Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemtéma markez is megfogta mult heten
mivel hogy a hátsó gumikról volt szó ugyebár,,akkor azt mutogatjuk nem? De olyan jó hogy mindíg akad aki beleköt a többibe mert ő aztán kurvára tudja,,, Valentino Rossi B+
Tavaly próbáltam őket fent volt egair barátom dukiján tapadt mint a légypapír cseszneki kanyarokban!
Nagyon kemények? Az enyémen 11/46 Pr 3 vannak, de a hátsó jó ha ezt a szezont végig viszi.
Illetve ezek milyenek a Michelin-hez képest?
Van párban egy keveset futott vagy 4mm futófelülettel eladó pár angyali st-é. egy "baj" van velük 8 évesek. Nem voltak javítva évekig figyeltek motoron fűtött garázsban szinte használatlanul. ha kell valakinek 20 papírért vihető egyben nem feldarabolva.
idióta barma.
aztán meg vmi jóindulatú felszórja neki sóderral...
{os3
Szerintem is, de látod még mindig téma ki mennyire dönti le utcán. Van egy srác, aki a galériájában bejelölte a google mapson hol teszi le a térdét, melyik kanyarban.
Jobb esetbe..
Utcan sztem mindegy..de ja valakinek nem utana meg lehet menni intenzivre latogatni..
Igen, de utcán azt nehéz. Mondjuk vannak fanatikusok.
Bennem nincs megfelelési kényszer, szóval...
Köridő a mérvadó
Na mutass egy elsőgumit a motorodról
Igen! Főleg, hogy mindenki a hátsó gumit mutatja, közben az első inkább mérvadó.
Vicces mi??
Mi megy itt... Sok GP rider!
Ennyi van és lesz az enyémbe is igaz nem pályázok de legalább élvezem ezt a szutykot!
Azért hagytál benne tartalékot
Lehet hogy motorra válogatja,,ki tudja,,,,még megspékelném azzal hogy a ringen pályanapon is nagyon jól teljesített attól függetlenül hogy túragumi.tökéletesen tapadt ha bemelegedett,,még meg is jegyezték hogy "te ezzel nyomod"???
Akkor én nagyon kíméltem a spórattaK2őt!
Én is vegyesben használtam, melóbajárás, hétvégi motorolás meg túrák 2személy 3 doboz, pálya csak a tengerpartra menet. De egyik se bírt 10-nél többet. Most meg a zrx-en a metz Z8-at kukáztam 8000-nél, szóval a sor4 se kíméli nálam, nem csak a sor2. Ettől függetlenül a kedvenc gumim volt, nagyon jó volt vele menni, csak az ár/tartósság az nagyon nincs rendben vele.
már a ződet se gyilkoltam a kéket meg pláne nem 200 felett is ritkán hajtom,,mert hogy nem nagyon van hol
....mikor utoljára találkoztunk még igen fiatalosan toltad mint állat azaz nem kímélő módon....ezért kérdeztem, hogy mióta változtál meg?