Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

néhány henger ps3 játék vgay néhány henger játék? Mert nem mindegy PC-re nekem is van 492 db játékom, de én ezeket nem számolom..
lehet xbox-on is multizni, csak nem live-ra kell menni, hanem az xlinkkai-ra Szóval sajnos nem tudtál meggyőzni miért is jobb a ps3
Kipróbáltam az egyiket, de nem indul így se a játék, most mit csináljak?
Néhány hengerrel, de mostanában már szelektálnom kell. Tavasszal eladtam a ps3-at is, maradt a PC (jóféle pénztemető). Egyébként csak pár játékkal szoktam nyomni. De azt áruld el, hogy a hackelt boxon is tudsz multizni?
Mester, mondom hogy a retro korszakban élsz, az új xbox-ok át vannak tervezve, új alaplap, stb, tök halk a hűtése is. Ráadásul míg te 15ezerért veszed hozzá az eredeti játékokat, én simán játszom az írott lemezekkel van vagy 80 játékom, neked mennyi van?
Jah tudom, ráragasztották a bga chipet az alaplapra, hogy ne engedjenek el a lábai .. ettől független mocsok hangos a hűtése a boxnak. PS3 megeszi simán, de a mostani gépemmel is full HDban dirt2-zök
Hát a Radeon-os félékből elég sok van, melyiket ajánlod?
Az újfajta xbox360-on már rég megoldották a melegedés kérdését mester! Csak a retro-sok pc-nek
Vedd meg eredetiben, 2000 Ft a tuskóban.
Csak majd megsül .. aztán mehet brnoba. Akinek van töke az PC-n játszik, fater
megpróbálom, remélem bejön
hát a videókártyát típusához valót. Ha ati akkor catalyst-ot, ha nvidia akkor forceware-t
Nem értek a lovakhoz, de amúgy több féle van úgytudom.
Az segítene? Milyenre gondolnál?
esetleg próbálj egy friss vidkari drivert feltenni.
Újratelepítettem, a crack után újraindítottam a gépet de nem jó. Utána letöltöttem egy másic crack-ot de így se jó. Mi a francot csináljak?
vegyetek xbox360-at, azzal nincs ilyen gond sose..Játékokat tudok hozzá
Nem, csak újraindítottam a gépet telepítés után...
a gamecopyworld-ről szedj le cracket hozzá, ott van fent működő...
Újratelepítetted? Mert nekem az nem segít.
Lehet rossz a crack? Bár elsőnek nekem is ezt csinálta, aztán jó lett...
Helló! Segítsen valaki! A Test Drive Unlimited crackelés után nem csinál semmit, nem indul el csak egy kis fekete ablak jelenik meg egy pillanatra. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!
Köszi a segítséget. Kipróbálom hátha így menni fog
én csak cheat-el tudom elérni mivel gondolom sokat kéne játszani vele hogy beadja pontok alapján vagy ilyesmi

na beirod a pálya kódokat (a cheat menübe ! ! ! ),meg ezeket:

pitpass
toolazy
bigbore
minimoto
brokeass
joke


ebbe van más is kismotor meg ilyenek..
Kérnék egy kis segítséget.
Az Mx vs Atv-ben nemtudom sehogyse elindítani a Supermoto részt.
Egyszerűen nem engedi kiválasztani
Köszönöm a segítséget előre is!
Sziasztok meg van közületek vkinek a DiRT2 ?
ha igen és van kedvetek "LAN"ban játszani akkor irjatok ár rám!