Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a gép nagyon állatúl nézz ki
cbr125-yzfr125
Kellene egy külön Bazukás topic
Vegyél Cross-t vagy Turaendúrót:D Az hálás nekem is az van:D Cagiva Elephant:D
Nem 4T ugyan de szép hangja van és erős is sztem:P:)
Remélem tudtam segiteni:D
Ha meg mindenáron 4T akk a Sachs márkának van 1 Supermotója azt nézd meg az bitang jó gép:D
Hello
Első beindítás után legalább 30percet egy helyben járasd, utána max 50-el az első 150km-ig.
300km-től már lehet 60-70-el is menni vele. 1000-nél olajcsere, hogy a gyári híg olajjal eltávolítsd az esedékes fémforgácsokat. Utána 10w40 még 100km-t járatod vele és nyelezheted. Utána nagyon tartós motorod lesz:)
Gratulálok hozzá. Haverom is most vett egy 25-öst, nekem pedig 250-es van belőle:)
Üdv.
Hello
Holnap megyek az új bazukámért
Remélem jó lesz
125 4T mi kell még !
Csak egy fejidom csere kéne meg egy kipufi.
Engem is érdekelne a fojtás h hol van a kipufogóba vagy az egész motorban.
Menyit kell járatni?
Mert holnap én jövök haza szegedről kb 36 km re van Ásotthalomtól.
Max menyivel jöjjek?
HEllo mindekinek

Érdeklődnék hogy ki miylen 125-ős nem tól drága motoro ajánana vagy tud lehetőség szerint 4 ütemü legyen de kinek milyen tapasztalata van? Nem Rs meg Mito Evo-ra gondolok valami jó kis strapabiró gépre gondolok.
Várom a tanácsokat hogy kinek mi menyire jött be.
üdv Norbi
Hy az enyémet most rendszámoztatom le, 97000 a regadó +40000 a rendszám.
Xmotos CBF 33
Nah akkor Nyíregyháza környékén senkinek sincs ilyen moci?
Ja, értem. Kössz a segítséget !
Vagy inkább 100ezer,eleve rendszámosat keress célirányosan,sok papírmunka ezt elintézni,de pl bakonymotor vállal ilyen papírozást,csak plusz pénz.
Ja azt tudom, de sokszor nem adják meg ezt az örömöt :P
50-70 ezer körül, de van több olyan ahol az eladó szerint tartalmazza a vételára.
Üdv mindenkinek. Lenne egy kérdésem. Éppen énis most váltok 125-ös kategóriára de nemtudom hogy és mint érdemes motort venni. Ugye elég sok 125-ös 50-esként fut. Ha megveszek egy ilyet, de megvan minden papírja mennyiből tudom lerendszámoztatni?
norb16@c2.hu :D
Nincs esetleg msned? ott könnyebb volna
Érdekelne a folytás:) Tegnap szétkaptam a kipuffot, de nem találtam semmit. DE csak hirtelen felindulásból, mert siettem.
szivesen, sajna elég sok minden rossz a könyvben, elég bután forditották ja és közbe látom h a fojtást is keresed, csak a kipufogóban van ha érdekel hol, leirom-vagyis elmagyarázom
Ezer kössz. Ezek szerint rossz a leírás mert akkor on állásnál van offon a szivató:D
Helló SuperMotard. A szivatóban szívesen segitek, nekem is ilyem mocom van. Az első fokozat a könyv szerinti "A": így van rajta a szivató, pl télen jól jön, ez csak az inditásra való.
Aztán van a 2. "B": ez a bemelegítésre szolgál 10mp-ig kell melegiteni és az alsó állásban kell használni"C"
Miután bemelegedett egyből le kell nyomni a "C"-be, sajnos elég értelmetlen, de ennyi idö után sikeresen rájöttem a használatára Az 5liter sztem normális..enyém 125ös és 2.5öt csak akkor fogyaszt ha 65körül használom..szóval a 200ccm-nél lehet normális ha valami kérdésed van szivesen segitek.
úú de állat!
Sziasztok

Azt szeretném megkérdezni hogy Nyíregyháza vonzáskörében van valakinek ilyen motorja? Xmotos CBF (XB) 33 dirtbike?!
azt nem írtam hogy hátsót. elsővel nem foglalkozok.
hali ha valaki akar csináltatni lánckereket, mert nem kap.
akkor ki tudom vágatni igény szerint.hozott anyagból. lézerrel.