Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálatos módon nekem csak annyi jutott belőle, hogy a motorrevü teszten lementünk a balcsira, aztán a pilisen keresztül vissza pestre. Valahogy a reggeli motorválasztásnál a kisebbeknél ment a tolongás, hulkot senki se akarta, így voltam olyan kedves és feláldoztam magam. Annyira nem fájt, imádtam a dögöt. Kicsit olyan mint most rexi. Nagy, de könnyű vele lassan is menni. Böszme erős, de csak ha akarod. Megy mint az állat, de közben meg bölcsőben érzed magad. ótópályán nagyon szórakoztató otthagyni a villogó bömöst a segged mögött. Kéne, csak nem vok hajlandó annyit adni egy hobbyra.
Azzal mi bajod Nem való neked rendes motor
Félre ne értsd ezt hiányolom az új hondákból is. Meg a suzukikból. De az fjr1300-at már meg sem merem említeni.
Olyan semmilyen, na
Baccki, életemben először olvasok olyant, hogy egy honda tulaj egy kawából hiányolja az állatot. És pont a zzr14000-ból.....
Hát egy új motor szerintem most is alaphangon 5 milla felett van és most egy sima 1000-és sportra gondolok.
Úgyhogy azt nem veszünk.......
azért házat veszel ...
Most ez a szóbeszéd járja. Talán 1-2 éven belül kijöhet. De horror ára lesz szerintem 6-8 milla.
Az nem jött be. Az XX nagyon jól eltalált konstrukció - utód nélkül maradt.
Ezért reménykedek hogy tényleg elkészül a cbr 1300 xx. Mert a vfr1200 nagy bukta lett a Honda tályán.
Nagyjából igatad van. Ez a cikk elég jól leírja....
https://totalbike.hu/tesztek/2014/03/26/kawasaki_zzr_1400/
Szép. Tetszetős. A motor karakterét nem érzem. Nem dacos nem ideges de nem is nyugodt. Nem papás nem fiatalos. Olyan semmilyen. Mondjuk sok nagy ccm-és japán gépre igaz mostanában ez.
Aha
Nézd meg a későbbieket . sokkal szebb.
De érted mire gondolok. Ugye? Nagyon jó motorok ezt nem tagadom.
Az első szériás 1400-es. Azok már 1,5-től felfelé vannak. Kutya párja is 1400-gyel nyomja már a 600 helyett?
Az lett........az a szín napsütésben valami eszméletlen.
Én nem szeretem ezeket. Olyanok mint egy vonat. Van ereje ezt nem tagadom de olyan se íze se bűze picit. Olyan mintha nem lenne lelke. Nem tudom jobban körülírni. Csak egy gép. Annak nagyon jó de nem él.
"Nem loptak valakitől egy 400-as Kawasaki ZZR-t? piros... az imént óhajtották rámsózni törzskönyv nélkül adásvételi meghamisítással" Most láttam egy motoros csoportban!
Kutyáéké. Mennyivel másabbak ezek is már.
Nekem a metálződ jobban tetszik, nagyziziben az a királyfi.