Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csak azt írtam, hogy ne 20K-s haszonnal akard eladni, és mivel odaírtam, hogy 22.245-be kerül, ezzel rontottam az üzletedet!
vacs85: miért ne akarjam eladni? Ez egy nagyszerű akciókamera On-Board felvételek készítésére. Senkinek nem mondtam, hogy ne menjen be a Tescoba megvenni! Bármikor megteheti, akár ma, akár jövő héten... (ugye Te érted mire gondolok )
Egyébként nyilván Te még a ruháidat is magad szövöd, esetleg Bangladesbe mész értük, hiszen micsoda förtelmes gaztettet követnek el felebarátaid, mikor tízszeresen-százszorosan vagy kénytelen megfizetni nekik gúnyáid "eredeti" árát.
Sony HDR AS20 Topic a Prohardver Fórumán.
Itt kb minden meg lett már kérdezve és válaszolva.
Akit érdekel nézzen körül itt:
http://prohardver.hu/tema/sony...
Sony as20 hoz rendelt már valaki tartókat? Ha már ilyen olcsó volt kellett venni csak a kevés a tartó hozzá
Sony HDR-AS20-as akciókamera az eredeti 60.000 Ft-os árhoz képest 22.245 Ft-ért lapható a Tesco-ban, ahol még van készleten.
Ennyiért best-buy!

Sony
Edigital


Szilu77: bocs, de ne akard már 20K-s haszonnal eladni.
Sziasztok!

Sony HDR-AS20 Vízálló Action Cam Wi-Fi-vel, új, bontatlan dobozban, minden tartozékával, garanciával eladó.
Irányár: 42.000 HUF
Wi-Fi-n keresztül okostelefonon vagy tableten a kamera képe látható, távvezérelhető, a dobozban lévő tartóval sisakra, motorra rögzíthető.
Győrben, vagy Budapesten megnézhető, átvehető.

Érdeklődni lehet mélben: szilu77(kukac)vipmail(pont)hu

Ilyen képe van
Hivatalos oldal
Szia! A Lenco 100-as kamerát, én nem tudom felvétel közben tőlteni szivargyújtóról, mert átvált USB módra, és ilyenkor képet nem rögzít! Neked sikerült valahogy megoldani? Köszi
köszi!
meg nézem milyen
Szia!

Sony Vegas Studio

könnyen kezelhető youtube tele van oktató videókkal
hali!
vannak itt akik Gopro Hero3+ vagy Hero4+ használnak?

videó szerkesztéshez milyen programot használnak?
pár napja szórakozok a Gorpo Studioval... de
valami nem tuti vele
nincs kép.. szerkeszteni tudok mindent.. de kép nincs a végén a videó eredeti hangja meg van zene amit aláteszek szitén megy.. feliratok stb.. de kép nincs...
szerkesztek egy 600megás vidit ami kb 5 perc.. adat mennyiség van de nincs kép sehol...
Ja, mellékesen ronda és buflák a kamerám de csak 123g az alu tartóval és a GoPro kompatibilis adapterrel együtt.
1,5+ órát mondanak a használók, a WiFi-s bekapcsolt WiFi-vel 45-55perc de megvan az az előnyöd az én tákolmányomal szemben, hogy vehetsz külső töltőt és vihetsz akár egy marék memóriakártyát és egy szatyor akkut. Néha találni SJ4000-ret akciósan 3 akkuval+külső töltővel. Mondjuk én meg fel tudom tölteni ha beteszem az ülés alá és bedugom a most készülő USB töltőaljzatba. Bevált amit reszeltem.
Az sj 4000 -nek mennyi ideig bírhatja az aksija?
köszönöm a segítségedet Így már minden világos számomra
Nekem sincs a 3+ black-en, de nem is hiányzik.
Androiddal beállítom, ha annyira fontos lenne.
Tankra, vagy sisakra szerelve nincs nagyon jelentősége, mert akkora a látószöge, hogy még azt is felveszed, amit nem akarsz.
Oda elég szemre belőni, aztán gooo!
Ja, legfeljebb 80ojróért a hátára csattintós...
OK,köszi.
Kijelző csak a 4silveren van, a blackhez nincs.
Ha nem látsz tőlem rég aktivitást inkább küldj mailt ha aktuális.
Ja..............akkor elgondolkodom...................csak annyira fakezű vagyok hogy nekem minen kínai egyforma
Majd linkelem ha aktuális nehogy belefussak egy silány másolatba.
Sose volt 200... 130 körül szokott lenni. Ez is olyan felárazós akció, mint a hipermarketekben.
Huhh most is taperolok és menet közben picit veszélyes a gombozás.
Na ezen még törpölők.
A 100 dollár jó ár ha most azonnal kéne vennem,de egyenlőre távlati terv és lehet addigra visszaugrik 200-ra.
Csak a távirányítható hero2-esek ára nem akar leesni elviselhető szintre.
Viszont hamis és 100Font nem 100Dollár. Hasonlítsd össze azzal amit linkeltem, a tieden még kijelző sincs (csak az a pálcikás elöl, mint a régi gopro-n, olcsó CMOS, olcsó optika és lassú proci.

Távirányítani android app-ból lehet, illetve ott láthatod, hogy merre néz a kütyü. Bekapcsolni, indítani, megállítani meg ki tudod tapogatni a szükséges gombot akkor is ha nem látod, még okostelefon sem kell.
Nameg parázhatok hogy jamis e a baba.