Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A servmutetem utan (amit a sajat hulyesegem okozott) a harmadik nap en is elmentem a munkahelyre, mert adtak verhigitot de en nem tudtam volna magam megszurni, igy inkabb mozogtam.
Köszönöm a dícsérő sorokat , de nem szokásom dicsekedni ilyesmivel , de azt idegenek mondták vissza pár hónapja , hogy nem láttak azóta sem olyat , hogy valaki keresztbe fogott kormánnyal tud szerpentinezni , balkézzel elsőfék , jobbal kuplungolni le-fel váltani és ezt végig a Bakonyon keresztül ! De még azt is elmondhatom , hogy ilyenformán fogva a kormányt , ment az egykerekezés is ! Ennél egy sokkal egyszerűbbnek tűnő dolgot szoktam mondani a barátaimnak : A motorról ne balra , hanem jobb oldalon szálljanak le , és jobb oldalról tolják egy parkoláskor ! Volt aki próbálta utánam csinálni , de sok-sok nevetés lett a vége ! 😂
Azért ezt nem írtad volna ha ismernéd, úgy vélem még most is a legtöbben talán csak a kipuffszagot éreznénk mögötte szerpentinezésnél ha egyszerre indulunk a felénél szemben integet. Ne abból indulj ki, hogy Te miképp motoroztál bár igaz azt én sem tudom csak annyit amit leírtál magadról, hogy a hosszú széles egyenesek feküdtek és utáltad a hegyeket a szar kanyarjaikkal. 😁
Egyik kollégám nem úszta így meg,nyáron esett el Cseszneknél,gyakorlatilag leszakadt a keze,csak egy bőrdarab tartotta,szerencséje volt mert egy mentőtiszt ért oda elsőként,azt mondták ha ő nem látja el akkor elvérzik.A kezét visszarakták,persze nem olyan mint volt,nem is lesz.Tűzoltó karriernek vége,azt mondta a motorozást is befejezte.
Arra kell vigyáznom , a kellő öldaltávolságra , nehogy a csavarjaim megkaristolják az autók metáldukkozását ! 😊
Arról nem tudok , de az akkori mentőstiszt három év után nevemről ismerte a balesetemet , és mondta hogy 1 órát túlóráztak rajtam , mire szállítható lettem , és a lábamra is emlékezett , és kérdezte milyen sérülésem volt még ? Én elsoroltam neki , és ő is mint a többi orvosom csodaként említette , hogy ennyi idő alatt így állok ! A körzeti orvosom őrültségnek nevezte , hogy kórház után 6 hónappal már dolgozni mentem !
Nem lehet, hogy valami orvosi kiadvanyban megemlitettek ez utan?
Arra vigyazz, nehogy a legkisebbbaj is legyen, mondjuk feldol a sztenderen a motor, mert akkor nem uszod meg ennyivel.

:-)
több vége van, mint kettő. ? Az volt a baj , nagyon sok vége volt , és akkor hozzá a sok borda meg a négy csigolya törés ! Volt mit összelegozni ! 😢
Lac ! Az a baj , hgy én is , és teljesen igazat is adok neki ! Ezek után gondolhatjátok milyen érzés újra hallanom ennek a monstrumnak a duruzsolását a saját garázsomban ! 🤗
Ezen nincs is mit magyarázni.A spicliket mindenhol utálják és megvetik,ennyi.Ezen nincs mit magyarázni.
Irdatlan buta vagy. Katonaságnál ne... de mit is magyarázok? E kategóriával amúgy sem érted meg.
Ó, az csont... több vége van, mint kettő.
Igazándiból megértem a feleségedet ezek után.
Nem,elveszem attól aki elvette és gondoskodok róla hogy többet ne tegye meg,nem kell megostromolni semmit,azt mondtad másnap mentek hogy egy százasért visszaadják......Nem megyek árulkodni mint egy óvodás.Egy féreg az ilyen,az ilyeneket jobban utálják mint azt aki elvette.
Lac dobtam egy vidit róla ! 😒
Persze, megostromlom az őrszázad épületét.
Értem, hogy valamit csak kellett írnod, örülök, hogy más is olvassa. Ezért vagy közfoglalkoztatott, mert a problémamegoldó képességed idáig terjed ki.
Megnéztem a neten, kegyetlen. Arra kell figyeljek, ilyeneket soha ne motorral indulás előtt nézzek, hanem utána ha hazaértem, hogy mit úsztam meg. Az "amit nem irigylek" mappám újabb egy tétellel bővült.
Lac , sajna az amire gondolsz , ez van a csontba , és keresztül van csavarozva , ezek a gipszkarton szerű csavarok neve a velőűrkapocs !
Akkor is egy gyenge spicli vagy.Elvették?Miért nem vettétek vissza?Nem ,te nyekenyóka vagy,inkább mentél árúlkodni.
Ehhez képest neked ingered volt belepofázni abba, amit mással beszéltem.
És.
Amit vetettél azt aratod.
Az én fajtám olyan messze van a cigánytól mint te a rendes embertől.

Nyilvánosságra lehet hozni azokat az üzeneteket, én nem hisztiztem neked. Normális emberként megpróbáltam leírni hogy ne az üzenőfalon szidjuk egymást és megpróbáltalak felvilágosítani hogy miért szúrod a szemét sok embernek. Nem sikerült, most már cigányozni is kezdtél… szép egy jellemfejlődés.
A lista közben abbahagytam volna az olvasást, de kíváncsi voltam a végére. A velőűrsín szón egy kicsit gondolkodtam, hogy valami elgépelés lehet és mit is jelenthet. Aztán eljutott az agyamig, hogy ez tényleg az lehet, amire gondolni sem akarnék.
Buta vagy, ezt már a múltkor is a tudomásodra hoztam. A katonaságról csak egyet: te és a tefajtád az cigány sztojka család, aki a két kinnállás közben kilopkodja a lőszert a surranótársai tártáskájából, hogy azután másnap 100 forintért visszaadhassa. Ha ennek jelentése spicliség, akkor boldogan vállalom, mert a tefajtádnak ez legyen a legtöbb bevétele, amit amúgy is majd az elvonóra kell költsön.

Megj: amikor magánlevélben nekem hisztiztél, akkor nem volt ekkora arcod. De csak megjegyzem, ez is a tefajtád jellemvonása.
Pontosan. Veled.
Egyszer a pszichológusnak add ki magadból. Melyiktől félsz jobban? Az a frusztrálóbb hogy a feleséged nem engedi, hogy megvedd amit szeretnél vagy hogy elkölti a közös pénzedet ?
Én? Te biztosan velem beszélsz?