Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írd meg hogy mi kell a josee85@freemail.hu-ra.
Én helyileg kecskeméti vagyok, de gondolom postán meg lehet oldani...
én xbox360-ban tudok segíteni játékoskedvű kollégáknak
Szia,nekem kellene egy pár ezek közül .
és SUPERMOTO
Köszi , hétvégén megpróbálom
Kössz szépen!
szedd le innen!www.torrentz.com
innen szedd le mert itt tutira jó.Én is innen szedtem le:
www.torrentz.com.Ha beírtad a játék nevét akkor a legelsőt szedd le

Ez tutira jó
Az Mx vs Atv-be sajnos nem normális márkák vannak viszont elég jó a grafika és a hang is vannak versenyek is minden féle freesyle motocross is meg quaddal is lehet csinálni mindent meg lehet térképeken csapatni össze vissza és rengeteg a térkép sztem kurvajó :D van benn kocsi meg repülő és még kis 50ccm is :Dnagyon nagyon jó game ja a trükkökről nemis beszéltem

szedjétek le nagyon jóó
isohunt.comról v torrent oldalakról
Hello!Érdekelne engem az MX vs ATV Untamed!
Mennyiért és postai utánvéttel tudnál nekem egy másolatot készíteni/küldeni?
szevasztok.Nem tud valaki nekem küldeni egy nagyon király torrent oldalra meghívót.Valami híres oldalra ahol minden új cucc fent van
ja, benne vagyok én is egy multiban, csak irjatok le mi a rákot kell csinálni és hogyan, aztán mehet
amúgy ja, elég jó game
valaki írja már le lépésről lépésre hogy kell
Na akkor hozzunk már össze egy multiplalyer játékot mx vs atv-ben ezen a hamachin kersztül
aha jó játék!
van benne free running
meg külön enduro versenyek
Sziasztok!
Szeretnék egy X360-at, cserébe odaadnám a bőr motoros ruhámat. Nem érdekel valakit esetleg?
Sziasztok.VÉLEMÉNY Kérnék töletek.az MX vs ATV elég jo játék?mikkel lehet benne menni?Kötött pályák vannak vagy összevissza lehet csapatni?köszi.
ezt a képet te csináltad?
mxsimulator.com
itt meg lehet rendelni
1torrentet találtam ahol fenntvan! de nem seedelik
ott ki lesz írva egy IP cím és az lesz végülis a te IP címed
arra kell csatlakozni
Heló nem tudja valaki hogy hogy kell mx vs atv-vel multiban játszani ezzel a hamachival? gondolom létre kell hozni valakinek egy hálózatot ahoz belépni és utánna mit kell csinálni?
Oké!Kössz
Szólj ha megvan, mert akkor küldök listát, nem csak motoros játékok vannak.
Most rendeltem hozzá Softmode-os kártyát,nem akarom chippeltetni,ez a kártya elvileg ugyan azt csinálja,ha működik akkor lehet rendelnék tőled pár másolatot
Ezek "biztonsági másolatok"
Szóval chipeltesd ki a gépedet, 7-8 ezer körül lehet...
Helló!
Mennyit kérsz a játékokért?Ezek gyári játékok vagy másolatok?Csak mert nekem nincs chippelve a ps2-őm,ezért csak a gyáriakat szereti