Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodtan
El fog tunni
Ha van kedved huzd egy kicdit de motort ne adj neki.
Mi a mese US katona es tengeren tul van.?
Megmondom neki, hogy a pénzt kp-ba kérem
Fogja kerni a penzt hogy fizesd ki a szallitot.
Mi lenne neki abban a jó?
csak annyit írj neki ha a te számládon van a zseton akkor jöhet a szállító cég.
nem fog menni
a paypal nem megbízható vissza lehet vonni a zsetont róla
Kamu.
Sziasztok!

Szeretném a véleményeteket/tanácsotokat kérni. Hirdetem a motoromat és Egyesült Államokból jelentkezett egy srác, hogy megvenné. Két képet látott a motorról és csak annyit kérdezett mióta van a tulajdonomban. Az árat elfogadta egyből. Annyit mondott paypal-en fizet és egy cég jön a motorért. Kérdésem csak annyi lenne, hogy nekem van bármi kötelezettségem azon kívül, hogy írunk egy adásvételit (amivel megyek az okmányirodába) és lemondom a biztosítást? Teljesen ismeretlen ez a terület számomra.

Üdv.: Norbi
el tudnám én is hozni,csak pont az intézéssel van gond mert nem tudok olaszul.van diesel autó vonóhoroggal meg utánfutót is lehet bérelni motorhoz valót elég olcsón,és észak-olasz kb 600-800 km amit be lehet vállalni
Sziasztok!
Próbáltam visszanézni a topicot,és nagyjából tudom hogy mik kellenek egy "honosításhoz"! Abban szeretnék segítséget kérni,hogy mi a menete az egész hajcihőnek! Vagyis mivel kezdjem,és mi,mit követ?
A moci már nálam van,olasz ideiglenesen kivont forgalmival,adásvételivel!
Előre is köszönöm a segítséget!
nekem van ismerős aki heti rendszerességgel jár olaszba
gyűjtőárut hoz-visz, hozott már motort is nem egyet bár nem ez a fő profil
de tuti nem intéz semmit csak elhozza
link
Sziasztok.Valaki tuja ,hogy mi egy új motor behozatalának menete?
Sziasztok. Foglalkozik valaki Angliából való motor behozatallal. Szeretnék egyet hazahozatni. Ha valaki elvállalja itt vagy privátban írhat: swissmoto@hotmail.com. Köszi.
Én csak magamnak akarok hozni motort.Amiket néztem azok olaszból érné meg behozni.De nézgetem a német oldalakat is.
Hát én nem nepperkedek, csak egyszeri alkalomról van szó, és a BMW -k németben olcsóbbak, mint olaszban.
Olaszba benne lennék, ha esetleg arra tervezel egyszer.
Köszi a segítséget.
nem semmi
Még annyi hogy a kpm után nem is kell igazolás vagy valami papír a nav-tól?
tavaly hoztam nincsen
Valaki megmondaná hogy utánfutóra van reg.adó?
Üdv!
Németországból szeretnék behozni egy gépet egy nagyobb furgonnal. Ha van olyan, aki hasonlókban gondolkodik, a költségek megoszlása érdekében, akkor jelezze nekem. Útvonalam: Dunaújváros-Pest-Frankfurt. Német nyelvtudás előnyben.
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni. Tudtok olyan kereskedőt (honlapppal) aki olaszból hord be mocikat, akár megrendelésre is?
Előre is köszönöm.
Üdv.
Kösz.
Dubelnek:
Talán a vagyonszerzési illeték kifizetését tudod megúszni, mivel már eleve te vagy a tulajdonos. A többi szerintem ugyanúgy működik mintha vennéd. Persze ez csak az Én véleményem, nem biztos hogy így van.