Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

greenest
Mennyit megy végre a motorod 15-ös fogaskerékkel? És mennyit 17-esel?
Neked nem csinál oylat a motor, h pl tartósan a szivató legalsó fokozatán mész (nekem azon megy rendesen a többin fullad és nem pörög) akkor 5-10 perc után fullad a motor?
Köszi a lánckereket, én nem találtam náluk, de így már biztosra mehetek:) Még egy kérdésem lenne a szivatómnak 3 állása van, de nem vagyok nagy angolos. 1. Fully off 2. detent position 3. Fully on MElyik lehet a megfelelő állás, mert az 1. lefullad, a 2.-on nem pörög fel csak 7ezerig, a 3. jó lenne, de 5 litert eszik százon. (250ccm 4t, bejáratós, max 70-el mentem vele) Előre is köszi:)
Van akinek lekéne festeni a mociját?Én lefestek akármit!Akár egyedi igények szerint is!Fel is matricázom,ha kéred!Az adatlapomon ott vannak az elérhetőségek!Ha érdkele irj bátran!
Sziasztok tudnátoki segíteni nekem? Győr moson sopron megyében lehetőleg valami motorbontót tud valaki? a 125ös tzrhez kellene olaj tartály(repedezik:S) valami telefonszámot tudnátok adni? a tzr 1994 es évjáratú. Köszi
A fojtásokkal kapcsolatban nem tudok sajnos segíteni mert én se tudom, de ha tippelnem kellene, akkor kipufogót mondanám.
Szia Norb16

Menetközben sikerült lánckereket beszereznem és pedig JT lánckereket. A JTF 259 első lánckerek megfelelő, legalábbis én ilyet vettem és jó lett.
Üdv.
Norb16 vagyok, csak új néven. Lánckereket még nem sikerült beszereznem, mert a pinkmotorsos csak nem jó hozzá:S
Lenne viszont egy kérdésem, h merre vannak elhelyezve folytások a motoron belül? Kipufogó, karbi stb.
Előre is köszi.
Szia Norb16

Ha majd sikerült egy megfelelő JT lánckereket szerezned a motorodba, akkor leírnád melyik típust is választottad, mert akkor én is egy olyat tennék az enyém be. Segítséget előre is kösz.
Üdv!
Eladósorba került a motorom. Ha esetleg valakit érdekelne... Rendszámos, törzskönyves, pöpec gép. Az ár irányár!Mito EVO
Írhattok itt is ha valakit érdekel a gép. Köszi!
Üdv Zoli
Én a régi hondához JT lánckereket vettem, eredetileg is azzal szerelték a régi hondákat és 900ft-volt:D
Remélem jó lesz hozzá a pinkmotoros lánckerék.
Köszi a segítséget.
Én szeged mellet lakok!
Ott a motorosboltban Bazuka is van?
Vagy csak alkatrészek?
Ott kb. menyi egy motor?
üdv: sajnalom, ez igy tenyleg messze van. De egy tipp: a bazuka.hu-n fenn vannak a forgalmazók, akik adnak alkatreszt is. nezd meg, hogy meliyk van közel. plusz ahol en vettem a mocimat, (PEst 17. ker.) ott is lesz fogaskerek, 17 foggal. Azert javaslom, hogy ne Hondat vegyel, mert igy kb, negyed aron megkapod :-), ha bazukahoz, azaz kinai gyartmanyhoz veszed. Egyebkent az en fogaskerekem angol gyartmany, de mivel kinaihoz kell, igen occso. megprobalom megkeresni a pesti kiínai motor szaküzlet szamat is, ahol szinten tudtak volna adni, ha kivarom es szegeden nem talalok. Egyebkent lefogadom, hogy a keeway meg stb kinai motoroknal ugyanaz a szabvany (kozepso fogastengely+ ket csavaros rogzites), en ezt az attet tippet pl. keewayesektol tudtam meg, azokon a motorokon is ez az attetproblema all fenn. gyarilag 15/47-es az atteted, es neked 17/47-esre van szukseged. nagyobb elol nem fog beleferni. kettovel tobb fog, 15 km/h novekedest fog okozni. egyebkent ennel a motornal is igaz (mint altalaban az enduroknal), hogy ketharmados gazon adja le jol az erot, ezt a blokk is bírja.
Én Pest mellett lakom. Köszi az infót, Szerintem akkor megnézem a pinkmotors.hu-n ahonnan rendeltem az előző hondára a lánckereket, sztem találok megfelelőt. Esetleg egy tipus számot, vagy méretet tudnál mondani?
Széles utat.
Üdv
hova valósi vagy? mert ez szegeden van! Bolt adatai:

Déli-báb ‘98 Bt. / ENDURO DEPO

6721 Szeged
Berlini krt. 20
Tel.: 06-62/424-343 I 06-30/4032-000
E-mail: endurodepo@t-email.hu
Hello, hol vetted a lánckereket? Engem is érdekelne. Ahogy eddig néztem a lánckereket ugyan olyan, mint a régi Hondámé.
Köszi a választ.
Üdv
Szeva. A csávó én vagyok:D Előszőr nekem is 250000ért akartak adni (viszonteladó, aki a neten hirdeti a motorokat). Aztán egy ismerős álltal aki ugyan úgy bazukákat árul elmentünk a nagykerbe és, mint kereskedő lemondott a 60ezer haszonjáról és odaadta 190-ért. Szóval aki azt mondja kereskedő h 250-nél olcsóbban nem tudja adni annak ne higgyetek, mert a nagykerbe 190-ért odaadják, csak a kereskedő akar sok hasznot húzni magának. ALKUDNI. Nekem mázlim volt, h ismerős álltal hozzájutottam ennyiért.
u.i: ha jól tudom akkor már csak pár darab 125-ös van a nagykerbe, nekem mikor vettem azt mondták, h már nem is lesz több. 200-asból és 250-esből 10db-t hoztak be Mo-ra. Ami az egészben az átverés, h a nagyokat basztak meghirdetni és csak olyannak hírdették aki ismerősük volt. 3 hete amikor vettem akkor ajánlották az utolsó 2db-ot. Az egyik kék enduro volt, a másik meg a piros SM. Az SM-et viszont elhoztam:D
Naggyából ennyit a kulisszatitkokról:D Kicsit fura volt ennek a motornak a Mo-i forgalmazása, de nem értem, hogy miért:S Egyszerű, olcsó, megbízható, teljesítményben is jó. Ez a bazukl név is nekem furcsa:S Miért nem lehet itt is Skyteam néven forgalmazni, mint bárhol máshol? Legalább nem lenne annyira nevetséges neve:S
Sziasztok!
Hol lehetne olcsón bazukához jutni?
Mert egy csávó írta h ő 190 ért vett egy 250 est...
Én 235 ért láttam egyet.
Tud valaki olcsóbban?
Eladó egy Cagiva Supercity 125, 1992 évjáratú, teljesen zöld fényezéssel. Az előző tulaj elesett vele, melyből következően van rajta némi esztétikai sérülés. Motorja tökéletes állapotban van, Rendesen melegítve, csak szintetikus versenyolajat használtam hozzá.Nemrég vettem rá új lánckerekeket, láncot és gyertyát.Adok hozzá 100.000 Forintnyi alkatrészt.(komplett hátsó futómű(lengőkar, hátsótengely, rugós tag), egy kilométerórát, egy első teleszkóp párt) Ebből következően az ár fix(250E).A motor rendszámos, minden papír megvan hozzá. Kérésre küldök képet, Budapest környékén megbeszélhetünk találkozót.
Köszi a gyors választ. Akkor én is beszerzek egy 17 fogaskereket. Még egy kérdés ezzel kapcsolatban, csak bemegyek simán az egyik motoros boltba és kérek 17 fogaskereket vagy vigyem magammal régit is mintának.
Szia, gratulalok a bazukadhoz!
szoval gyarilag 15 fogas van benne elöl, és a max ami belemegy 17 fogas. Én ilyet vettem. ennél nagyobb nem fér el. Ezzel leg jo áttétű mocid lesz. Erős (főleg az első fokozatokban) és jelentősen gyorsabb. Kb 15-20 perc alatt kicsereled otthon. Ár: 2000 Ft. Itt legalabbis ennyi.

üdv
Szia hotq

Én is most vettem egy ilyen motort és nagyon tetszik, elégedett vagyok vele. Viszont én is tapasztalom, hogy nagyon pörög és nem igazán társul hozzá sebesség. Eseteleg nem tudnád meg mondani milyen első fogaskereket lenne célszerű beszerezne, milyen cserélted a régit.
asszem ezzel vezethetsz piros rendszámos traktor de semmilyen kocsit sem húzhetsz vele
Sziasztok!
Nemrég meglett az A1 es jogsim!
És azt szeretném megkérdezni, h mit jelent M meg a K betű benne , az M aszem a moped de a K-t nem tom.Válszokat előre köszönöm!
január óta en is rendszamos bazukat hasznalok. Kivalo motor, igen megbiazhato, szinte naponta megyek vele varosi forgalomban. Minimalis fogyasztas (3 lityi), es 2000 Ft os elso fogaskerek csere utan marhajo motor lett. Enelkul nagyon porgott, nuku sebesseg. Igy orszaguton szepen viszi a 90-et, 6500-as-7000-es fordulattal (11000 a max), de mar tobb mint 130-al is meghajtottam. magyar disztributora a KT electronic, a bazuka.hu oldalon rajta van, de csak viszontkereskedoknek ad el. A hasznaltmotoros hirdetokon vannak fenn, kb 240-ert uj bazukat kapsz, egy csupasz jarmukisero lappal, de az eleg az indulashoz. 95 ezer ft a reg.ado, ugyhogy meg rendszam is penz ra, meg forg-ba heylezes is. de megeri, mert igazoltatataskor ha kiderul a hengerurtartalom, es nincs rendszam, akkor a motor is ugrik, mert a gatyad is ramegy, plusz a vam es penzugyorsegnel feljelentenek - errefele akadt mar par ilyen eset (szeged).
Szoval csak hivatalosan
Egyebkent kinai motor, a skyteam corp. gyartja. A blokk es vaz az, a tobbi alkatrszrol az emlitett honlapon olvashatsz. Kanadaban nagyon szeretik a quadjait. Olcso hozza az alkatresz, es a szervizeibenis naggyon dicserik. Egyebkent en mindent beallitok rajta, nem kell hordanom sehova, egyszeru motor, igenytelen. Mint mondtam, megbizhato moci es olcso. ha van meg rola kerdesed, batran irj.
Sziasztok!
Lenne egy XR 125L fekete tankom és egy elsőkerék csapágy és tárcsa nélkül eladó ha valakit érdekel akkor írjon megegyezünk.