Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szánkózást szervezel Radi?
Esetleg kocsival :) !
Hali versenyzők!Vasárnap jön ki valaki a hegyre?/Falépcső/
Mihelyt kicsit normalizálódnának a környékbeli erdei utak, elkezdem összeterelni a brigádot,,, ha összeállna az elsőtelószimering a kisebbikben,,,még tán Eli is várható volna.
Bizony! Most hétvégén is mentem volna Dávidnál terepre ha már az út tré volt, csak itthon maradt a cross szett Majd összebeszélünk akkor
Kex! Át fogod szerelni terepre is a járgányodat?
Mert, ha igen,,,nálunk is lesz endurózás párszor,,, már, ha egyszer vége szakad ennek a hányinger időnek...
Okés!
Haver gyakrabban kijár, minden hétvégén, én 2 hétvégente kb. De május után gyakrabban fogunk
Az jó. majd értekezünk ha megyek veletek. milyen sürün jártok? Nekem Quadom van.
Lábon, mivel van rendszám a gépeken Eddig még nem volt probléma. De minimális közúttal is elérhető, ügyeskedve
lábon közlekedtek ki? vagy ki viszitek a motorokat? A rendörök nem cseszegetnek?
Kellemes semmittevést, jó locsolkodást hölgyek,urak.
Hát holnap remélem jó idő lesz,mert annyi helyre kell mennem öntözködni,hogy muszály lenne motorral mennem,mert nem biztos hogy belefér 1 napba kocsival.
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok mindenkinek!
Jo nem egy suketszoba, de ennyiert szerintem teljesen vallalhato...
Koszi :) igazabol en ugy voltam vele hogy amelyikbol elobb lesz jo vetel azt veszem. Eleinte R-et akartam, de megneztem par S-t is es nekem azok is elegge bejonnek. Illetve ugyanilyen allapotu R azert 150-200al dragabb is. Nyilvan ennek oka van a Rhez kepest az S egy "butitott" valtozat, de nekem meg ez is boven megfelel
szoval ezert lett S
Csak óvatosan ezekkel az ígéretekkel,,, mert még szavadon foglak.
Azért nekem van teljesen hivatalos (mama tudtával ) csaj utasom,,, akivel már a Tátrát is megjártuk,,, olyan,,,mintha ott sem volna, csak jobb.
Most látom csak milyen sokan használnak ilyen sisakot. Remélem nekem is beválik. Szép az új vasad! Megkérdezhetem miért az "S" változat és nem "R"?
A gyerekmotoroztatásban amit csináltatok ha időm engedi szívesen részt veszek. Nekik minden zokszó nélkül leszedem a púpot ahogy megtettem ezt a lányomnak is. Másoknak, nah az már keményebb dió nálam..... Sosem voltam nagy csaj motoroztató.
Ejnye Suzy, illendő volna néha valami kis örömöt szerezni azoknak a jelentkezőknek,,, mondjuk, szervezni egy egyhetes hátsóüléses időszakot,,, ki tudja.
Hát füldugóval amit vettem talán az is szintre hozható, de az előzőtől biztos jobb lesz.
Engem ez a veszély nem fenyeget. Jelentkező lenne ugyan, de le kellene szednem az üléspúpot és így van mire fogni miért nem viszek senkit.
hát nem tudom .. én az FG15 nem sorolnám a halk sisakok közé...
Nekem is FG-15 van, és szerintem teljesen rendben van, nem zajos, nem párásodik. Jó választás
Hát akkor max ezeket a tulajdonságait teszteld csak.
az én búrámat akkor rángatja a szél, ha ül mögöttem valaki, és valahol kilóg a képből,,, nomeg gyorsan is megyek közbe.
Jónak egyrészt már jó. Mert ahhoz képest hogy nem sokkal könnyebb mint a másik sokkal könnyebbnek érzem a súlyelosztása miatt. Már csak két követelményben szeretném ha jól teljesítene. Az egyik hogy kevésbé párásodjon mint a másik. A Második követelmény hogy kisebb legyen a szélzaja és ne rázza úgy a menetszél. Ezekre egyébként jó az esélyem mert egy Superbike-ban tesztelt sisak pont ezeknek kell megfeleljen a legjobban.