Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! bridgestonban tudok segiteni jó áron bt023. adatlapomon elérsz!
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy 2002-es R6-omra milyen első és hátsó gumit vegyek? Csak utcai motoros vagyok, közepes távokat megyek "moderált" stílusban és sebességgel. Az ár/érték arány a legfontosabb, persze perecelni sem akarok egy rossz minőségű abroncs miatt :]

Előre is köszi a segítséget!
Széles utakat:)
Uj Dunlop Sportsmart érdekelne 120-190/50-es méretben. Àr és szàllitàsi idö érdekel. Kösz. Cim: petivagyok@freemail.hu
Sziasztok!

Michelin Pilot Power érdekelne 190/50/17 méretben. Az sem baj, ha nem szőrös a gumi. Tud valaki egy jó fajtát, korrekt áron?

Holgi
Sziasztok!
0 KM-es,szakszerűen tárolt,soha nem szerelt Pirelli Diablo Rain K327 SCR 1 gumik eladók(darbonként is).2 db van.Vagy esetleg csere 190/50 ZR 17-es utcai gumira.
Posta ok.
DOT: 1.0608
2.0708
keresek 150es 17es gumit sport/túra max 10 ért
eladó 2db motorgumi
1, dunlop sport radial (k455f) 120/70 zr 17
2,michelin radial 120/60 zr 17
mind a kettő 99%-os, defektjavított
ár :6eft/db+posta
szacsomotor@freemail.hu
Tudok jó ajánlatott ! Az adatlapomon van az elérhetőségem.
Ne ülj fel rá, csak tologassad, tuti nem fogsz így járni.
Komolyra fordítva, sokat írtak már erről, az a lényege, hogy az első kb 150 km-t óvatosabban kell megtenni, hogy a forma leválasztó réteg lekopjon a gumi felületéről. No meg a meleg gumi mindig jobban tapad.
Abban tud valaki segíteni, h most vettem új gumikat, ma fogom feltenni a mocira (GS500f) és ne így járjak mint ez a csávó?
http://youtu.be/Q9zNUPDmnz4
Sziasztok!

Michelin Pilot Power érdekelne 190/50/17 méretben. Az sem baj, ha nem szőrös a gumi. Tud valaki egy jó fajtát, korrekt áron?

Holgi
Értem. Mindenesetre én nem mozdulok innen sehova. Megvárlak .
A születésnapokat meg kell ünnepelni,mellesleg az enyém is nemsokára esedékes...(hogy múlik az idő) .
Üdv!

A garázs mélyéről előszedtünk egy honda mtx 80-as 1984-es cross mocit... megcsináltuk, működik rendesen, viszont szinte teljesen lekopott a hátsó gumija...
3.50 * 18 -as... újat nem szeretnék rátenni... mekkora cross gumit tudok feltenni, ami még elférhet?

attól függ mikor szülinapozik a család.
Ez felettébb nem hangzik rosszul .
amúgy ha minden igaz 19-én debreceni leszek két napig, ha gondolod bedobom és megnézed.
pici türelmet kérek, ha megyek le megfotózom holnap.
nem postázok sajnos......
Posta is van a világon:) Mennyi ugarische euro?
egy 160-as PR1-em van még, de nagyon messze laksz...akinek kell olcsón viheti...
Valakinek valami 160-170esben? Bőven jó a túragumi is, csak ne legyen szövetig kopva, magyarul egy hosszabb úton ne legyen gond.
Sziasztok!
Eladó Bridgestone Bt002 első gumi 3mm profillal a közepén.Szélén 2mm.2007-es gyártás.
Ár 6000Ft
Nemcsak tolakodó, hanem ráadásul még szemtelen is!
Szia .Nagyon tolakodó lennék (tudom elfoglalt ember vagy), ha fotót kérnék róla...?
Szia, a gumi DOT 07.06. Sötét helyen, szárazon, szakszerűen van tárolva.