Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Etz 250-nél mitől van az hogy csak fénykürtöm van. Sem országúti világítás sem tompított? Az égőm pedig jó....
Ha esetleg valaki tud segíteni azt megköszönném!
Sziasztok!:) szeretném eladni MZ TS vázam és alkatrészeim, ezen kívül egy MZ Trophy-t is eladnék és egy MZ ETZ-t is!
Ár megyegyezés szerint!
Eladók együtt vagy külön!
Akit érdekel hívjon! Németh Attila +3630/ 470 2771
Sziasztok! Lehehet kicsit furán hagzik de ugy gondolom itt talán segitségre lelhetek! van egy mz ts blokkom a padláson dobozban nagyrésze megvan talán aproságok hiányoznak belöle! sajnos nem értek hozzá annyira de arra gondoltam h össze kéne tenni.... tudatlanságombol adodoan egyedül nem nagyon menne! nincs olyan valaki akinek lenne kedve segiteni?:) budakalászi vagyok de akár el is mennék valahová h végbe lehessen vinni ezt:) ha nem azt is megértem vagy ha esetleg valakinek kéne alkatrész ként az is megebszélhetö! elöre is köszi !:)))))
Sziasztok! Muszáj eladnom az MZ-t mert a kedves kormány új törvénye miatt jövőre drágább illetve a korhatár emelés miatt nem is tudnám letenni az nagy A jogosítványt! Tavasszal szerettem volna , mikor meglett volna rá a pénzem , de most muszáj eladjam az MZ-t hogy tudjam miből finanszírozni még idén a jogosítványt! Leköteleznétek , ha fészbukon vagy ahol jónak látnátok megosztanátok , hogy minél hamarabb vigyék el és mehessek jogsit szerezni! Előre is köszönöm , és bocsánatotokat kérem , hogy itt akarok eladni!
Üdv:Imi!
http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/61695/mz-etz-125
Etz 250-é de beépiithető Mz 250/1-be is!
Eladó! Gyári német! Annyira új hogy még csapágyak sem voltak ráhúzva! ÁR:27.000 Tel:06706030089
Helló!

Valaki nem tudja a BVF 30N 3-1 csatos karburátor gyári beállítási értékeit?
és menyibe kerülne a motor?
Próbáld meg a tűt lejebb rakni egyel vagy kettővel fentebbi rovátkába rakod,és állítsd be jól a levegőcsavart.Amugy kb 200ft egy fúvóka veszel párat és tudsz variálni hogy a legjobb.A gyári főfuvi 115-120as.
Esetleg szorulhatnak a lamellák...hirtelen ezjutott eszembe.
Hello! Segitsetek légyszi! a gyári 150-es ETZ karbi fuvoka méretek kellenének,hogy melyiknek mi a száma,mert van egy zsir uj karbim,de nem jo...elindulok de ha hirtelen ráhuzom a gázt elkezd dadogni...teljesen tiszta,nem sziv falsot,de nekem nem stimmel valahogy a fúvokázás... köszönöm a segitséget!
Köszönöm a választ, már utólag kisakkoztam kicsit a dolgokat, de az miért lehet hogy ha behúzom a kuplungot akkor nem akarja utána az eredeti állapotába visszaállítani?
azt akartam megcsiszolni,nehogy a szénkefe akadjon
amúgy ha valakinek kell 125/150es etz alkatrész írjon.de érdekelne papíros etz
Szerintem nembaj,nekem sem volt teljesen tökéletes csiszold meg kicsit finom papírral és takarítsd le ha nem eszi a szénkefét akkor jólesz.
szervusztok.az etz-m forgórész szénkefe része sajna sérült.nagyon befolyásolja ez a működést?amúgy sajnos papír nélküli,és darabokban van.gondoltam beindítom és hát van pár akadály
ez most lényegében milyen gyújtás?
A kosarat semmi féleképp a leszorító lemezt emeli ki.Úgyvan hogy ugye van a kosár és az agy sorba belepakolva a mellák a végén rá a leszorító lemez.Az agyból áll ki 6db kis rúd erre mindegyikre megy egy rúgó majd egy kis "sapka" szerű alátét és egy kis pecekkel van rögzítve.Lényegében ezek a rugók szorítják össze a lamellákat és ahogy behúzod a kuplungot a kinyomópálca nekinyomódik a lemeznek így enged és eltud fordulni külön az agy és a kosár.
pár kép a gyújtásról bárinek vmi bővebb infó vagy kép kel irjon.
Hello! Ts 150-en kuplungot ha behúzom akkor ugye kitolja a kuplung kosarat. a kérdésem az lenne, hogy ez a kosár milyen fondorlattal megy vissza az eredeti pozíciójába és mi az az alkatrész ami visszahúzza? Köszönöm előre is mindenkinek
Kontakthiba,lecsúszott saru,megszakító,kiskondi,gyújtótrafó,gyertyakábel/pipa,gyertya így hirtelen
Helló!
Ha valaki tudna akkor segítsen már!
Nekem az a problémám volna , hogy még este motoroztam , de mán reggel indítódtam a mocit és sajnos nem indult , ki szettem a gyertyát és egyáltalán nem kap szikrát .
Ebben szeretném kérni a segítségeteket hogy mi lehet az oka .
Ha valaki tud akkor segítsen már , amit előre is köszönök .
Rakhatsz fel érdekelne hogy milyen is.
megkeleltt fordítani a gyújtásom 180 fokkal mert alsó ponton adta agyújtást.. fene az új forgórészt. nekme iylne állítható gyújtás van rajta.. hogyhan érdekle valakit teszekl fel képet róla..
Csak egyféleképp lehet az állórészt felrakni szóval beállítás nemlehet,ha szikra is van akkor a gyújtás biztos jó... valami más lesz ott a gond,ilyen szocigépeknél nelepődj meg semmin.
valaki valami segítséget tud nekme adni ? levettema gyújtásomat... elektronikus jeladósról van szó.. visszatettem és nem indul a moci.. szikra van.. mást nem is állítottam csak levettem esetlge vki találkozott már ilyennel ?