Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól beszélsz, sajnos a komolyabb szoftverek nem nagyon szeretik a magyar ékezetes karaktereket, főleg a hosszú ékezeteseket. Tehát praktikusabb ékezet nélküli file-neveket, mappákat, projektneveket választani.
Persze, ettől még a filmben a feliratokban szerepelhet ékezet, az más tészta.
szia Roland.

Meg vagy elegedve a kameraval? En is ezt neztem ki. Fel tudtad rogziteni a motorra? Milyen minosegu a video nagy temponal? A video szin minosege jo? Mennyire rezeg a motoron?
Koszi elore is a tapasztalatokat.

udv: Reity
Látom hogy már elég régen kérdezték,de a későbbiekben még segíthet valakinek!
GoPro videó szerkesztőnél ha a kiválasztott videó lejátszásakor nincs hang vagy csak hang van és kép nincs,akkor az ékezetes betűk okoznak problémát a szerkesztőnek.Ne legyen sem a videó nevében sem a videó elérési útjában,sem a mentési hely nevében ékezet.
A már konvertált,szerkesztett és mentett videónál előfordulhat hogy nincs hang a lejátszáskor.Ajánlott a VLC player használata ez esetben és az megoldja a problémát!
Ja azaz.Lehalkítod és alávágod a zenét.
Heló a WINDOWS MOOVIE MAKER-re gondolsz? Köszönöm a segítséget,tudom,hogy szinte mind zajos! :(
Szerkesztő programban amit a windows csinál le lehet venni a hangot fullra és vágj alá zenét.

KB ennyit tudsz csinálni.
Szinte minden olcsóbb kamerának egy macskára csizmával taposva effektus a hangja.
SziaSztok! Van köztetek valaki,akinek AEE SD 19 VAGY 20 VAGY 21-es sisak kamerája van? Tegnap kaptam kézhez végre egy SD20-asat és még van 1-2 dolog amivel nem vagyok tisztában,jól jönne egy kis agytágítás!
Illetve milyen programmal lehet kezdőként is jól megmunkálni,megszerkeszteni a nyers videót ami 1080 képpontos 30 FPS-es,mert egye bár király ez a kamera,de minden hang full torz csak a szélzaj veri a dobhártyát!
Köszönöm szépen a segítséget!
Én polifoam darabot szigszalagoztam rá a mikrofonra és határozottan csendesebb lett a szélzaj.
Leginkább, hogy lassan mész. Vagy tegyél alá zenét, a motorod hangját úgysem fogja tudni visszaadni a felvétel.
Talán próbáld meg a telefon headszettjét csatlakoztatni és azt elvezetve a szél útjából, bár ez egy SV-n nem lesz annyira egyszerű.
Sziasztok!

Sv1000 vízhűtő oldalára raktam fel a volt telefonomat(Nokia N8). Nagyon jó videót vesz fel, egyáltalán nem rezeg. Egyedül a hanggal van problémám, kb 60km/h-ig gyönyörű a hangja, felette csak szélzaj van. Mit tudok ez ellen tenni?
Köszönöm a segítéget!
Bármelyik szoftverrel tudsz képet kimenteni, de azt tudnod kell, hogy az a kép max akkora felbontású lesz, mint a videód. De csodára ne számíts ezügyben.
Ha jól emlékszem, a VLC és talán még a mediaplayer is tud ilyen funkciót.
EBAY. Melyik kamerát érdemes venni ? GO PRO-n kívül. sj4000? vagy jobb látószögű? Vennénk egy párat
Sziasztok.
Van egy gopro hero 3-as kamerám.
Valaki tudna nekem segíteni abba,hogy hogyan lehet a videóból képet kivenni úgy,hogy a minősége se legyen rosszabb?
Go pro studiot és Corel videó studiot szoktam használni de nem igazán sikerült.
Ha valaki tudna segíteni vagy egy youtube-s videót tudn linkelne azt meg köszönném.
Szia. Mac-re is van pár lehetőséged, először is az iMovie, tök ingyen. Az újat még élesben nem használtam, de a régivel elég jól el lehet boldogulni, ha nem akarsz Oscar-díjas filmet vágni. A következő lépcső lehet a gopro saját alkalmazása, szintén ingyenesen.
A többi már fizetős, vagy "n-es web-shop-ból" beszerezhető. Akár a Premier, akár a FinalCutPro, mindkettő ki tudja szolgálni a mai kor igényeit. Vagy ott van még az AVID (én ezt használom, de csak mert ezen dolgozom is), ami sajnos picit hátrányban van a többihez képest, főleg a slowmo felvételek feldolgozása terén, egyébként még mindig az egyik legismertebb szoftver.
Sziasztok!

Van közettek olyan aki Mac gépet használ, és van Gopro kamerája?
Érdekelne,hogy milyen videószerkesztőt használ.
Köszönöm.
Maradt egy vízálló tok (kicsit viseltes, de használható) meg hátlapok.
Átküldenéd mailben, hogy mi maradt és mennyit kérsz értük?
(badzoli kukac yahoo pont kom)
Van még pár kiegészítőm ha érdekel. fillérekért oda adom.
Szia,mennyiért ment el a kamera?
Sziasztok!

Sony HDR AS30 kamerája van valakinek? Mik a tapasztalatok?

Rögzítéshez mennyire vannak cuccok?
az eladó kicsit bukott, a magyar bürokrácia húzott egy kis lóvét, a lényeg hogy nekem 88 euróba , a meghirdetett árba került ;-)
Tehát a vége a hogy fizettél 58-at+afat az eladó kontójára.
Érdemes levelezni.
nem, 88euro volt az ár az ebayen, erre itthon rámverték ennek az áfáját +1500Ft- kezelésikézbesítési....mitttoménmi költséget, ,mivel az eladó EU-s postázást hírdetett, megreklamáltam nála és az ebaynél, az eladó utalt vissza a 88 euróból 30eurót, itthon kifizettem az áfát, az eladó "bukta" a 30 eurót az eladási árból(gondolom milyen olcsó lehet kint, ha "simán" benyelte, bár egy jogi eljárás egy ebayen lehet többe fájna neki és veszne a több 10ezres pozitív accountja )
Fizettel 58 eurot meg itthon az afat?