Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez a vicc, mindenhol olcsóbb mint nálunk
670lej volt...azaz kb45ezer... dot1117
nemtudom ,nem kérdeztem. csak küldte a fotot a gumikrol. holnap megkérdezem. nagyváradrol vették.
a pilot power sv méretben 50-55e ft körül van.
Mi pénz ? Rosszul nem jár vele az fix, jobb mint egy power akárhány. 44ezer a 120-180as szett 17-es gumik
hali ! metzeler z6-ot nyűztem egy 240kg 139le-s motoron, gondom nem volt vele, jól tapadt minden körülmény között ami május 1 és november közepe között belefért. nyáron melegben, szlovákiában a tátrában dobsina környékén vegyes aszfalton is jól működött, de esőben is simán tudtuk a 160 utazót vele. a mintázata adja hogy középen nincs minta így nekem egy 400km szlovák túrán egy poprádi parkolóban csendben előbukkant a szövet a gumiból, láncápolásnál vettem észre. ez utassal és 120 -160 utazóval megtett utazás után történt.
z8-at használtam zx6-on, egy pálya napon a slick gumi defektje miatt került fel, kb 8x20 perc után kb 2,5 mm távozott a gumi felületéről. soha nem csúszott meg pályán , viszont egy balesetnél igen. ha nincs felmelegítve akkor kritikusan működik a z8, ha felmelegedett nagyon jó gumi, nekem jobban adta mint a z6. m5 interact-ot többen is dícsérik vegyes tapadásban , viszont nagyon hamar elfogy. a p powert meg meg kell fizetni, de jó gumi. szerintem minimális eltérés van a minőségben az árban viszont nagy.
projekt megoldva. battlax bt016pro vett...
Eladó 120/70 és 180/55 R17 Pilot Road2 Michelin. Alig használt, 2017-es.
egyébként ez a metz roadtec z6 milyen gumi a michelin pilotpower-hez hasonlitva? gondolom z6 tartósabb, a ppower meg jóval jobban tapad!?
helo.
emléxem, kb1honapja váltottunk pár privát üzit, 2016.52.hetik a gumijaid,küldted.
nem volna rossz ez sem,de a logisztikát nehéz volna megoldani peströl nagyhegyesre.
azért akar debrecenböl r17töl venni. ott lakik töle 25km-re.
Szia.
Van párban vadiúj Metzeler Z6,120/160.
48eft.Nem túltárolt,mint sok esetben amit újnak árulnak!Ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali
Jók az áraik ,max 1 héten belül itt volt mindig, dot se volt még 1 évnél régebbi.
Pirellit mar talaltam ,dunlopbol csak gp racer slick van az nemazigazi.de a superbike tenyleg egeszen jo aron van.megneztem v02es bridgestonet is azt legolcsobban 189€ tudtam volna itt ha jol emlekszem 197€ teljesen ok azis
Lehet hogy csak utcai gumikat tartanak.
Ha véletlen valakinek lenne 5" felnin 170/60 metzi M5 Interact mérne nekem egy szélességet? Jó lenne tudnom, hogy elfér e vagy maradnom kell a 160asnál :/ Azért nem vennék gummát, hogy nézegessem XXD
Osztrak cimem van
Nem tudom, de vedd figyelembe hogy Magyarországra nem szállítanak, pénzért sem, az ingyenes szállítás kizárólag osztrák címre lehetséges.
Jollattam h pirelli superbike es dunlop kr szeria itt nincs?vagy csak rosszul allitottam valamit
vidéki barátom épp az imént keresett, örömmel ujságolta hogy 7végén vett egy ugyanolyan motort mint az enyém(sv650).
gumik még gyáriak rajta,vagyis 13.életévüket tapossák.
tanácsot kért,h mit vegyen rá? mindenképp ujat akar és meguszni minél kevesebb pénzböl,
r17 oldalon vannak akcios pirelli meg dunlop gumik 47-50ezerért... érdemes azokkal foglalkozni? igaz h uj gumik,de a kinálat legalja árban.
a motort egyébként munkábajárásra fogja használni napi szinten nagyhegyes-hortobágyi csárda távon...azaz napi 40km odavissza.
Az elég jó ár. Vérbeli sportgumi, nyáron az osztrák utakon biztos jó lesz, gyepálástól függően olyan 6-8 közé várnám a futását.
1 pár 95helyett 70ezer
nemtudom...de már mind1.fent vannak a powerek.. a tapadásra mentem most rá, meg az befolyásolt,h 140euroért kaptam meg a szettet.
szemeztem még a pilotroad3 mal, ami 180euro lett volna, de a power mellett maradtam.
A 70 az csak a hátsó vagy pár? Oponeon a power 3 párban megvan 210eur-ból 120/70-180/55
Ebben az esetben nem inkább valami túra sporton(pilot road) kellene gondolkodnod a power helyett?