Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeretném megkérdezni hogy van nekem egy 150 etz olyan gondom van vele ha reggel inditanám nem indul be csak ha 20-ra berugom de amikor jövök haza a munkából akkor egy rúgás és már indul is.A gyújtókábelt kicseréltem új benne a gyertya is 1200 km-rel ezelőt volt gyűrű csere is.Amikor reggel inditanám olyan érzés mint hogy ha nem lenne kompresszió a blokkban.Válaszokat várok
szeva 250es, de úgy tudom, hogy mindegyikre ugyan az kell!
mennyibe szeretnéd eladni?
Én is remélem hogy még tudunk együtt motorozni.
na örülök hogy felbukkantál!azért gondoltam mert a lámpafej jellegzetes volt bár ugye másik motoron is lehet olyan.most raktam ki a frissen meszelt mühelybe az ominózus emzés plakátot amit tőletek kaptunk.remélem lesz még hasonló üdv dio
milyen etz-d van? 125-250?
van forgórészem 125re.
?
"diosensei
szeva tomi!a fekete mz az ami tőlem származik?hogy vagy mostanában?gyarmatra lejössz?üdv dio"

Szia Sensei!
Nem a fekete nem az a motor sőtt még csalk nem is az enyém csak szépen néz ki. Köszi a kérdésed jól vagyok túl vagyunk egy házfelújításon mostmár van időm meg pénzem motorokkal fogaltoskodni, nem akarok felelőtlenül igérgetni, de lehet hogy jövőre megpróbálok valamit összekalapálni a MAMI kupára , nem feltétlenül MZ racsingba. Balassagyarmat szerintem kimarad mert esküvöre vagyunk hivatalosak, de ha esetleg mentek még idén motrolni akkor szóljatok, esetleg Benditől szerzek egy motort kőccsönbe.

Ja ez amotor amit tőled vettem:
ETZm-hez keresnék forgórészt!
Ha valakinek van eladó az írjon légyszi!
köszi szépen :)
hali.
150 es ETz henger mekorára lehet felfurni ? hogy még birja minden.
kevés a töltésed
ízzócsere ?
halihó! Ha motort sokáig használom tompítottal szép lassan mind elfogy és elmegy az áram, megáll a motor. Amúgy minden mással teljesen jó. Helyzetjelzővel semmi gond. Nem testel sehol, biztosítékok jók, zárlat nincs. Mi lehet fesszabályzó?
Üdv. nekem az volna a problémám hogy kb havonta kell gyertyát cserélnem mert ha a motor bemelegszik elkezd rángatni majd meg áll. Mi okoz hatja ezt a problémát? utángyártott jeladós én erre gyanakszom (gyertyából már kiprobáltam több hőértékűt és mindegyik megadta magát)
köszi!
simán kijön.leveszed az anyát vagy a fordulatcsigát,ami szoritja és balra forgatva ki lehet huzni a helyéről.
sziasztok!nem tudja valaki,hogy a képen lévő alkatrészt ki lehet e venni az etz-ből a nagy kuplungdeki levétele nélkül,a háromcsavaros deknin át,amiről a fordulatmérő kapja a hajtást?egyém zajos mikor behúzom a kuplungot,és az ebben lévő csapágyra gyanakszom!http://www.bercsekft.hu/motoro...
etz-t mennyiért adod?
én is így vagyok ezzel.Még egy öreg TS nek is örülnék,de a legjobb egy ETZ lnne
Emberek ha valaki megunta az MZ-jét: http://www.kepesmotor.hu/simso...
mz kupára kell..
Mz-re fölös,amugyse egy pörgős gépek,ésmég pilácsod se lesz ráadásul a könnyebb lendkerék miatt a nyomatékból is veszít.
valakinek eladó babszi gyújtása van esetleg ?
Köszi! Közben meg lett a hiba. A gyújtáskapcsolónál szakadt el gy vezeték.
nézd meg a biztosítékokat hátha azok mentek ki.