Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Ha meg az a réteg aki évente 2-3 alkalommal brahiból kikocázik a magán horgásztóra lehet azt mondja vizsgázgasson ám a jó qrva annya inkább elfröccsözök helyette biliárdozás közben Az meg konkrétan a tógazda vesztesége."

...ez vagyok én....
Nem beszélve arról aki csak magán vizeken horgászott eddig az most szépen állami horgászvizsgát is tehet Persze nem egy nagy összegről van szó, meg olyanról sem tudok a történelemben aki egy ilyen vizsgán elhasalt volna de mégis csak kidobott pénz és elfecsérelt idő Ha meg az a réteg aki évente 2-3 alkalommal brahiból kikocázik a magán horgásztóra lehet azt mondja vizsgázgasson ám a jó qrva annya inkább elfröccsözök helyette biliárdozás közben Az meg konkrétan a tógazda vesztesége. Barom kíváncsi leszek tavasszal amikor kijönnek az első erőssebb napsugarak és megjelennek az állami horgászjegy nélküli horgászni vágyó tömegek a magántavakon, hogy fogadják majd azt amikor a tógazda elküldi őket ezek hiányában és a tógazda, hogy fog aludni este mikor alig várta már, hogy horgásszák a vizét de 100 emberből 86-ot haza kellett küldenie Nagy sírás lesz az elején ha jól sejtem. Persze ezt is mint minden mást letolják a torkunkon aztán aki horgászni akar majd szépen végigcsinálja a horgászvizsga bohózatot és kiváltja szépen az állami jegyét, hogy legyen villany a Pancho arénában A legborzasztóbb mégis csak az ezek 50% felett megint nyerni fognak, de nem baj legalább megint minden megy tovább mint eddig. " Mi dolgozunk Ők lopnak" alapon
Én mindig mondtam, hogy sz*r ez a kormány.....
https://www.agroinform.hu/erdo...

Mondjuk ez engem nem érint, mert 25 éve minden évben váltok állami jegyet de teljes mértékben megértem a kommentelők felindulását
Egy magán vállalkozásban működtetett horgásztóra milyen okból avatkozik bele az állam, hogy kiváltassa rá az állami jegyet Én úgy sejtem egy magán tónak éppen van elég kiadása állami szervek felé, vízügy stb. Nem is értem, hogyan kötelezhető rá bárki erre. Persze értem én, hogy kell a bevétel a MOHOSZnak ezt már viszont túlzott mértékű beleavatkozásnak tartom. A tógazda meg meg van félemlítve, ha olyannak ad ki napijegyet akinek nincs állami jegye biztos alapossan megb.sszák a száját Mondjuk én kiírnám a kapura, hogy " Magánterület, belépés engedélyel" bírósági végzés nélkül semmiféle hatósági személyt nem vagyok köteles magánbirtokomra beengedni.
Bár tudom én, hogy a kibaszás tárháza végtelen és képes baráti pecás társaságnak álcázott sz.rf.szú navos csapat berontani, na ekkor kell véletlenül azt a zsinórt meghúzni ami nyitja a dobbermanok kenelét
Baszki
Ettől a,buzi sörtől én is kikészülök
Ha aljasul elázok pálinkától egy nap alatt helyreáll a szervezet, volt hogy másnap este ismét tudtam szolidan inni
De ha sör is van akkor 3napig beteg vagyok
Az hogy a virsliben benne van a 86 éves végelgyengülésben elhullott csacsi az még a kisebbik baj
A,nagyobb gond ott kezdődik hogy esetlegesen teli van olyan fémekkel-vegyületekkel ami sosem bomlik le
Vagy akár a sok antibiotikum maradék miatt rezisztens lesz az összes kórság rá és az ember küzd egy bekapott bacival 3 hétig(jóesetben) nem 3-5 napig
Inkább ez a baj nem az hogy a bedarált porcot is húsként adják el kutyaeledel helyett
hát nem is tudom Nekem egyre rosszabb a viszonyom az alkoholal A 3 sört egy üveg bort másfél liter pálinkát 14 óra alatt tudtam kiheverni szilveszter után
Cimboráimmal közösen megállapítottuk, hogy az első 3 sör nem kellett volna
A lényeg úgyis az, hogy a virsli mellé legyen megfelelő mennyiségű sör!
spec én nagyon szeretem a virslit, (mustárral friss, ropogós szélű kenyérrel) pedig azt nagyjából tudom, hogy készül Így vagyok a parízerrel is. Abba már a dögkútba való jószág minden alkatrésze is benne van A végeredmény a lényeg Nem köll finnyáskodni has telik azzal is
Az tény hogy mindenhol sok a szar, szinte elkerülhetetlen
De azért vannak szintek a szarevésben is
Nézem...,de nem látom mert sötét a víz a szennyezéstől.... .....vazz, ha érdekelne, hogy milyen élelmemet milyen szennyezés közepette állították elő akkor éhen halnék hétvégére.
Nézd csak meg
Kapásból a világ egyik leg szennyezettebb vizében nevelik őket
Hááát ha az oktatásuk nem jó akkor igazad van. ....bezzeg a tarja milyen kiváló nevelésben részesül.
Mind szemét, nézz utána hogy,nevelik őket
A youtube is van film róla
A fagyasztott igen, de a hűtött az nem esik szét és teljesen más az állaga, igaz az elég drága.
A hekk az fasza, a pangasiust kell kerülni, az egy szemét cucc
nálam meg a hekk Azt kétpofára tudom zabálni a strandon, nem kerülgetem az y-on szálkáit
Miért pont ez az év hala?!
https://index.hu/tudomany/2018...

Nálam az "év hala" még mindig a panírozott tonhalfilé...
lehet pont arra nem akarja használni
ne legyél sóher aztán edd a kamagrát serényen
aztán ismét vágja az üveget is a ceruza
Én pecás szempontokat figyelembe véve csak attól tartok mi lesz a kukacommal 8-10 év múlva, mert már most sem az az igazi ! De majd Ti is megtudjátok ha addig el nem visz a májzsugor !
mér tagadnám szeretem a vizet na nem inni