Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A végkifejlet....maradt a 88 eurós ár, az eladó visszautalt 30 eurót paypallal, ami kb. az áfa volt itthon, leleveleztem , elküldtem a postától kapott vámolásról , áfafizetésről szóló szkennelt példányt, aznap visszautalt....öröm , boldogság...a kamera meg jó ;-), magam nevében ajánlom.... pont
Köszönöm szépen az infókat megpróbálom mindegyiket ! :)
egy kis actioncam teszt
bár ezek nem a közkedvelt "noname" típusok...
Szia! Én végigjártam a kálváriát ezzel a dologgal. Még a GoPro support team-el is leveleztem. A lényeg, és ez a legfontosabb, hogy megfelelő Windows kell neki, a megfelelő pluginekkel, flash playerekkel. Szóval az első egy rendes rendszer. Nekem le kellett cserélni. Ha ez rendben, akkor van hogy csak akkor látja "Step2"-ben az előre megkonvertált videókat8amiből később akar majd dolgozni), ha ugyanabba a könyvtárba pakolod, mint as nyers videókat. Ezt a step1-nél tudod beállítani középen-alul. Tehát 1. : rendes rendszer, 2: végig egy könyvtárba kell dolgozni(nem is értem hogy gondolták a GoPro-ék, hogy mekkora memóriakártyát vettem a kütyübe? ) Azt még meg tudod próbálni, hogy felrakod a gépre valahova a nyers videókat, és onnan mindent. De pl ha a windowsnak van valami nyűgje ("hamisítás áldozatává vált//eredetiség//, vagy valami riasztás), akkor szintén nem hajlandó a program rendesen működni Egyébként a Sony Vegas nekem is tetszett, de ezt sokkal egyszerűbb, és gyorsabb kezelni(felhasználóbarát Ámerikajiak ). Egyszerűbb videókhoz nem is kell több.
Szia!

sony vegas studio
Szoasztok ! Olyant szeretnék kérdezni hogy gopro hero2 videót mivel szerkesztitek mert letölötttem a gopro studiot de amikor átkonvertálom a videót hogy szerkeszteni tudja addigra eltünik a hang mindent próbáltam már de sehogysincs hang ! Milyen programmal lehet még szerkeszteni jól a gopro-s videókat ? Köszönöm !
Eladó egy Gopro Hero HD kamera tokokkal és szellőzős, BacPac hátlapok. Ha érdekel keres nyugodtan telefonon vagy emailben.
Igen a tok tompítja a hangokat,de ugye az sem mindegy hány decibel szól a kipuból,szép mély hangja van egy motornak,avagy olyan kis repedtfazék hangja,mint az enyémnek :) Kíváncsian várjuk a videót. :)
Szia! Nem tudni mitől, de nálam nincs. Teljesen tiszta a motor hangja. Ugye a teljesen zárt tok miatt tompábbak is a hangok, de tisztán hallani a motort. Suhogásra pedig egyik videón sem emlékszem. Azért GoProék tudják a dolgukat. Mondta itt valaki, hogy valószínű valami áramlástani csoda, de tényleg nincs. Majd tolok fel egy videót, ha elég hosszú időm lesz(rossz a netem).
Bocs a duplázásért.
Ilyen hang nekem alapból jön az FZR-ből Állítólag híres ismertető jel a fütyülés
Ilyen hang nekem alapból jön az FZR-ből Állítólag híres ismertető jel a fütyülés
Szia! Rossz hírem van és jó is! Ilyen kamera már sehol nincs az országban ami új és eladó boltból,ezt hivatalos forrásból tudom! Ja és nem is lesz!Viszont kerestem-kutattam és találtam! Konkrétan 1 db "bontatlan" csomagolásút amit 28 ról lealkudtam 25re,azt már majdnem megvettem,de aztán találtam egy jobb ajánlatot! :P
A 25 ezresre viszont felhívnám a figyelmedet,persze én nem ismerem az illetőt garanciát tőlem abszolút ne várj! Viszont emailezésből visszanézve áttolom neked a hirdetést ha bejelölsz facebookon. https://www.facebook.com/david...
Helló! NEKEM NINCS ILYEN KAMERÁM ÉS NEM TUDOM,ÉN HISZEK NEKED! Viszont azt olvastam,hogy minden sisakkamerának van szélzaja,főleg a tok erősíti fel,mivel a tok kizárja a motor hangját a szél pedig magát a tokot éri is! De mint írtam nekem nincs ilyenem és ha te azt mondod nincs szélzaj,akkor nincs! :) Szép napot!
Alapvetően nem a szélzajjal van dond hanem a házimacskából csizmával kitaposott vernyákolásszerű zajjal amit kiadnak.
Na és ha van szélzaj? Le kell keverni és zene alá. Vagy ha recskázni akar vki a motorja hangjára, minden kamerához lehet venni pár ezresért külső mikrofont, azt tedd be az ülés alá és lesz olyan motorhangod, hogy csuda!
Akkor az a felvétel vagy lyukas hátlappal készült, vagy csak a kütyü volt önmagában tok nélkül. A Gopro viszont felkészült ilyesmire, a teljesen zárt tokban szinte semmi zaj nincs nálam, még 180-nál sem...ja és a motor elején van.
Na ja ez azt jelenti hogy 57150.-
Nagy a különbség.
Vámmal meg 58865.-
Hivatalosan a postaköltséggel terhelt vételárat nézik. Ha ez nem több, mint 150€, akkor vámmentes (ami amúgy röhejes, talán 3-4%), viszont már 22€ felett meg kell fizetni az Áfát, ami ugye 27%!
Az ára miatt vámmentes...150"ájróig" vámmentes, ha EU-n kivülről érkezik, , még akkor is...
A végkifejlet (ami remélem nem a vége) , nekem is kellet 27% áfát fizetnem! Egy másik fórumon többet lehet az eset(ek)ről olvasni :
http://mobilarena.hu/tema/sj40...
Most próbálom én is visszafizettetni, ,valakinek sikerült már;-)!
Sok Sok összehasonlító videót néztem és ilyen kibontom a dobozt videót,de egy sem volt magyar! Most találtam egyet,igaz,hogy a srác abszolút nincs képben,de legalább magyar! https://www.youtube.com/watch?...

Facebookon AEE csoportban találtam!
Széles utat!
Ha nem eu orszag +27% afa es. Vam.
Es maris hatvan lesz.
Szerbusz!Itt néztem! http://sportkamera.arukereso.h...
Van az a webshop ahol 60 ezer,de van az elérhető webshopoknál időnként ahol 20-21 ezer!
"Boltok és árak" fülnél mint látod most 1 bolt van feltüntetve,nézegesd minden nap és hátha!De ha úgy van üsd be gugliba h AEE SD 20 vásárlás és keresgélj....sajnos SD 21-et és az újabbakat itthon nem találtam!
FIGYELEM! SENKINEK NEM AJÁNLOM MEGVÁSÁROLNI 60 EZER FT ÉRT AZ SD20AT,MERT VALAMI KÜLFÖLDI OLDALON LÁTTAM SD 21ET 200 DOLLÁRÉRT GARANCIÁVAL AZ MEG OLYAN MAX 45EZER! HÜLYE AZÉRT NEM VAGYOK! :D
Minden azon múlik, hogy ki a feladó. Ha a csájníz manus, akkor bukó, ha a német, akkor meg nincs vám-áfa.