélni az 1100-at !
Na ma sikeresen véghezvittem a gyertyacserét. De azé jól teherbeverhetnéajóédesanyját a kis ferdeszemű, hogy igy találta ki. Szelephézagba bele se merek gondolni, szerintem azt csak blokk kivétellel, meg amugyis a vezérmütengelyt mindenkép ki kell szedni majd. Ugy hogy az szakszerviz lesz.
Szégyenszemre jutyubot kellett megnézni hogy a faszba jön ki, mert itt nincs tank levétel, a gyertyapipák felett nyooc centivel a váz van. És valóban, spec méretű gyertyakulccsal oldalról teljes idombontás után a nyolc centiben kioperálni jobbról hármat, balról egyet. De legnagyobb szopás azé a pipa/trafó levétele volt, meg visszacuppantása.
Légszűrővel is megszivtam, megrendeltem a HF 2916-ot, mert mindenhol azt irják hozzá, de nem, nem az való bele, mert lényegesen kisebb. Igy most azt kajtatok, vajon mit honnan jó gyorsan.
120/70 és 190/50
Sziasztok!
Zzr 1400 nak mekkora a gyári méretű gumik kellenek? Road 4 ből a gt kell vagy a sima verzió elég?
Valaki esetleg használ már road 5 öst? Van tapasztalat?
Üdv.:
Csima
Igen :), nem cserélném le semmiért, max társat(kat) vennék hozzá. Mi ketten együtt öregszünk meg.
Még mindig a fekete 600-asod van?
Hát ja, ez pont 2007, Lillafüred-Miskolc.
itt az alkalom Srácok, ennyi :)
régi szép idők ...
Ha már ZZR találkozó
Áldás ? Azt akarok egy éve , hm ... Lehet el kéne menni.
Ne klasszikus búcsúra gondolj, motoros kis találkozó, aki akar leül a misét meghallgatja, nem kötelező és utána van motoros áldás, pap bácsi megszenteli/megáldja a motorokat/motorosokat :) Nem tudom használ-e, de nem is árt ha jól hallottam ;)
https://hegylakok.hu/2018/01/e...
Nem járok ilyen búcsúkra, meg tököm tudja mikre.
Gurulhatunk egyet majd, nem gond. De egy bizonyos létszám egyébként is cél, ha az nem lesz meg, akkor tolom még ki.
Neeeeeeeeeeee ;( akkor még legvalszeg nem jövök vissza. Mind1, ha jól sikerül úgy is kértek(ünk) még. Pl Ecsédi motoros búcsú? Május 26-án?
Május 5, Budapest, ZZ találkozó!
rendben, írj üzit vagy keress fbon nyugodtan
Ja, asszem még kutya szervezte talán, &rash neve még ami beugrik akkoriból, volt valami motoros nagyfelvonulás is, criticallal súlyosbítva. Akkoriban még lehetett ingyen pályázni kawa napokon, nem úgy mint manapság.
Hát, nekem rézhálóból van egy A4 méretű ilyen célra, sűrű minta szita, már nem tom honnan van, de a szita is megteszi, bármelyik háztartási boltból vagy a teszkóból.
Köszönöm, lehet visszaélek majd ajánlatoddal, mert én egy csavar becsavarozása után is csupa olaj vagyok, képzelhetitek ragasztó volna mindenfelé :D . Jövő hétvégén leszedem és megnézem egyelőre milyen állapotban van.,
Köszönöm szépen, ez lesz akkor, kár hogy csak most vettem észre, télen lett volna rá időm rendesen. Nah mInd1, leszedem vmikor és amit ajánlottál elkezdem csinálni. A fémháló is nagyon jó ötlet, elegánsabb mint a fém lap ötletem, hol keressek ilyet?