Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pöffenés nem nagy, csak zavar. A motor garis, csak szakszervizben volt. Csak akkor szòl vissza ha magasabb fordulatszám (7-8 e ) után megállok és leállitom
Gyújtás elektronika cseréje mit takar? CDI vagy gyújtótrafó, esetleg mindkettő?
Szia!

Már régebben kérdezted, ezek szerint nem szűnt meg a jelenség. Előtte a motor terhelve van vagy csak sima csorgás után is ezt a jelenséget produkálja? Ezen kívül a pöffenésen más gondja nincs? Egyáltalán mekkora ez a pöffenés, Látta már szakember?
Üdv.
Segítséget kérek.
Kínlódok egy jó ídeje a BW 50 esemmel mert leállítás után a kipufogó pöffen egyet..
Mi lehet a hiba? Után gyújtás?
Ami eddig ki lett cserélve: gyertya és az gyújtás elektronika. Kipufogó fojtás nincs benne... és mindig egy helyről tankolok (ÖMV95 öst).

Köszi
Szia!

Az enyémnek sajnos teljesen mások a méretei, szélessége sokkal nagyobb, hossza sokkal kisebb. Érdemesebb lenne betévedni egy márkakereskedésbe mérőszalaggal és ott méregetni. Biztosan nem harapják le a fejedet, ha ott megméred a többi motoron a méreteket. Elsősorban nagy kerékátmérőjű motorokat nézz csak, a többié biztos nem jó, mert alacsonyabbak sokkal.
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék tőletek. A Quannon-omra szeretnék felszerelni egy középsztendert, viszont venni erre a modellre gyártottat nem lehet. Vélhetően jó lehet rá más model sztenderje is, de nem tudom, hogy melyiké? A két felfogatási pont között 8,5 cm távolság van, a felfogatási pont furatának közepe és a föld között 30 cm. Ha megmérnétek a mocitokon lévő alkatrészt és szólnátok, ha ez az érték a tiétekkel megegyező, azt megköszönném!
Szia!

Ezt töltsd le és bogarászd át: Kymco People manual
Hello!
Hol tudhatnám meg,hogy mennyi olaj kell a people 250-es első telójába?
Sajna teljesen elfojt,ezért nem tudom visszamérni.....
http://www.quad-motorgumi.com/

Wanda Tyre gumik széles választékban kedvező áron egyenesen az importőrtől!
Sziasztok!
Találkozott már valaki hasonló hibával Kymco GrandDink 250-nél: télen kivettem az akkut a motorból, hogy ne a hideg garázsba legyen és merűljön le. Tavasszal visszatéve a motor pár kövér gáz húzás után pöcre indúl. A digitális órája lenullázódott így beállítottam. Mentem vele egy kört, gyújtást levettem, majd mikor késöbb mennék vele gyújtást ráadva látom, hogy ismét lenullázódott az óra. Ez még semmi a kilóméter napi számlálója is visszaáll arra az értékre mint mikor kivettem az akkut és még a normál kilóméterszámláló.
Ha ráadom a gyújtást és megyek vele szépen számol a kilóméterszámláló, de amint leveszem a gyújtást és visszaadom rá és beindítom visszaáll a régi értékre. Elfelejti, nem memorizálja sem az órát sem a kilómétert. Mi lehet a hibája?
Sziasztok!
Segítsetek kérlek. Tanácstalan vagyok.
Korábban már írtam, hogy az 50cm3-es 4T robogóm (Kymco Filly)
igen intezíven fogyasztja az olajat. Szétszedtük, megfurattam, dugattyú új stb.....Bejáratási időszak után(800km) leengedtem az olajat, és írd, és mondd 2,5 dl olajat hagyott! NEM füstöl! Mi lehet még a baj? köszi Fec73
http://www.quad-motorgumi.com/

Wanda Tyre gumik széles választékban kedvező áron egyenesen az importőrtől!
Wanda Tyre gumik nagyon jó áron:

Hátsó gumi 20x11-10 (P357) quad / ATV. Wanda gumiköpeny 15900 forint.
22x10-10 (P336) quad / ATV. Wanda gumiköpeny.(255/60-10) 16900forint.

Hátsó gumi 22X11-10 (P367)quad / ATV. Wanda gumiköpeny 16900 forint.
Megnézem,de csak helyzetjelzővel közlekedem mert így bírja 4napig.
Mer6t lehet túl nagy az izzó bele. Lehet "HS 1"-tipusú kell bele, ez 35/35W-os. Ugyanolyan mint a H4-es halogén külsőre, csak kisebb teljesítményű.
Köszi!Az égőt nem tudom.a tekercsekre rámérek.
Mekkora égő van a reflektorodban?
Váltóáram 50-60 V szimmetrikusan.
Helló!
Fesz.szabályzót cseréltem a helyzet ugyan az.
A tekercsek a generátorban nem szakadtak.Mennyi feszültséget kellene mérnem a tekercseknél?
Mit nézzek még meg?
A villamosság nem áll tőlem távol csak más a területem!
Köszönet!
Sziasztok!
Elcseréltem a Piaggio hexagon 150 2t mocim egy kymco dink 150- re egy haverommal. A kymcot kb 1 hónapja megfúrták /profi helyen/ kapot persze új dugót, gyűrűt. Majd minden előjel nélkül a fordulat nem ment 3500 fölé. Majd másnap reggel már nem indult és azóta sem. A főtengely szimeringnél kapott egy kis olajat a gyújtás. szerintetek a főtengely szimering okozhatja a leírt problémát vagy várhat rám valami komolyabb meglepi.üdv.
Dika21!
Az S 9-nek nem fojtott a CDI-je! Nem kell átvágni-befűrészelni semmit.
Szia!

Már mint könnyebb görgőt vettél bele?

Ezeket olvasd át és lőn világosság, már ha csak ez a probléma.

röpsúly, kuplung

variátor működése és hangolása

variátor és kuplung összhangja
SZiasztok! Lenne egy nagy kérdésem Kimco K12 sport robit vettem a fiamnak. de valami nem stimmel vele mert menet közben fölöslegesen zúg és nincs erő benne mi lehet a baja. mert vettem bele kissebb variátor görgőt is és igy sem az igazi. Mi lehet a baja?
Nincs mit, ennyi fért bele a távdiagnózisba, remélem nem lesz nagy probléma. Sok sikert a szereléshez.
Atyaisten! holnap megnézem,és nekiesek jobban..az a helyzet,németben élek,és itt a robogó nem ér annyit,mint amiért a legkisebb hibával is megcsinálná 1 szerelő...Köszi a segítséget!