Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MuZ Baghira 660, 2002, hobby célra, 16000Km-el.290.000.Ft
tel:06-20-242-38-13
szevasztok!
mz etz 250es lánckerék jó a 125ös höz,?
azért rendelnék 250eset h jobban bírja
meg az lenne a kérdésem hogy hány évre emelik fel a 125ccm es kategoriát január1 töl?
hali srácok olyan kérdésem lenne menyibe kerül egy mz etz 150es névre iratása biztositás minden ha a motoron van müszaki vizsga és azt nem kell csináltatni menyi lenne fontos lenne sos köszi mindenkinek
Vegyél papírosat, rossz állapotban és pakolj át mindent
hali srácok nagy gondban vagyok most vásároltam 1 gyönyörű etz 150es és sajna nincsennek papirjai nem szét akarom hajtani a mocit hanem le szeretném papiroztatni és az lenne a kérdésem hogyn induljak el ebben a projektben aki volt már hasonló cipöben az kérem jelezze vagy aki jártas ebben nagyon megköszönném
Nem tudom ki csinálta a méretezést, én is csak valahol találtam még régebben a neten és elmentettem.
Ha minden igaz ilyen közdarab kell ETZ-hez.
Babetta gyújtással kapcsolatgabn tudna nekem valaki segíteni?
vagyok TOMI
Helló a TS-n a kormány az gyári magas kormány?milyen állapotú és mennyibe kerülne?
üdv nektek. Eladóvá vált az Etz-m kategória váltás miatt. Ha valakit érdekel írjon :)
Halihó valaki tudja a pontos méreteket a babetta toldáshoz ? :) Elöre is köszönöm!:D
Sehun senki?
szia TRK.... szeretnék saját részre gyártatni veled akár egy térhálós vázat... EZ lenne a célom.... 125 ös rs méretű tengelytávval stb stb... de 50 es am 6os blokkal... részleteket mindent megbeszélünk... ez tavaszi terv--már régóta huzom halasztom... blokkon és idomon kívül szinte mindenem megvan hozzá... üdv
Sziasztok!
Az egyik ismerősömnek van egy 125-ös TS MZ-je, és valamilyen gyújtás baja van neki. Azt kell róla tudni, hogy valamilyen test kábel egyszercsak gondolt egyet és elégett, így kapott egy új kábelköteget, ami jól lett bekötve. Most az a baja, hogy nincs töltés, melegszik a huzalellenállás, és szikrázik a forgórész, és ha jár a motor, lámpával nem pörög fel, bár ez a töltés miatt van szerintem.
Valaki tud segíteni, mit kellene beállítani/cserélni?
Sziasztok ETZ 150-s szeretném felújítani (hajtókar dugó csapágyak)melyik márkát érdemes beletenni ?
Bedobom ide is - hátha.


Nyáron találtam rá asszonyság volt férjének a TS150-ére.
14 évig garantáltan állt:-)))
Darabokra szedtem, kipucoltam, kicseréltem rajta millió dolgot (pl. VADI ÚJ KARBI, szimmeringek, olajok....stb.)

Régi rendszámos, régi forgalmis.
Utánajártam. Forgalomba helyezhető......de nekem annyit már nem ér meg.
Kertek alatt meg ugye ki kér papírt:-))))



Szóval ELADÓ!
A vaterán is fent van: http://auto-motor.vatera.hu/mo...


Ha bárkit érdekel itt - akkor megbeszéljük az árat. Ha tudom, hogy jó helyre kerül, akkor a 39999 keményen csak irányár:-))
Asszonyság kapott egy robogót - szóval inkább abba fektetném be a pénzt.


Mint írva van!
A moci müxik! Mentem is vele helyben is, meg anyósnál is.....
Egy gondja van, hogy nem ad le megfelelő töltést - így az akku eddig max 30-40 percet bírt. (vagy feszszabályzó, vagy szénkefe csere? Ehhez annyira nem értek)
Üdv mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni tőletek. A 150es ETZ-m kuplungja igencsak csúszik. Körülbelül negyed óra-20perc motorozás után lesz használható, addig viszont kész rémálom. Nem tudok megfelelő sebességben elváltani, nem gyorsul a vas stb. A lamellák már ki lettek cserélve, szóval a kérdés lényegében az, hogy mi más okozhatja ezt a hibát. Előre is köszi a válaszokat
Ugyan az a generátora mindkettőnek :) tehát a 125 forgórésze jó a 250esre is
http://www.bakelit.hu/portal/B...
nekik van 250esre kompletten mindennel.
sztem őket keresd fel.Én nem tudom de szerintem más a méret a 2ő között.
szeva 250es, de úgy tudom, hogy mindegyikre ugyan az kell!
mennyibe szeretnéd eladni?