Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
30 ezer/db! 20 3764636
Hello. Nekem méret miatt le kell cserélnem. Bridgestone S 21 DOT 1416. 4 mm profil.
Hát ezeket az árakat nem nevezném nagyon jónak... A motorradreifendirekt.at-n 262 EU az S21 pár, itt meg majdnem 300... Tavaly rendeltem onnan, ott is ingyen volt a szállítás ha jól emlékszek.
nemtom...valami szlovén gumi.
Milyen ez a Mitas Sport force? Hasonlit valamelyik ismertebb márka sportgumijára?
a héten kékholdnál a mitas sport force+ sv650 méretben 43.000ft jön ki párban.
teszteken dicsérgették a mintát.
A Strada egy bakelit turagumi.Nem kéne erőltetni.
Vegyèl túra gumit láttunk itt már k5 ezren olyat.
Jah, ez a vicc rovat? Jah, mégsem..
Te sem változol, csak bolondozol
Hogyne, jó ha van gógyid.
Nem is rossz a velő, ha tetszik érteni mire gondolok
Velős.
Ezt jól megindokoltad
frászt.
Gsxr 750-re utcára elöl Supercorsa, hátul Diablo Strada ok lehet?
majd más megmondja...
Köszi, de a kategória sem stimmel és a pályahasználat lenne a lényeg
én is ilye vettem most a kis sv-re... anno használtam ugyanilyet... hidegen 2.2 volt a nyomás elöl-hátul...nem volt vele bajom. pályán nem jártam vele.
Nem tudom ezek után, fel merjem-e tenni a kérdést, de próbáljuk meg, hátha kapok konstruktív választ
Pálya- és gumiértő kollégákat kérdezném, hogy a Hungaroringre milyen nyomással lenne érdemes felmenni BT016Pro-val? Eddig csak SportSmart2-vel pályáztam, annál bevált a javasolt 2,1/2,0 de ezt a gumit nem ismerem annyira. Utcán eddig jól szerepel. CB1000R-en van.
Köszi
Sziasztok
Gumit cseréltem és ha van valaki, akinek a használt gumi TÉNYLEG segítség, ingyen elviheti. Ez most ilyen becsület alapon lesz.., másoknak egy 0,5L Jeam-Bim lesz az ára :)
120/70ZR-17 + 190/55ZR-17
közepe kopottabb a hátsónak, középen olyan 2,5mm, legszélén 4mm. első 2,5mm. hátsó 1x javítva
Hataron motorozva minden gumi csuszik.azért határ
Az nem csúszik, nekem volt. De menet közben ha lenézel, látod ahogy kopik.
Aha, értelek. Ha hinnék a sok netes irogatásnak mint pl most neked, akkor nem vennék semmit, csak a felnin mennék. Még supercorsát sem rakhatnék rá mert arra is volt aki azt mondta hogy csúszik