Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, nem értek hozzá, de azt látom, hogy az ilyen felhasználású motoroknál 100ból 90ktm 10meg az összes többi márka.
Nem érzed-érted az iróniát 😃
Szerinted konkrétam mivel jobb a keine 1000 meter egy tetszőleges japán motornál? Megtanulsz rajta szerelni, vagy leszenek motorszerelő barátaid.
krossz-krossz nem jó velük endurózni. A vélemény szabad, ha nem tetszik nem olvasod.
Remélem be válik nekem ha ilyen motort veszek de a végső vétel lenne csak az SXF amúgy, Exc a cél vagy WR
Hát én anno a TT600-at imádtam és bárhol el mentem fele, Ha lenne neten egy szép gyári allpotu meg is venném.
akkor vegyél egy 90es évekbeli xt600ast aztán arra nem kell sokat költeni, 2-3 évente olajcsere kb 6000ft

amúgy nem hinném hogy sok eltérés lenne fenntartási költségben bármilyen típusoknál
"Hobby szinten" Szinte nem is kell rá költeni, jó lesz az endurózni is!
Azért nem kis szerviz igényű hisz üzemórás mocirol beszélünk és krossz motor
nekünk tavaszra eladó lesz az exc 200 2015ös ha jól emlékszem
ha 2t motorozás akkor ettől a világon nincs jobb motor, a 300 ugyanúgy kihúzza az embert a szarból mint a 4t szóval nem egy élménymotor
a 200asnál kell egy kis plusz agy is a motorozáshoz, a 350es lett lecserélve a 200asra, az élményfaktora sokkal nagyobb
Ne már, hogyan mersz itt ilyent leírni a KTM nem jobb a kx-nál.
2017-es kx450-nel enduróztam, főleg fal mászás bányában. Rémálom volt. Vagy ledobott vagy lefulladt. ktm se lesz jobb. Egy szezont küzdöttem vele.
Nagyon jó motor, kis szervizigényű, futóműve- váltója-hűtése enduróra tökéletes.
Szia,Hát azt gondoltam hogy nem egy kezes bárány hiszen krossz és ott menni kell,Az a baj hogy a 350 EXC iszonyat drága,Ha egy 2005 vagy 06 EXC 450-ért el kérnek 1.3 milla akkor a 350 bőven több,vagy a 300 EXC,annyim meg nem lesz.
De akinek SXF van annak a tapasztalata kellene,Hobby szinten aki nem pályázik vele
Szia ,az sxf motorokkal egyszerűen nem lehet finoman közlekedni,nem valók endúrozasra.Egy idegbeteg motor, először teccik ,hú de megy .De a gyakorlat azt mutatja , hogy a nagy erő nem minden.A legközelebb a 350 EXC a legtökéletesebb.Jobban jársz ha spórolsz egy ilyenre.Ez a jó választás.
Sziasztok, Motor vásárlás előtt állok. Kérdésem az lenne hogy ezek az Sxf 450-505 motorok mennyire megbízhatóak motorikussan? Mennyire bírná az endurozást? Hobbi szinten? Mivel az exc 300 igen drága meg a 4T enduro is igy lehet vennék egy ilyet, Van valami nyügjük esetlek? Igaz a szívem mélyén WR-t vennék de nincs hirdetve. Minden infot érdekelne az SXF motorrol
Akár új is! (beszámítással).
https://www.kepesmotor.hu/ktm-... Üdv! Tpi csere érdekel !
Halló
Van egy ilyenem. Ha érdekel valakit 500Ft. Most vettem bele elemet, az első szám pixelhibás.
Üdv ! Magura alsó kuplung munkahengernél légtelenítéskor a csavar zárt állapotban van és kuplung pumpáláskor olaj jön ki a légtelenítő csavar tetején … mi lehet a probléma ???
Milyen motorról lenne szó ?
Ha olyan helyre viszed, akkor úgy csinálják a fotót (is), hogy az jó legyen.
De ilyenekkel hogy a duda meg a két km hosszú hátsó sárvédőtoldat nincs rajta, szerintem a buzeráns NKH-n kívül sehol sem foglalkoznak.
az a baj hogy fotót csinálnak a motorról
az hogy nem e-betűs a lámpád az nem látszik rajta, de ha nagyobb szerkezeti átalakítás van az látszik, és ez nem feltétlen az akra a látványos
Sziasztok, Mezőkövesd környékén (30-50km-es körzetben) nem tud valaki egy műszaki vizsgaállomást, ahol némi kiegészítés mellett elnézőbbek? Értem ezalatt, Akra van fent, farokidom is a pici, nincs duda, és még egy - két apróság, de a motor műszakilag kifogástalan.