Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.

Szeretném megtudni Mz TS 125 gyári hajtókar méretét!
Köszönöm előre is.
ha a csapágy szar akkor szokott mozogni a tengely
cibáld meg mozog-e

amúgy meg inkább szerezz be egy 150es etz-t olyan volt több is az ismeretségi körömben valamiért sokkal jobbak voltak mint a 125-ösök
vagy ha meg valami még régebbi vacak kell akkor szerezz be valami retro pannóniát, szopasd már magad stílusosan, magyar géppel
Sziasztok! Sűrgősen kéne mz ts 125 forgórész! mert valahogy szétverődött és leégett az egész. hétvégén pedig túra! nem értem hogy lett olyan amilyen! egy szál kijött és szétkenődött az állórész falán na azt kipiszkáltam letörtem és megjavult de az így nem maradhat! és ez a második forgó rész! vajon hogy érhet bele az álórészbeeee?
Sziasztok Érdeklődnék ha a kormányt kicsit ferdén kell tartanom ,h egyenesen mennyen a motor azt ,h tudom vissza állítani? Fel kell Lazítanom a teleszkóp leszorításokat és vissza állítani egyenesbe lehetséges? Köszi a válaszokat!
Sziasztok!
Cross Mz/ETZ -t vennék működőképes állapotba hobbi célra.
Aki van vagy esetleg tud az kérem írjon. ( ár kb 25-30 E ft)
További szép napot!
Sziasztok+
egy kis segítséget szeretnék kérni!
Olyan hátsó kereket keresek, ami passzol az mz ts 125 hátsó villájába, de vastagabb jóval.
Milyen motorhoz való kereket vegyek ami dobfékes, passzol a villába, sokkal vastagabb?
Mennyi a max szélesség ami belemegy?
Előre is köszi!
Üdv. kérdezném tőletek, hogy 150-es ETZ hengerfejből mennyit szoktak leszedni. Régen találtam valami képletet és ki tudtam számolni de most nem találom.
Előre is köszi.
bocs ez lemaradt :)
Helló!
Eladó a képeken látható etz drag!Ami benne van:
honda kormánycsutkák
tomaselli gyors gázkar
hűtött féktárcsa
zsír új pitbike gyújtás (szerintem ez az egyetlen hibája)
37 es dellorto karbi
könnyített kuplung
rezonátor
fordított váltó
300 ccm membrános henger (0km es a képeken nem az látható)
teljesen felújított motor
valamint 2 láda alkatrész pluszba
Minden lekönnyítve amennyire kell,gyakorlatilag csak utcán ment egy pár száz métert és egy gyújtáshiba miatt azóta áll.Nekem sajnos elfogyott a türelmem ezért válnék meg tőle az építési ár töredékéért
irány ár:135000
éreklődni: 06306934140
üdv
Tudna valaki segíteni mi lehet a motorom problémája.... mz etz 125 .A probléma a következő ,1,2 néha 3 váltásakor, amikor a fordulatszám nő,egy csikorgó ,nyikorgó hang jön a blokkból.Olyan mint ha két felület csúszna el egymáson.A kuplungot már szétszedtem ,lamellákat cseréltem.Úgy néz ki ,hogy nem kuplung probléma.Tudna valaki segíteni mivel lehet gond?

köszönettel :Yamac
Anyukád csuklott egyet.Nah akkor magyarázd el hogy mibajod is van? Nemcsináltam én itt semmit,bocs hogy megmerek kérdezni valamit azthittem errevaló a fórum.
Sziasztok

Mi a véleményetek egy 250es etz hátsó villa merevítés nélkül elviselne gond nélkül központi teleszkópot?értem ezalatt hogy nem-e hajolna/csavarodna... nem terepezéshez lenne,csak utcára.
üdv urak! szükségem lenne egy kis etz főtengelyre nem baj ha a hajtókar nem jó ugyis felujitom de a csapágyfelületeknek jónak kellene lenni van esetleg valakinek eladó?köszi dio
jaja műszaki 2012 szep 13ig, új eu-s rendszám minden
papíros?
sziasztok van egy eladó Ts 5000km-rel, 50ezerért
"nem mérhető,de van" ez tetszik :D
persze hogy a lénckerék szórja oda az olajat,mármint a kihajtás aljára,de nem azért szivárog ki,,hanem mert van rés ahol kimegy!
mert ha nincs rés,akkor nem megy ki! ! ! kb ennyi :D
nem mérhető de van,ismerem a tipust,volt szerencsém egy párhoz,bár ez nem jelenti azt hogy én volnék a mindenttudó,csak vannak tapasztalataim,de ha a "gáz" elmélet befuccsolna,még akkor is ott van a primer hajtás,a főtengely lánckerék pont felveri a fordulatszám tengelyre az olajat,ami forgás közben felhordja,lagyon másképp nem jut fel oda a váltó olaj.a váltó szuszogójáról meg annyit, átjárható volt kifújtam sűritett levegővel mégis szórta az olajat a sapka körül,főtengely szimering csere után nem lett habos az olajam,és a blokk teteje is rejtélyes mód,nem volt szétganézva egy komolyabb menet után
erről van szó kérem :)
jajj....... . . . . . .
sokan nem tudják,h. a kis etz csőtengelyében,van egy persely,ami kopó alkatrész,általában ezt senki nem meri felújítani,mert igen macerás! a külső rész,elkoptatja a belső tengelyt,sokszor hullámosra! cserélhetsz te bármit,csapágyat,szimeringet,kenheted akármivel egy idő után újra folyik! ! ! ! ! ! ! !
M E G O L D Á S ! : új persely, és tengelyköszörülés,és megint jó lesz 15 évig! ! ! !ha nincs aki elvállalja,szivesen megcsinálom! ! !
megint a hülyeség!
"váltó téren" van szuszogó,tehát semmilyen nyomás nincs benne!
az olajnak van egy "rossz" tulajdonsága,hogy szeret minden résen átkúszni!
Nemsokára megyek az NKH-hoz, eljöhetsz velem, és ott megmondják neked.
nem a legjobb hely de hátha. szereztem egy 0 kmes ETZ blokkot még soha nem volt motoron. hogy lehetne megoldani a cserét milyen papírok kellenek hozzá?
Sziasztok!Van egy 125-ös ETZ-m amin ez az új tipusú főfékhenger van elől,és nagyon ügyes voltam és sikerült betörnöm rajta a kukucskáló ablakot .Valakinek nincsen rá valami ötlete mivel lehetne javítani?vagy ki tudná javítani?