Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen motort keresel?
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, tudtok-e valakit aki hord be bontásra motorokat külföldről, és egyben továbbadja. Olyanra gondolok, akik a bontósoknak is viszik a motort.
Elég ha picit visszaolvasol a fórumban, szinte nincs olyan oldal, ahol ne lenne kivesézve...
Valaki tudna nekem segíteni a forgalomba helyezés pontos lépéseiben?
Műszaki vizsga utan az okmanyirodaban mindent elinteznek (regadó, rendszam, torzskony)?
Németbe? Köszi...De tudtommal itthon is csinálnak ilyet..csak meg kell találnom a megfelelő embert rá! Ezért is írtam ide..hátha valakinek van rá ismerőse.
és ezt hogy hozod be magyarországra ?
Igen plusz asszem max 6 hónapos koráig újkènt lehet èrtèkesíteni.
Új motor nettó.Nem helyezi ott forgalomba.
Ha tenné le kéne nyomni minimum 6000 km mert addig új motornak számít itthon és ki lelegalabbis így mondták.
Áfát már nem kell fizetni, mert Németországban a vételkor kifizeti...
Áfát már nem kell fizetni, mert Németországban a vételkor kifizeti...
Hozd vissza müszakira.
Sziasztok! Német rendszámos motoromra szeretnék itthon német müszakit mert lejárt. Tud valaki ebben segíteni?? Előre is köszönöm!!!
Sziasztok! Yamaha Tracer 700-at hoznék be Németországból. Két kérdésem lenne:

1) német kivonási papírt hogyan kapok? kinek a feladata? hogy zajlik? mindenképpen szükséges az itthoni átíráshoz? esetleg postán utánamküldi a kinti eladó magánszemély?
2) egy Yamaha Fazer-t cserélnék le vele. mekkora rizikónak érzitek, ha simán csak kiviszem a saját régi rendszámom, és átteszem rá, és lábon hazahozom? elvileg már határellenőrzés sincs, icipici az esély, hogy megállítsanak bárhol is, mindkettő Yamaha...

Köszönöm!
en austriabol hoztam a sajatomat es kb 140 000.- be került
Üdv! Vittem haza egy angol motort gsr750 (2013). Vki letudná írni a forgalomba helyezési költségeit. Létezik h van átíratási költség? A motor a saját nevemen volt kinn is.
az adatlapomon rosszul írtam a címet. .com nem .hu
Írok e-mailt.
Én eddig 3 motorral végig csináltam magam. 1 nap alatt megoldható. Ha gondolod kérdezz nyugodtan.
Sziasztok!

Külföldről behozott, külföldi okmányokkal rendelkező motort szeretnék itthon lábra forgalomba helyezni. Kit ajánlotok, aki képben van az ügymenettel és a költségekkel kapcsolatban és tudna pár kérdésre válaszolni előzetesen?

Köszi
nekem az xv 750 svájci forgalmijában ott szerepelt a fém bevonatos első fékcső, amit át kell vezetni a magyar forgalmiba is, de ha itthon szereled fel akkor már nem fogadják el ! a fémhálós fékcsövet szak számlával igazolt felszereléssel fogadnak el.
a gumi méret itt magyarisztánban nem kerül be a forgalmiba sem a gyártó.
Ha szükségem van egy motorra - vásárolok itt https://abetter.bid Sok mentéses autók eladó
Amúgy lehet tévedek,de külföldön nincs regadó!! Itthon van csak,ha új,ha használt!!