Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Nagyon fontos lenne, kellene vki aki elvállalja a motorom forgalomba helyezését, minden papírja megvan, vámpapír, számla, le van jelentve a közlekedési hatóságnál, h forgalomba lehet helyezni, de én nem vagyok jártas a dologban. Vki help, kellene egy cégnév aki elvállalná. Előre is köszi. üdv
Mennyi egy rendszámos 125-ös + biztosítás költsége / év? Erre azért lennék kiváncsi, mert van már egy 250 es Pannóniám is (ép most papírozom) és nem vagyok benne biztos , hogy fenn bírok tartani két motort....
Ha balesetet csinálsz akkor van gixer,
nekem sose volt bajom mentem 10000km et mindenfelé és sosem genyóztak,
90%-ha ki is szúrják, na.
de. nincs megfelelő papíro hogy a származását igazold, az 50es adásvételi lehet okirathamisítás, ha 50es biztit kötsz biztosítási csalás, ugye gondlom engedély nélküli vezetés, éés ha szőrszálhasogatunk, akkor mivel egy rendszámos motorra adózni kell lehet adócsalás vagy elkerülés nemtom hogy mondják.. és ezek után még ugye érvényes műszaki vizsga, és kötelező néklülinek is számít. jópár féle bűncselekmény, és szabálysértés. aztán 905- hog ymég h aki is szúrják elengednek. ki tudja.
Egy kérdésem lenne. Van kötetek olyan , aki kismotorként használja a 125-ösét? E z jogszabályba ütközik? Mármint, hogy nincs rendszám.... Rendőrök nem szarakodnának egy cagiva mito-val vagy rg125-el országúton?

Na ennyi ! Köszi a válaszokat!
Hello! Tud-e valaki tanácsot adni, hogy hol lehet a Suzuki GN 125-höz valami írásos műszaki anyaghoz hozzájutni? Itt gondolok: alkatrész-jegyzékre, esetleges javítási útmutatóra. Üdv.
RS 125ről milyen adatok vannak már?
Nincs mit, reggel legalább 2 perc alatt sikerült felrakni mindet...
Kösz hogy felraktad...
Hehe a mozilla se bír a feladattal... Szerintem a fórummal van valami bibi...
Ejj hogy ez eddig nem jutott eszembe... Megpróbálom...
Próbáld másik böngészön...
Passz... Csatolom a képet és rányomok arra hogy hozzászólás elküldése. 5 percig tölt mint állat és a végén meg kiírja hogy a weblap nem megjeleníthető. Azt az egyet tudtam csak felrakni de azt is egy órán keresztül próbáltam... Szerintem inkább majd holnap reggel újra próbálkozok mert csak felidegesítem magam
Hogy hogy nem rakja fel