Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv KTM 525exc 13/42 áttételről vélemények, tapasztalatok
Sziasztok. Nógrád megyéből van itt valaki?
egy ismerősnek van 530, újonnan vette kevés óra van benne neki teljesen jó, ha felborul cefet mód tud füstölni de amúgy más baja nem volt még vele
ha karban van tartva szerintem sok baj nem lehet, bár sokak szerint az egyik legszarabbul sikerült exc
amúgy 10+évesen már kb teljesen mindegy milyen konstrukció, a legnagyobb ellensége a(volt) gazdája
Sziasztok, tervezem egy EXC 530 2008 as motornak a vásárlását, van valakinek bármilyen tapasztalata vele ? Mire kell figyelni, vagy milyen hibái vannak ? ! Minden infó érdekel amit megtudtok velem róla osztani :) Kösziiiii, Tomi
Valami győri figura árulta, bontotta a motort...
Hol tudtál venni?
Sziasztok. Érdeklődnék, ha ktm 690 enduron 2008 cserélnék kipufogót, át kell hozzá írni az injektortérképet? Wings vagy DominatoR ban gondolkodok. Köszi.
Üdv segítséget szeretnék kérni ktm 450 sxf 2009 és motorommal problémák adódtak. A karbitól kezdve a vezérlésen keresztül a szelep hézagon át a kompresszióig minden jó. Biztosítékok relé kicserélve. Valamiért nehezen gyullad és ha be gyullad akkor csúnyán dolgozik. Valaki esetleg valami tanácsot segítséget adni? Köszönöm előre is!
Üdv! 450 sxf em van 2009 és. A karbitol kezdve a vezérlésen át a kompresszió is jó és a szelep hézagok is. Valamiért nem akar szépen dolgozni esetleg valaki valami tippet tudna e adni?
Ráadásul így rákeresve, ez inkább 30, mint 20 év körüli motor lehet.
Mondjuk egy rendszámosra én simán rámennék, mostanában kezdenek bejönni a retró cuccok
letöltöd a manuált abban benne van a szerviz igénye, ha ezt betartod akkor szinte minden motor megbízható
amennyiben az előző gazdi és/vagy te szarsz erre akkor nem lesz megbízható
amúgy egy 20 év körüli motornál már olyan nagy eltérések lehetnek felhasználás ügyileg hogy kb egy azonos véleményt nem nagyon lehet találni
Hello.
Egy KTM 125 VC ről szeretnék érdeklődni hogy mit is lehet tudni egy ilyen motor rol azon kívül hogy milyen erőős stbb...
Igazából az érdekelne hogy megbizható e meg mennyire szerviz igényes
Nem találtam egy eladót se csak lenne egy lehetőségem egy ilyenre
előre is köszönöm!
a teflonos bowdeneket nem szabad kenni, csak azokat amiben nincs teflon bélés
bár ha sűrűn mosogatod és olajozod nem lesz gond vele csak felesleges idő és pénz
a nem teflonosokat fegyverolajjal szoktam kenegetni, abban van rozsdamaró anyag is(jó eséllyel petróleum)
Személy szerint minden évben egyszer áttisztítom valamilyen tisztítófolyadékkal, ezután kimondott bovdenhez való spray, vagy valamilyen finom olaj.. Eddig csak pozitív tapasztalat.
ilyenkor mindig rosszul van elvezetve a gázbowden
aki fújogatja mindenféle spray-vel az gyorsan mossa ki petróleummal, mert ha nem nagyobb lesz a baj
Hello, ez van nàlam is,ha teljesen jobbra van a kornany nem ugrik vissza
Köszönöm, megnézem!
ktmcentrum?
Sziasztok! Ajánljatok helyet Bp.én légyszíves, ahova hordhatom szervizelni a 2002’ 250exc.met! Köszönöm.
Szia,
Gyári injektor térkép nagyon szegény. Ha nem volt még hozzá nyúlva ehhez a részéhez, akkor valószínűleg csak ennyi a baja.
Tudok benne segíteni, ha érdekel csörögj rám: 30 616 9133
Sikerült venni használtan komplett órát egy 20-asért. Azért az új kicsit húzós lett volna 70 ezerért :D
Sziasztok. Ktm 690 enduro 2008 as évjáratnál az alábbi hibajelenséget mi okozhatja? Városban araszolva piros lámpánál túl melegedett motor le le fullad alapjárat vissza esik van hogy sebességbe rakva indulásnál lefullad. Injektor szelep volt cserélve. Ötletek? Köszi szépen.
Sziasztok!
KTM EXC km óra 2003-2004 közötti (nagy kijelzős) összefolyt az LCD kijelző. Van valakinek egyéb hibás rossz órája amiben a kijelző nem törött? Vagy honnan lehet beszerezni ilyen LCD kijelzőt? (gondolom sehonnan)
Köszi!
ennyi aszfaltra 625 smc a megfelelő motor