Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt most nem értem hogy jön ide !?
Azon kívül sehol nem volt az évek alatt, persze ő a barátod te tudod.
Ott volt , ő hívta a mentőt ! 😏
Igen ja, ott volt mikor baj volt, ja nem! Igaz barátod...
Mi így voltunk ketten , ő meg egy ZX 10-essel !
Dehogy repkedtél 6.telibe ! Csak vannak páran akik ezt állítják ! Volt olyan , aki nekünk is ezt állította , meg szokott 300-al menni ! Egyszer eljött velünk , utána azt mondta soha többet nem jön velünk motorozni ! 🙃
úgy értem, hogy 10 ből 7 motoros sose látta mit tud a motorja(kezeit széttáró) Most, hogy jön ide, hogy a nagyzizi 5-be tudja a 300 at? Tisztába vagyok vele. (kezeit széttáró) Én igen, 6 telibe repkedtem az enyémmel én arra tartottam(kezeit széttáró)
Te Pipi ezt a 70% 6-telit hogy érted ? A vasam 5-be tudja a 300-at , de nem igazán kéne forszíroznom !? Szerinted 6-telibe kéne minden motorosnak repkedni ? ❓️ ♿️ Nem kéne , senkinek sem kívánnám a velejáró problémákat ! Arról nem is beszélve mennyibe kerül a rehabilitáció ! 👋
Sose felejtem el a 90-es években amikor vizsgáztam nagymotorra volt egy igazi barom vizsgabiztos cegléden(fetrengős) Valami Bordás nevezetű ember. A vármegyében hírhedt volt arról, hogy zsigerből utálja a motorosokat 😆 Amikor megjelentünk a vizsganapon a motorjainkkal és kiderült, hogy Őt kaptuk vizsgabiztosnak sokunknak elment a jókedve 😆 Emlékszem épen soltvadketen nyaraltunk 4 -en a haverral és a barátnőinkkel. A havernak már meg volt a jogsija autóra, motorra. Levittük a motort utánfutón(etz 250-em volt) a kempingbe, hogy a vizsga napján soltról visszamotorozzunk ceglédre 😆 Na mondom laci hiába jöttünk ez az állat minden motoros meg szokott buktatni(szomorú) Hát el is kezdtük a vizsgát a rutinon felét kiszórta gyorsan én bent maradtam. Mentünk a forgalomba, mögöttünk jöttek egy zsigcsivel. Nem birkozott velünk soká tettünk egy kört a városba kb. negyed óra(óranézegetős) és visszamentünk a vizsgabázisra. Aztán ment a találgatás, hogy mi lesz a végeredmény 😆 kb. 20 perc múlva kijön az ipse hozza a paksamétánkat. Volt a rutinpálya mellett kirakva egy iskolapad arra lebassza az aktákat, majd a tetejéről felveszi a névsort(izgulós) kettő nevet mondott ebből az egyik én voltam.(gondolkodós)
- Na Uraim! Ennek a 2 embernek az élete további sorsára nincs többé befolyásom(kezeit széttáró) Ők a mai nap sikeres vizsgát tettek(szemeit körbeforgató) Azok akik nem hallották a nevüket azoknak szerencséjük van, mert Őket hagyom még egy kicsit élni(kezeit széttáró) Nekik a mai napon nem sikerült a vizsga 😅
azért legörbülne a szája a nejednek, ha 3 gyerek mellett nem térnél haza. És nem arra a darab fonnyadt uborkára gondolna amit a gatyádban hordasz a pisáláshoz mert anélkül már elég jól ellene 😆 hanem 3 gyerek felnevelése, útba indítása nem 1 személyes feladat(gondolkodós)
én a motoros ruhában tartottam egy beleegyező nyilatkozatot, ha meghalok és marad ép szervem beépíthetik másba(kezeit széttáró)
Aztán eljött az az idő gyerekvállalás előtt, hogy letettem erről a motorkázásról én elengedtem. Egyébként is 2 dolgot szerettem benne. A haverkodást az hellyel-közzel megmaradt /már aki még él/ meg a sebesség. Az nálam abban nyilvánult meg, hogy kevésbé forgalmas autópálya 6 teli benzinkúttól-benzinkútig, mivel 1 tank kb. 40 perc motorozásra volt elegendő az én tempómban (kezeit széttáró) Persze a haverok is basztattak ez miatt, és mondák, hogy kössek egy kötelet egy féltéglára azzal akasszam ki a gázt mert amennyit én tudok a motorozásról annyit egy fél tégla is tud 😆 De hát mindenki másként találja meg az örömét benne(kezeit széttáró) Véleményem szerint a motorosok 70%-a meg soha életében nem ülte meg a motorját 6 telibe(kezeit széttáró) Én meg úgy voltam vele azért gyorsul jó és azért nagy a végsebessége, hogy használjuk. Itthon ezzel sosem voltam népszerű, amerikában ez egy elfogadott dolog persze ott szabályzott keretek között(kezeit széttáró)
Hát igen,elég önző gondolkodás gyerek mellett,bár éppen valamelyik nap kérdezte az asszony hogy nem-e akarok karácsonyra egy másik motort,ő mindig azt mondja hogy nem zavarja hogy motorozok(ő is szereti)csak érjek haza.Gondolom mindenki haza akar.
ott a 3 gyerek akit fel kellene nevelned nekem csak 1 van de az se megy halottan, vagy rokkantan(kezeit széttáró) Persze mindjárt jönnek azok a hozzászólások, hogy ilyen alapon az utcára se merészkedjek ki mert elüt a villamos vagy a metró 😆 de statisztika szerint a motorozás kockázata a biztosítók szerint is 17 szeres szorzó(gondolkodós) Aztán oda meg nem kell sok, hogy meg legyen a baj. De nyilván mindenki eldönti mi az amit még érdemesnek tart kockáztatni a szórakozása kedvéért(kezeit széttáró)
Te döntöttél jól.Én még nem estem nagyot,csak amikor még crossoztam,de azt ne nézzük,szóval nem estem nagyot de így is gondolkozom hogy megköszönöm ezt a 30év balesetmentes motorozást és befejezem.
nem az a lényeg, hogy mi volt előtte, hanem az, hogy mi lett utána.(kezeit széttáró)
Nincs olyan, hogy elore elrendeltetett,nincs olyan, hogy ugy kellett VOLNA dontened. Egy van, a donteseid kovetkezmenyet el kell viselni. Itt latszik meg, ki a legeny a talpan.
Az, hogy ugy donts, hogy masnak ne fajjon, na az az igazi feladat.
nagyon ügyi vagy aztán az eredmény meg az lett, hogy több az acél benned mint a t1000-es terminátorban 😆 Inkább huzigáld a lakókocsit a transzporttal és megéred az öregkort(kezeit széttáró)
bőven(meghajlós)
na épen a felépülés után jött volna el annak az ideje, hogy hátat fordíts ennek az egésznek. Én már úgy vagyok vele nem döglök meg rajta. Néhány haver már elment ez miatt és meg sem közelítette azt a kort amit én(kezeit széttáró) Nem tudom mi lehet az gyógyító hatás, hogy áll bent a garázsban használni meg úgy használod amire elég volna egy 125-ös mz (kezeit széttáró) Vannak dolgok szerintem amit el kell engedni az ember életében semmi nem kötelező életed meg 1 van ami kis híján egyszer már majdnem odalett(kezeit széttáró)
Nekem sem hiányzik a tolókocsi /azt is a barátaimtól kaptam ingyen mikor szükség volt rá/ se a járókeretek egyike sem ! Sokkal jobban motívál ez a kék szörnyeteg a garázsban ! Szoktam mondani a barátaimnak , hogy legalább utáltam volna meg az összes 2 kerekűt , és rettegnék a látványuktól is ! De nem , míg nem volt ha meghallottam egy motor hangját szégyen , de megkönnyeztem ! Sajna nem tudok nélküle meglenni , a tudat is elég , hogy ott pihen kint a garázsban ! Pedig tudom , hogy kellett volna döntenem , de nem ment ! 😑
Mutter az egészségügyben dolgozott, elég sok szar dolgot láttam, fenének hiányzik.
Nem vagy egyszerű eset te sem ! 😉
Amikor a koldokomnel a laporoszkop nyilasa megint kiszakadt a varrat, masnap hazamentem de hazafele bevesaroltam ugy, hogy a mutet Marcaliban volt es en vezettem hazaig. Persze oda is labon mentem. Egy ora autoval kb.
Igen, aki akar, az tud gyogyulni.
Ugye ! Ha akar az ember gyógyulni ! 😉
Az autora mondjuk en is haklis vagyok. Meg amugy mindenre is, de arra a kelletenel jobban.