Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

999ezer
szia
engem érdekelne jó állapotú exc 450-525-530-500
sziasztok!
Van egy 2007-es DRZ, amit újonnan itthon vásároltak, megvan a számlája, és a járműkísérőlapja, és azt szeretném kérdezni, hogy ez a két okmány elég ahhoz, hogy le lehessen rendszámoztatni, illetve, kb mennyibe kerülne? köszi
Sziasztok
szeretnékbehozni papirok nélkül egy drz-t
tudnátok esetleg valami weboldalt ahol lehet nézelődni?
előre is köszi
Értem, de nem egyszerű ráadásul még ami jó állapotú az drága is. Miért nem EXC ami papíron általában 12kw.
jajj el felejtettem 1 dolgot a2-es jogosítványom van
így gondolom már tiszta miért volt a kérdés. bocsi hogy kihagytam.
széles utat
szia ! Egy KTM lc4 vagy smc 660 35 kw papírokkal vagy az alatt
nagyon köszönöm szépen. A másik változat az lett volna hogy maximum lefojtatom a motort és úgy hozom be, ezért érdekelt volna hogy azt hogyan kell elintézni, de tárgytalan lett úgy tűnik mert van egyszerűbb megoldás köszönöm a segítséget
Írtam.
Mivel nem élek Angliában és nincs ilyen szép kopasz fejem ami most a trendi így inkább nem tettem, jelents fel jó Magyar szokás szerint így nem tagadod meg a nemzetiséged!
jano72
A felhasználó nem adott meg adatokat magáról.
Mi kellene?
Szia!
Most néztem, olvastam. Holnap válaszolok bõvebben, de nem látom reménytelennek a helyzetet. Ma viszont már nem lesz idõm, most is rohanok.
Szia!
Olvastad az emaílt?
Mit gondolsz?
Úgy van ahogy a szép jány ( Gyurgyalag ) mondja.
Nem igazán tiszta, hogy mi is a helyzet pontosan. A világos, hogy te mit akarsz, neked mi lenne a jó.
Mindenesetre egy dolog biztos: azok az adatok kerülnek a magyar forgalmiba amik a külföldi eredeti forgalmiban szerepelnek.
Nincs teljesítménymérés a forgalomba helyezés során.
Nem én leszek a Te embered, de írj az e-mailemre pár sort, hátha tudok segíteni...!? adatlapomon az elérhetősségem.
Üdv
1 kis segítséget szeretnék kérni, külföldről szeretnék behozni 1 kawasaki zxr 400-as sport motort, melynek a teljesítménye 65 LE.
a2-es jogosítvánnyal rendelkezem, azonban szeretném lefojtott változatba forgalomba helyeztetni itthon. valaki el tudná nekem mondani a művelet lépéseit? :/

illetve 1 másik kérdés, ha ez a motor külföldön 45 LE -ős pappírokkal volt forgalomba, magyar forgalomba helyezésnél, ez az adat kerül a magyar forgalmiba, vagy katalógus alapján a 65 LE?
ha az utóbbi gondolat menet megbukott mert katalógus adat, akkor a fojtás játszik :) (külföld alatt ausztriát értem ez esetben)
előre is nagyon köszönöm a válaszokat
nincs mentség,elnézést kérek ,meg tennéd írnál 1 mailt nekem más kérdéseim is lennének ,amiket több oldalas vissza olvasásban sem találtam meg.
előre is nagyon köszönöm.
Stílust és nyelvhelyességet illetően nem ismerek viccet.
Hű, de szigorúnak tetszik lenni.
Már meg ne haragudj, de ha segítségre szorulsz, akkor igazán erőltethetnél magadra egy kis stílust/kultúrát.
A "Lennél olyan kedves küldeni egy ímélt?" vagy a "Kérlek küldj egy ímélt!" vagy a "Megtennéd, hogy küldesz egy ímélt?" vagy a "Lenne még néhány kérdésem, nem beszélhetnénk meg ímélen?" kérdések sokkal célravezetőbbek lettek volna. Csak hogy néhány példát említsek. Az ilyen jellegű utasításokat hagyjuk.
Egyébként mindent leírtam, amit relevánsnak gondolok. Ha mégis van még kérdésed, akkor tedd fel itt nyugodtan.
Sziasztok !
Valaki tudna nekem olyat mondani aki foglalkozik Olaszországból motorbehozatallal ?
Köszönöm a válaszokat !
írj levelet az emaílemre
csaplar.zsolt@upcmail.hu