Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értelek de max 1m ig akarok venni de ha annyiba jó neked áll az üzlet :)
Üdv! Én most hoztam be egy 300EXC-t 2015-ös 390km,9üó van benne, rendszámos, minden tartozékával!
üdv mindenki ha valaki tud behozni ktm exc 300-ast esetleg 250 vagy sx 250-is érdekel 2008-tól vegye fel velem a kapcsolatot köszönöm
Sziasztok!

Kíváncsi lennék, hogy ezzel a papírral forgalomba lehet-e helyezni Németországból behozott motort. Kétnyelvű adásvételi nincs, csak attól egy magyar, aki behozta és ő ezt adta a motor mellé.
svájci motornál érdemes rákérdezni a környezetvédelmi besorolásokra hogy mit lehet forgalomba helyezni
mert ami egyszer az eu-ban forgalomba volt azt minden esetben lehet itthon is forgalomba állítani, de svájc nem eu és a régieket nem biztos hogy engedni fogják
Halihó!
Helyeztem már külföldi motort forgalomba itthon, de régen volt, meg én is csak hülyülök, úgyhogy már nem emlékszem, hogyan kell. Az elsődlegesen kiszemelteknek érvényes külföldi okmányai vannak. Ilyenkor mi a helyzet? Milyen papírok kellenek nekem a magyarországi forgalomba helyezéshez?
Külföldi, ha "kaufvertrag", akkor német, vagy osztrák lehet(esetleg svájci?), gondolom én. Németben van tapasztalatom, mivel itt élek, itt is vettem mát több járművet.
Úgy is vettem már, hogy nem az eladó nevén volt az adott gép. A lényeg, hogy a "törzskönyv/Fahrezeugbrief(ha svájci, akkor Fahrzeugausweis)" nálad legyen! Ha az nincs, nem a tied a motor... Átiratáskor tőlem pl egyszer sem kérték az adásvételit. Csak a törzskönyv kell, akinél az van, azé az autó/motor.
Szóval én csatlakoznék Lakostomi véleményéhez és keress másik motort!
Szerintem a románnak kellett volna hogy legyen Aci papirja, a digitálisat is kinyomtatják az aci-ban. Azzal kéne elmenned tanácsért egy okmányirodába.
Felejtsd el!
Sziasztok!
Kellene egy kis útmutatás Tél folyamán lehetséges hogy svájcból hoznék be motort magamnak. Illetékesektől kérdezném hogy kb mi a menete ennek, milyen papírok kellenek hozzá, hova kell menni kb mennyi lehet egy külföldi motor lepapírozása itthon. Azért kérném a segítséget hogy tisztába legyek ne az legyen hogy vakarom a fejemet ha valami gond van Ezért aki tudná leírhatná nekem hogy is zajlana kb az egész. Előre is köszönöm

Üdv Gyuri
megvesz
Továb motor LOrenz, 3-4HP ,piros festekben,,nem vol nálam startolva, motor forog,karburátor egy reszben repedve van.Tartályt a uzemre meg kel javítani. Hilyanyoznak vékony csovek uzemhez—tartalybol..Ara 650 euro.
Tovab Lorenz 3-4 HP,,jo alapotban,,forog de nem vol nálam bestartolva.Ára 750 euro...
foto: jurajpo67@gmail.com
Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Kinéztem egy motort, de sanda gyanúm, hogy nem tudnám itthon lepapíroztatni, csak ha ráfizetném a bugyimat is.. Viszont hátha mégis, így hozzátok fordulok. A masina külföldi papíros. Érvényes okmányokkal, van adásvételi (Kaufvertrag). a bibi csak az, hogy nem az én nevemre. Megvette egy pasas külföldről aki viszont nem íratta át a nevére a járgányt. Valamint nincs törzskönyvem, és ki sincs vonva kint a forgalomból. Van rá némi esély, hogy legálisan lehet használni majd itthon anélkül, hogy a gatyám ráfizetném, vagy felejtsem el? :( Előre is köszönöm mindenkinek aki tud adni néhány tanácsot. Üdv: Edo
Sziasztok. Sokat olvasgattam itt, de számomra megfelelő válasz nem érkezett. 2016 januarjaban Olasz forgalombol ideiglenesen kivont motor, (kereskedo beszámolta es kivonta) majd megvette egy Romàn allampolgàr (olasz forgalmiba ragasztott doksi alapján derült ki) majd én már itthon vásároltam meg, adásvételivel és eredeti olasz forgalmival. ACI papírom már nincs mert ugye digitalizáltàk. Forgalomba tudom ezt így helyezni?
Hello!
Motor vásárlás elött állok és vacilálok az Aprilia rs 50 és a Motrohispánia rx 50 között.Mindkettővel mentem már,müszakilag mindkét motor jó állapotban volt,bár a hispánia kicsit több nyomatékot adott vagyis ugy éreztem.
Namármost külföldről szeretnék eggyet és érdekelne pár olyan oldal ahol rátudnék keresni egy kettőre vagy esetleg olyan személyt aki behozatallal foglalkozik.
Használt motor importőrt keresek.

core1493@gmail.com
Szia! Kb. 150ezer tokkal vonóval ha műszakizni is kell. +az útiköltség.
Szia! Tudnal nekem segiteni abban, hogy olaszorszagi motor behozasanal mire kell szamitanom? Anyagi + utanajaras! 900 Monster, Romaban van jelenleg. Ha tudsz akkor koszonom, ha nem akkor elnezest a zavarasert.
Salvage bike érdekelne külföldről. GSX-R 600-750 K6+, ZX6R 05+, R6 06+. Ha tud valaki segíteni az alábbi mail címen keressen meg. :)

core1493@gmail.com
Subito.it
Köszi ott már nézegettem,de egyáltalán nem olcsóbbak.
Esetleg olasz honlapot nem tudsz?
mobile.de
Sziasztok!

Tudnátok adni honlap külföldi honlap címeket ahol tudok motorokat nézegetni?
Honnan lenne érdemes motort behozni?
Yamaha r6r vagy honda cbr 600r érdekelne.

Köszönöm,
Attila.
Meg annyi, h az elozo holland tulaj xenont rakott a motorba. Igy van-e egyaltalan eselye az nkh vizsgan?
Sziasztok! Nemreg vettem egy holland gsx600f-t gyonyoru allapotban. Jelenleg a szarmazas ellenorzes zajlik, mivel nem kaptam meg a kivonasrol a 2es szamu papirt, vagy mit, es kernek majd eredetvizsgat is. Valaki tudna nekem segiteni a muszaki vizsgaban Kaposvaron vagy Zalaegerszegen?