Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól megy ez van!
örülünk neki.
Lc4 után harapósabb, tökösebb gép
SM és enduro, vegyesbe. igen üzemórás, drágább mulatság lesz, ez van
igen ezt mi is sokszor beszéltük.. "csak azért se" csinálják meg, de ha a szanatórium vagy a sípálya vagy valaki kihisztizné, talán lenne esély azért nekik sem jó hogy a látogatók/turisták autója szétesik míg odajutnak.. szerintem ezzel csak nő a balesetek száma, mert akik még felmerészkednek könnyen eldobják a vasat egy-egy tankcsapda miatt ha megnyertem volna az 5öst mikor 5 milliárd felett volt erre költöttem volna
te most váltottál 525 exc-re és sm-ezel majd?
Szal üzemórás téma van és csapatod neki közúton.....vagy pályázni fogsz nagyrészt?
Csak érdeklődök
igen, azért Sasvár felé vannak fincsi kanyarok! bár be lehetne úgy venni hogy nem akar közben szétesni a motor
Mint egy SuperTeneré...
Az RF tudtommal még lég olajos cucc volt,,, de ha nem az, akkor sem...
Eredeti hengerek simán kiadják ezt a méretet...
Holnap meg jön még egy Suzuki a családba,,, a bratyónak hozunk egy GSX600F-et...
Nem hagyjuk magunkat! Az enyémfajtából létezett egy Dakar széria átépítem olyanra.

Yamaha FZ750T
Kitehetnék a táblát, hogy önökért épült az útalapból...
Beszéltük már hogy lehet hogy szándékosan nem csinálják meg, hogy elüldözzék a motorosokat.
Egyébként a 21-es út is majdnem undormány jó lesz eljutni rajta Gyöngyösig. Üzenem a Magyar Közút Nonprofit Zrt-nek, hogy .
Megcsinálhatnák már az északi oldalt, az a kedvencem... a másik oldalon max. többször fagyizunk Vagy terepezünk
Pffff.. Marad a fured-haza szakasz akkor, bar ki tudja az is milyen lesz
Hát ezek után ne csodálkozz, ha majd viheted javításra!
Sajnos az nem, de örülnék neki, átgondolva a költségeket Mondjuk úgy hogy megérte nyaranta a földeken aszalódni Köszönöm
Hát ezt benéztem. Remélhetőleg jó lesz a vasad. Nem az RF 900-as cuccaival lesz csinálva? Volt egy olyan széria is, nagyon hasonlított a GSX-r750-re.
Nekem nem csak a Füred vége táblánál. Állítólag hó jön megint ahogy Zoli jósolta nekem a net segítésgével. Úh ej ráérünk arra még... sajnos.
Látom rádszakadt a a bank. Tavaly 640Lc4 most meg 525EXC. Szép vas.
Az utak minősége miatt, még úgyis csak cross szettel lehet a csúcsra törni.
Hát a fokozatosság,a tavaszi kezdeteknek elengedhetetlen része.
De mikor itt a jó idő,és elérem a füred táblát,valahogy mindíg az az érzés kerít hatalmába,hogy kenjed neki.De szerintem mindenki igy van ezzel.De azért kicsit türtőztetni kell magam.Én még ki se toltam a garázsból,ha 7 végén olyan idő lesz egy indítás erejéig előkerül,de én megvárom a jóidőt.
Nagyon csinos masina
itt a new motyó!
de hogy nem az északi részén fogom szétverni ezt a szép felnit az is tuti
Nekem nem olyanom van,,, még az előtte levő...
Elvileg a mai napon kellett megérkezni hozzá a cuccnak Amcsiból, remélem, itt is van már az országban.
Ha megvannak a dugók,,, onnantól elvileg fúrással, mindennel 2 hét...
Nekem kicsit gyanús,,, de elképzelhető, hogy kiadja,,, majd kiderül.
Nemsokára jövök én is Mátra ! :D igaz hogy még csak cross szettel de lessz ez majd így se :D
SRAD készülget?
Nekem ahhoz is megjött már az új plexi,,, meg az Arlen kabát alá is akadt végre egy nadrág,,, szóval,,, sínen vagyok.
Egyszer csak eljön, minta sisakom ami már nem keveset késik.