Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne is csodálkozzatok rajta,,, hogy nem halad az útfelújítás semerre...
Ezt a nem igazán jól sikerült képet ma lőttem Miskolc bevezető szakaszán, (menet közben,,, rendőrök gyűrűjében)ha nem kivehető,,, akkor tolmácsolom...
A vélhetően nagyon szőke hölgy nem igazán vette észre a nagy darab narancsszínben pompázó útjavítót,,, meg a szintén nem kis darab padkahengert,,, és megvívott velük...
Eredmény mellékelve,,, a C3-as Citroennek eltűnt az orra...
Na, most őszintén! Ennyi barom közé melyikőtök merne odaállni az út közepére utat csinálni nekünk?
Tévedés ne essék,,, nem védem őket,,, mert nincs miért,,,csak a témához némileg kapcsolódott a sztori...
Már ott tartunk,hogy tábla sincs legalábbis amerre én járkálok!
Nekünk volt hasonló,céges kocsival,teherautóval.Akkora gödrök voltak hogy leszakította a kompresszort a kocsiról.Az igaz hogy nagyon szar helyre rakták rá,de a lényeg hogy az önkormányzat,elhajtotta főnökömet hogy nem fizetnek.Mivel lakott területen történt.És igy az önkormányzat a felelős.Perre mentek,de a bíróságig nem jutottak,mert inkább fizettek.De katasztrófa az egész.A mi utcánk olyan hogy kocsival alig lehet végig menni rajta.Persze a sújadót már kiküldték,és reklamáltam már a hivatalba,hogy nem birok hazamenni ha nincs terepjárom,és mire fizessek.Rakják rendbe az utat,mert ezt az adót arra szedik.Pökhendin közölték,hogy akkor ne fizessem be,majd kivonják a kocsit meg a motort a forgalomból.A sztorinak az a lényege hogy 3 éve a helyi ujságban közölték,hogy megvan a lóvé a kivitelező,és telibe huzzák a mi utcánkat is.Ebből anyi lett hogy a nagyobb gödröket betömték,a kicsik maradtak.És a kicsik mára megnőttek.Majd ültetek bele krumplit.Vagy csinálok belőle hall neveldét.Csak az a szomorú,hogy fizetjük a sulyadót,elvileg az üzemanyagból is megy az utakra,és annó a taxis blokádnál aszt mondták,azért emleték meg ilyen drasztikusan,hogy ne keljen autópályadíjat szedni,mert bele építik az üzemanyagba.Egyszer élném már meg,hogy nem etetik a népet,és legalább pár dolgott betartanak az igéreteikből.Majd indulok a választásokon,ígérni én is tudok,a nép meg ugyis megeszi.De ez már politika.
Foto, tanú, rendőrséget ha hívott akkor van jegyzőkönyv és talán van esély rá, hogy némi kártérítéshez jusson! Egyéb iránt nem akaródznak fizetni, ha tábla volt és nem az útviszonyoknak megfelelően vezetett
Sziasztok 42 IXS női bőrruha,újszerű állapotban eladó.Tel.202054038
mostmár én is de más fajtát
Sajnos, majdnem minden út rettenetes állapotban. Egy ismerős mesélte hogy bevett szokás az útellenőröknél, hogyha egy helyen túl sok a kátyú, megáll előveszi a hideg aszfaltot és beletömi úgyahogy, és máris kevesebb van. Igaz két nap múlva már irmagja sincs az anyagnak, de az aznapi statisztika javul. Abszurdisztán-papírország.
Azt is mondták az ismerősnek, hogy kis országunk útjainak 80-90%-a nem erre a forgalomra és terhelésre lett méretezve. Úh nem tehetünk mást várunk hogy kicsit normálisabbra csinálják őket és melegedjen az idő és kigurulhassunk.
Részletekre nem emlékszem, de nagyon jáúúúú vót!
Most már csak intézkedni kell...és megkapják a szocpolitikát...cigánykölcsönre.. ..Külömben meg kizárt dolog..mert nem tudok róla.. ...Hosszu a tél..nagyok a lyukak.. ...Pedig én tömöm tiszta eröböl... ..
nem mátrai téma,de ide kapcsolódik,sajnos.Te vágod,mert földi vagy itt a tűzhelygyár környékén volt akkora kátyú,hogy ismerősöm átsuhant rajta autóval(nem vette észre mert a víz takarta)jobb első-hátsó gumi+felni:kuka. az anyagi kár jelentős tett feljelentést,most folyamatban van az ügy...ja,másnap dobtak bele pár lapát hideg aszfaltot
Tegnap beszéltem Csizi-vel ő volt kint azt mondta a déli egész tűrhető. És mikor ezt írom a nap is kisütött.
Az északi meg tavaly is gány volt meg tavaly előtt is.
"Köszönjük MK Nonp. Zrt!"
Ahogy látom azért egy /ki/veretést belealkudott
Legalább felfelé alkudtál?
Singelplayerbe nyomattam! :)
nem vele álmodtál,maximum róla... aztán kivel "veretted"?
Veled álmodtam. A régebbi KTM-ed eladtad nekem. Egész este verettem.
Ne sirassátok a Mátrát,,, ma átszeltük Pestet oda-vissza,,, hát,,, az is egy katasztrófa, ami ott van...
Már pedig,,, ha ott ilyen utak vannak,,, mi, "vidékiek" mit várjunk?
Azon kívül hogy ez az egész ország gáz. Neem politizálok.
Szerintem az a gáz hogy nem csak a sasvári utat tehetnék rendbe, ha nem a Pásztó-Galyatető szakaszt is. Az is jó lenne. Azaz így már az összes utat ami az ország legmagasabb pontjához visz csodaszép kilátással. Az esetleges baleseteknél, mind a személyi sérülések, mind a járulékos károk csökkentésére. dupla szalagkorláttal felszerelve a különösen veszélyes helyeken hajtű-kanyarokban mint anno a boldog békeidőkben.Ha megnyered építs magadnak pályát SM-re és szedj belépőt a fenntartására. Már ezzel is óriásit segítenél a hazai motoros társadalomnak itt az elnyomott keleti országrészben. Én ha tehetném motoros múzeumot létesítenék tradícionális nagy gépekkel a 80-90-2000-es évek köztiekkel és önköltségi áron mutogatnám mindenkinek, egy motoros pihenővel, szállóval-kajáldával ahol biztonságban lehetne parkolni a látogatás és pihenés idejére.
és az utolsó fizeti a fagyit....
jahhhhh az én vagyok...
Hát, én is annak néztem...
az már 100% versenygép
az még majd elválik..
köszi azz tuti! meg könnyebb
Kexi! Ma SX450-et láttam szerelőmnél,,, az pedig már Factori Race.