Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Óvatosan az utángyártott dolgokkal. A kerék kettétört. Igaz az asszony is nehézsúlyú bombázó.
ne rakd fel a deklit akkor nem lesz hangja, ha csak a hang zavar 👌
Nem értem. Mi történt? Elkopott a láncfeszítő? 😆
Igen. 96-os.
ZZR1100?
....oh valami hang jön a motorból....és megállt.
Sztetoszkóppal hallgassátok meg kb be lehet határolni honnan jön a zakatolás.
Itt már csak a célzott kézrátételes gyógyítás segíthet, vagy a piócás ember.
"Ütemesen csattogó hang jön a motorbol." Alapjáraton, fordulaton, motorféken, terhelésnél, behuzott kuplunkgnál, hidegen, melegen???Videofelvétel?
Azért ez jól összejött neked. Aki csinálja nem ért hozzá(?), te meg nem tudsz egy rendes, részletes hibaleírást adni...

(((De a legnagyobb kérdés, hogy édemes -e egy ilyen feltehetöen japán belpiacos bontószökevénnyel egyáltalán foglalkozni...A motor értéke vetekszik egy olajcserés szervizszámla végösszegével. Ilyen koru motort miért nem olyanok vesznek, akik értenek is hozzá? )))
Sziasztok!
Adott egy honda nt 400 bros v2.
Ütemesen csattogó hang jön a motorbol.
Vezérmű lánc és olaj meghajtáslánc cserélve, mert ezt javasolták, de nem változott a helyzet. Mitől lehet ez még?
A próbáljuk ki h kicsréljük ezt, meg azt, sokba került.... Ez után motort akart bontani h talán... Na de állj...
Ezért kérem a segítségeteket, hátha célzottan meg lehetne oldani..
Előre is köszönöm a segítséget..
Köszi
Továbbítom
Sziasztok! Valakinek van ötlete hogy a feszültség szabályzás miért nem jó? Alapjáraton 8V körül fordulaton 15-20V vagy akár felette is. Fesz.szabályzót már cseréltem. DT 50 MX 6V-os
Azon mit értesz, hogy kap benzint? Mennyi idő után áll le? Úgy tűnik, mintha a karburátorból kifogyna a benzin. Lehet a csövet lehuzva folyik a tankból a benzin de a karburátorba nem jut be. Megnézném, hogy a benzincsapon át folyik-e a benzin, illetve leállás után rögtön elzárnám a benzincsapot és megnézni, hogy mennyi benzin van a karburátorban.
Sziasztok
Kollégám a kislányának vett egy kismotort
Pár napig működött, de most hidegen is és melegen is leáll,
első rántásra beindul, majd rövid járás után leáll, benzint kap.
Merre keresse a megoldást
Válaszokat köszönjük
R.
Néztem van e-bayon külön ablakot lehet kapni már meg is rendeltem.
Nem 50 cent ez 50 bani
Sziasztok. Első fék alu öntvény folyadék tartálya szivárog a kémlelő ablaknál. Találkoztatok már ilyennel, lehet javítani?
Azért köszi mindenkinek de szerintem szerelő lesz belőle mert nem tudom mit csináljak vele.
Nezd vissza.
Azt nem láttam
Akkor engedd el es vidd szerelohoz. Maga a service manual igen jo minosegu, kijelolheto es emiatt fordithato is.
Hát köszi de ezen nem nagyon igazodok elannyira nem vágom.