Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem idegesítésből, nem heccelésből, nem baszogatásból, de ezt a anya-feleség-mama megengedte helyzetet soha nem értettem. Munkahelyen is van ilyen. A közös kassza megnehezíti a saját hobbyt ez kétségtelen, de amúgy... Ennek a fokozása, amikor a munkahelyi összetartó bulira meg kell beszélnie otthon, hogy rá fog-e érni.
Örültem , hogy egyáltalán vehettem újra motort , anya megengedte , nekem minden pénzt megért ! Főleg , hogy most olyan , mint új korában !
Én 700 ezret az életemben összesen nem költöttem a járgányaimra. Ha a kötelező szervizeket leveszem, akkor meg pláne egy részét csak. persze az évtizedekkel ezelőtti tízezrek az manapság semmi, de csak a számosságot nézve ijesztő.
Naná ! De örültem , hogy egyáltalán meg tudták csinálni ! Meg volt 16 hibakódom ! Vásárlásnál nem látsz bele , sajna ! De ha már megvan , legyen olyan amilyenre megálmodták ! A balesetem elött , összeraktam egy új H2 árát , de örülök hogy nem vettem mert az ment volna a levesbe ! 😇
Plusz a cullang meg a szerelés...? Azta, azért az nem kevés. Meg sem kérdezem, hogy körbenéztél-e előtte, mert ekkora összegen azért kutat előtte egy jóízűt az ember.
Majdnem ! Sajna ennyi az ára , és muszály volt cserélni !
Ennyiért vetted azt a baszomot?
Ma felriasztottam a kicsikémet téli álmából ! Már több mint 1 hónapja nem hallottam a hangját ! Beindítottam , megvártam míg párszor elindul a ventillátor , aztán visszacsomagoltam ! Jó volt hallani újra a duruzsolását ! 😉
Józsi ! Nagyon szépen köszönöm , tőled , aki igazán lát szép gépeket , nagyon jól esik az elismerés ! Voltak vele problémák , de a Kawasaki szervízben töltött egy hét alatt mindent tudtak orvosolni , köztük az ABS agy cseréjét is , a sok hibakóddal együtt , amibe nagyon bíztam is , nem volt olcsó , de most Patika a mocikám ! Az ABS-ről azt mondták , hogy trehányság , valószínű nem cseréltek benne olajat és azért pusztult meg ! Mondták , hogy néha daráltassam meg az ABS-t elöl-hátul , hogy dolgozzanak a szelepek , akkor nem tudnak leragadni , na meg a jó minőségű olaj és cseréjéről nem elfelejtkezni ! Erről szeretném a te véleményedet is olvasni ! Remélem jó egészségnek örvendtek a kiscsaláddal együtt !
Nagyon kiraly a gep!
👌
Á

M

E

N

!

😇
Ja , és 3500km-t tettünk meg együtt ! 😉
Az én kicsikém február óta ! Szeretem , imádom , óvom a széltől /kivétel menetszél /víztől , oly annyira hogy idén víz nem érte sem eső sem mosás által ! De azért a tisztaságára fordítok időt energiát ! Szerintem ! ☺️
B.füred ZZR 😉
Szegeny becsukott pillango szelepeknel. Az alapjarati keverekkepzo csavaron probalj kifele tekerni ovatosan egyenkent tized fordulatonkent es/vagy az alapjarati fuvokat emeld 2.5-tel es/vagy az uszoszint alacsony.
Gyárilag is 4-1-2
Sziasztok!
zzr1100 terhelésről elengedve a gázt, kikuplungolva kb. 3000ig esik vissza, majd szép lassan alapjáratig. Üresjáraton nem csinál ilyet. Valaki találkozott már ilyennel? Mi okozhatja?
A karbi kitisztitva, könyv szerinti beállításon,szinkronizálva, bovdenek megolajozva, amennyire meg lehet állapítani nincsenek kiszálazódva.
Annyi változás van motoron, hogy egy 4-1 rendszer volt rajta és gyári 4-2-re visszaszereltem.
Egyébként nagyon tol a gép.
Sziasztok,

Zzr1100 motorom eladó. Balesetet szenvedett, nagyon összetört, de a blokk és egyes alkatrészek még jók. (Karburátorsor stb)
Forgalomból kivonva
Ár: 250 ezer Ft

Elérhetőségek névjegykártyán mellékelve.
3 evig nyuztam egyet. Az egyik legkenyelmesebb es legszebben jaro motor.
Egyébként ez a csavar kb. egy az egyben DIN6921

http://www.metrikont-csavar.hu...
Itt talán van bagy rövid határidővel legyártják, nyilván nem olcsón: https://www.szogker.hu/categor...
Sziasztok!
ZZR 400 veztengely rögzítő csavarjai nagyon meg vannak nyúlva, ill. van 2 törött is. Nagyon meg voltak tépve. Tudnátok ebben segíteni?
16db 6x40 es csavar. Ilyet nem adnak a boltban 🙂
Sziasztok!
Egy ZZR-400-as javításánál olyan gondom akadt, hogy a veztengelyeket rögzítő csavarokat gyakorlatilag beletépték. Az összes csavar meg van nyúlva, vagy el van törve. Ha valakinek hever otthon 16db ilyen csavar, kérem adja el nekem.
Mérete 6x40 hatlapfejű peremes, nem végig menetes csavar.
Remélem van a sufniba valakinek, vagy ismertek valakit, aki ismer valakit...