Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem csak 5 oldalnyit visszamész megtalálod 2 naponta felteszik a kérdést és mindig meg is van válaszolva.
Akkor mi a helyzet ha a kétnyelvű adásvételi nincs kitöltve az eredeti vásárló-behozó nevére? Az leszek elvileg én? Gond ebből származhat-e, lévén ot kinn nem én vettem meg, ergó necces maga a papír...
Ha azt kérem hogy írja be magát a behozó vásárlónak az eredetire, majd egy hagyományos itthoni adás-vételivel megveszem, jelent-e plusz költséget?
jójez nem? ényimé igy vót
Van fél órám dönteni, de ha belegázoltam volna bárki lelki világába, elnézést kérek!
Sosekukk............csak kérdés.
Sziasztok!
Egy gyors segítséget kérnék, lehet hogy volt már szó róla, de sajna most nincs időm visszaolvasni!
Adott egy külföldről behozott motor, milyen papírok kellenek nekem az eladó felől hogy forgalomba tudjam helyezni? Változtat-e a dolgokon hogy pl régebben, több mint 1 éve van itthon, de nem helyezték forgalomba? Előre is köszönöm a segítséget, de tényleg olyan válaszoljon aki tudja a papírozás folyamatát és nem csak sejti
Megvette egy haver, próbáld janó72-ét.
Ha aktuális még, akkor engem érdekel, légyszives küldj nagy felbontású képeket a motorról (kerekek blokk stb) a weltus@msn.com emailcímre. Köszi
Nézelődj csak de attól még látni nem fogsz mert itt sem tudtad az évjáratot, pedig ha ismernéd a ktm-et ez nem kérdés! Általában az ilyen nézelődők fogják ki a leg fosabb vasakat aztán meg szidják a márkát! Azért szükség van a piacon ilyenekre mert legalább az olcsó fosok is elkelnek és a gazdájuk veszi a jobbat.
Ne legyél paraszt, nem ülök tűkön egész nap a gép előtt hogy nézzem mikor válaszolsz. Nem kell elhozni, ha érdekel majd szólok időben és elmegyek. Nyilván nem fogom az első motort megvenni amit élem raknak, előtte szétnézek.
Ne pazarold rá az időt, ismerem ezt a fajtát volt mikor árultam motort hív a veréb és bekínál 150e-el kevesebbet mondom ok. és holnap járok felé és elviszem. Másnap vagy 10-szer hívott elmagyarázta az utat mert nem találtam oda még elém is jött lehet még most is keres . Na ez épp ilyen lény!
Úgy látom ez is drága, vagy elvigyem mert messze van! Riga kell neked te kis nyomi nem ktm!
Nem látatlan itt vannak a képek róla, 2006-os, sopronban van, és olyan 900ezer körül.
Látatlanban nem tudok rá mondani semmit. Helyileg hol lehetne megnézni? Évjárat? Mondj egy irányárat hogy kb mennyire gondolsz, és meglátjuk.
Ja, 450-es és 123 üzemórát ment.
Látom motort keresel, esetleg ez érdekelne és mennyit érne neked?
Nem értem hogy mi ez a garasoskodás, hogy nincs rá pénz. Nem ismered az anyagi helyzetem, ahogy én sem a tiédet, és nem is érdekel. Elmondtam, hogy nekem nem ér ennyit, másnak lehet, hogy fog. Nyelj egy nagyot és lépj tovább
Nem kell belemenni semmibe kerestél én meg válaszoltam, de az már nem fért bele , hogy ennyit nem szánok rá mondjuk én nem akarnék ferrárit ha csak trabantra van pénzem. Ajánlok pár kinti oldalt ahol szinte ingyen van ktm: moto.it, subito.it, mobile.it,.de, autoscout24.it, villhaben, az árhoz még adj kb. 150ezret ami az út+ az itthoni forg.helyezést. Ez csak az anyagi része szervezd le és vezess 30 órát ha ezen túl vagy talán megvilágosodsz. Amúgy ezt sem hirdetem sehol most majd 2év múlva mikor jól le lesz ütve a hirdetés szövege: frissen újítva akkor majd kapkodtok érte 600-ért majd még rászórtok annyit.
Én ebbe nem megyek bele, szép a motorod, de ez sok egy ilyen idős motorért. További szép estét
Kell venni fiatalt ami úgy néz ki mint amit a beton keverőből vettek ki! Azért gondolom nem véletlenül keresel itt, gondolom tele vannak a hirdetési oldalak piacképes áron szép exc-kel.
Sokkot kaptam, de nem azért mert szép, hanem az ára miatt .
Egy ilyen idős motorért ennyit nem adok, attól függetlenül hogy szép.
Na, olyan szép, hogy sokkot kaptál?