Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, és még lehet a főtengely szimering is pld. a variátor alatt meg az van. Ne legyen igazam.
Az nem jó jel ha a szíjnál olaj van. A robogó kuplung röpsúlyos, ott nem lehet olaj. Szimeringet kellene megnézni a kuplung alatt, ha azt leveszed meglátni a tengelynél. A felöntő nyílás a hajtóművet összefogató csavarok közül az egyik, a leeresztő pedig a legalsó, nálam legalább is így van. A normál összefogató csavaroknál teljesen átmegy a furat a felöntő ill. leeresztőnél nem. Jobb helyeken színnel is jelölik a csavarokat.
köszi.Még annyit,szeretnék..tegnap levettem a kereket,mert a fékre gyanakodtam,de nem az volt,aztán gondoltam leveszem a baloldali deknit,hogy többet lássak,de akkor észleltem,hogy olaj van benne,ott azon az oldalon,ahol a hajtószij van..az milyen olaj,kuplungé?nem találom a feltöltőnyílást sem hozzá!A hajtoműolaj feltöltője a jobb oldalon van..
Szia!

Csapágy, végáttétel.
Sziasztok! 1 kérdésem lenne,robogóm van (MKS),és tegnap óta szorul a hátsó tengelye,de nem a fék..mi lehet a forrása?
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem hozzátok!
A napokban a robogómon dugattyú cserét kellett végrehajtani. Összeszereltük, majd a szelepeket is beállítottuk. A lényeg, hogy amikor próbáljuk beindítani akkor elég nehezen pöccen be, de amikor beindul nagyon szépen és rendben pörög a motor. Ha leállítjuk, majd utána másodjára akarjuk beindítani, meglepődve tapasztaljuk, hogy meg se nyikkan.

Mi lehet még a baja?
A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv. Super 9-nek folytott a cdi-je? Ha igen, át lehet vágni, és hogyan?
Sajnos ez volt megírva, mit lehet tenni?
Minden esetre ilyen fiatalon meghalni?!
17-18
Mekkorák a gyerekek?
Sajnos a családnak viszont igen, két gyermek maradt ott.
Szegény! Neki már nem kell küzdeni tovább.
rák
Nyugodjon békében! Mi volt a baja?
Tiszteletem!

Rám férne egy szíverősítő, tegnap elhunyt egy jó barátom, 45 évesen.

Alkatrészeket meg elsősorban a márkakereskedéseknél, természetesen aranyáron. Aztán meg ha ennyi adat meg van róla akár az Egü-nél is érdeklődhetsz. (web-shop)
Majd írj mi lett! Emilem az adatlapomon.
Köszönöm!
Megmérem azzal is!
Pálinkásat Tebelétek is! Érdeklődöm: irányjelző lámpa , a hajlékony gumi "nyelén" Kymko D208-as jelzés van, és ezek a számok:92-1125CCPR- .
Tudjátok-e hol lehet beszerezni ezen lámpát!? Illetve hol találok Kymko alkatrészeket forgalmazó boltot?
Köszönettel !
Szia!

Találgatás helyett javasolnám a manual átböngészését:

Kymco Grand Dink 250 manual
Illene tartania legalább 14,4 V-ot. De 13,8-at mindenképpen. De mutatós analóg műszerrel is nézd meg.
Digitális műszar elég sokszor mér marhaságot, a feszültségszabályzás extrém módja miatt. (Thirisztoros rövidrezárogató.)
Sziasztok!kymco grand dink 250 esben az új akkumlátor 8 nap alatt lemerül.töltő feszültség 13.2v 5000-es fordulatnál.ha a lámpa be van kapcsolva csak 12.8-12.9v
ez elég a töltéshez vagy valami gond van a feszültség szabályzóval?
Ilyen membránok kellenének!
Szia!

Egy fotó sokat segítene.

Esetleg itt nézelődj: http://www.robogowebshop.hu/uz...
Sziasztok! Kéne nekem egy kis segítség! Van egy Kymco Titro 4T motorom és a karbiba kéne a membrán készlet! De nem kapok sehol! Gondoltam hátha tudnátok segíteni! Előre is köszönöm!