Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.vlkinek nincs esetleg MX vs ATV UNTAMED -hez kodja? Playstationhoz kéne.elöre i köszi.
konzolra nemrég jött ki az MX vs ATV Reflex, szerintem lesz vagy van pc-s verziója is..
sziasztok meliyk a legújabb pc motokrosszos játék
Valaki nem tud segíteni abban, hogy hogyan vagy honnan tölthetem le az SBK 07-et? Vagy esetleg torrenfájl?
SZIASZTOK valaki tudna valami jó kis Supermotos vagy quados játékokat ajánlani? bármi jó új régi.
Az a problémám ,hogy felrakom a Gp bikes demo-t ,és egy játék egy insatall. tehát, játszok ,majd kilépek. Újra akarok játszódni és amikor megnyomom a to track-ot akkor jkidob egy hibaüzenetet. csak úgy tudok újra játszani ,hogy letörlöm és felrakom újra. ötlet?
amúgy nekem nagyon tetszik.
így van...csak ps3-ra van....a forza meg csak xbox-ra....havernak megvolt a 2...jó kis progik a télre..
az csak ps3-ra van, de ott van ellenfélnek a forza 3
amennyit én gép előtt ülök arra a célra megfelel a riding is...am jó game...nyomtam vele...bár ha játékkonzolról van szó akkor nekem a gran turismo 5:D
Szarakodjatok, én inkább ilyennel játszok otthon
nálam elindult...de nekem nem jöt be....elég írreális a kanyarodás kis sebességnél...a motor amint kimész a fűre egyből elcsúszik...mindegy hogy 20-al vagy 200al mész..motor nem sérül...féknyom nuku..szal...én maradok a superbike riding challenge-nél
nyugi nálam se
nálam nem indul el
Csak kattints a mirror 1 vagy az alata lévőre
egyszerűen letöltöd a gépre , elindítod duplakattal ferakod (végig NEXT) aztán elindítod és a Demo módra kattintasz, majd TEST menüpont és jobb alul : GO TO RACE és indul a game
egy 250 Rs aprilliával, jó kis játék, aki előfizet , az frissítheti a játék grafikáját és kap még pályát is meg motorokat is a játékba , valamint örök érvényű jogot kap arra, ha a játékot fejlesztik , vagy átalakítják, akkor ő a saját előfizetése kor kapott kóddal ingyen hozzáfér mindig és mindenkor mindenhez , ami a játékkal kapcoslatos
áhh valami kódot kér ez a ratyi...
helló,és ezt hogy kell ? nem mozgok otthon ezekben a dolgokban,van itt vagy 5 bigyó. melyiket kell? vagy mindet és össze kell csinálni?
most elkezdtem már a mirror1 el,de jobb elébe menni a dolgoknak
A Superbikes Riding Challenge-hez tud valaki torrent fájlt?
úúraim ez a cucc forradalmasítja a téli hónapok motor hiányának kínját , elképesztőőőő én ráfüggtem, annyira jó, hogy nagyon grafika úgy van megoldva? hogy rohadtúl nem igényli a gépet, de az összes moto gp játékot veri, mert sokkal összetetteb és a cél az elkészítésénél a valósághű fizika volt, még fejlesztés alatt van a dolog, de így is űűűűbbberrrr! :d nekem nagyon teccik itt a cucc: http://www.gp-bikes.com/
tőltsétek! megéri kipróbálni, minden gépen fut
AZ mitől lehet, hogy a gépen nem indulnak el a crack-elős játékok? Amúgy a gép párnapos, ennek valami köze lehet hozzá?
simán...a gyári cd-t egyszeren át tudod írni.....
fel lehet törni házilag ps2őt és irni hozzá othon játékot? vagy ez nagyon hülyeség
Ott nem találtam hozzá cracket.
a gamecopywolrd-ön fellelhető crack-ekkel mindegyikkel próbálkoztál?