Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudsz ajanlani valami jo video szerkesztot? A windowsos nem igazan hasznalhato.
Ebben nem vagyok képben, nekem win7 alatt el sem indult a gopro studio. Egyetlen egyszer sem...
Nekem olyan kerdesem lenne hogy a gopro studiot hasznalva a step 2 edit oldalt hasznalva balrol a videofile-t nem tudom a vago asztalra lehuzni mert NINCS vagoasztal! Talalkozott mar valaki ilyennel? Masik sokkal gyengebb gepen megvan ez az opcio de azt a gepet lassusaga miatt nem tudom hasznalni. Ez a eleg gyors de hiaba installalom ujra meg ujra a szoftvert nincs ez a lehetoseg es igy hasznalhatatlan. Mindket gepen win 7 van. Otlet?
Azt azért megjegyzem, hogy nekem a sandisk extrem kártya ellenére is csak a második felvétel sikerült. Meg az akku sem bírta nagyon a 4K-s terhelést.
És a kártyáról lejátszva (gépbe épített SD kártyaolvasó, és SD adapter) mintha a hang sem lett volna teljesen szinkronban a képpel.
elvileg minden editor programban van hangszínszabályzó modul, vagy parametrikus, vagy grafikus EQ-val. tökéletes nem lesz, de ha szerencséd van, megtalálhatod azt a frekvenciasávot, amiben a legzavaróbb a sistergés, azt jól meg kell vágni és a zaj nagyrésze eltüntethető, sajnos többnyire hasznos hang is kárba veszhet.
Sziasztok! van e bármilyen mód arra hogy a kész videóból a szélzajt ha kivenni nem is de mérsékelni tudjam?
Köszönöm a válaszokat!
Most, hogy utána olvastam én is, rájöttem, hogy ezt jól benéztem.
Gyakorlatilag egyik gépemen sem alkalmas a feladatra...
Na mindegy, a haver most vett pályázaton egy megfelelő masinát, majd max. nála bandázok, amíg meg nem lesz hozzá a felszerelésem.
Na kipróbáltam. A macbookpro simán lejátsza a 4K-s felvételt, semmi extra, QT playerrel.
Van 4K-s megjelenítőd? Mert ha nincs, akkor mi a fenéért akarsz 4K-ban bármit is csinálni? Persze, tudom, képstabilizálás, meg zoom lehetősége van, de ahhoz már komoly szaktudás és vas kell, ami megbírkózik az ilyen feladatokkal.

Visszatérve a kérdésedre, a lejátszást a kártyáról, vagy HDD-ről próbáltad? Ha kártyáról, akkor lehet kártyagond, ha HDD-ről, akkor szgép, akár memória, akár proci, akár VGA kártya.
Azt nem nézted, hogy a média lejátszóid tudnak vele mit kezdeni? Nincs beállítás, amiben engedélyezni kell a fullHD-nél nagyobb felbontás lejátszását? Vagy nem lehet, hogy a megjelenítőd (ha nem 4K-s) korlátozza le a maximális felbontást lejátszásban?

De majd mindjárt csinálok egy 4K-s felvételt és megnézem, nekem mit lép rá a gépem.
Szia!
Ha nem az ajánlatot gyorsaságú kártyával használod lehet csinál ilyet.
Nekem csak akadozik mert nem extrém a SanDisk kártya csak sima u10 de az gagyi neki sajnos.... Ha teheted a honlapon lévő kártyákból használj amit gopro.com - on meg tudsz nézni. Ajánlom angol ebayon beszerezni nálunk ez majdnem 2x annyi mint kint....
Csak én már az 1440-et sem tudom szerkeszteni, mert csak hang van, a képet nem játssza le. Ez is betudható már a gépemnek? nvidia geforce gt 620m 1GB dedikált videókártya már kevés lenne az 1440-hez is?
Szia nekem a hero silver van ami 15fps-t tud 4K-ben. Ezt nem tudom lejatszani sem a TV-n sem a PC-n viszont megy a note 4 telefonomon akadasmentesen gyonyoru keppel. 4K mar igenyel jo gepet.
Szia Zoli!
Lenne egy kérdésem Hero 4 Black-el kapcsolatban.
A max felbontás amit le tudok játszani a laptopon, az 1080 superview 60fps. E feletti minőséget, nem tudok megjeleníttetni egyik média lejátszóval sem. A gépem lehet a gyenge pont, vagy valami más gond van?
Sony HDR AS20 topic a Prohardver Fórumán.
Itt kb minden meg lett már kérdezve és válaszolva.
Akit érdekel nézzen körül itt:
http://prohardver.hu/tema/sony...

(eredeti hozzászólást Büszke írta)
Ebay,gopro adapter as20 ra,es gopro sisak szett.Kb 2 rugo korolul mrgvan a mutatvany.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. AS20-as kamerához keresek sisak adaptert. Hol lehet találni? A Sony oldalán még nem árazták be elvileg márciusban jön ki a cucc. Van e valami más megoldás?
Király :D Ma meg is vettem OLX-ről az AS20-as kamerát. Tartozékok mennyisége... elenyésző az SJ-hez képest de majd én gyártok hozzá párat :) A kezelése eléggé bonyolultnak tűnik és magyar haszn. utasítás felejtős :D még jó hogy a neten van. Hétvégén remélem megtalálom a helyét a bogaramon :)
Menj fel olx-re, sok AS20at árulnak, akár már 30ezer alatt is.
Én lennék a legboldogabb ha megengedhetnék magamnak egy alsóhangon 130.000 forintba kerülő kamerát :) Nem tagadom biztos megér minden forintot de kicsit olcsóbban gondolkodok :D
Az SJ-t nem ismerem. Nekem gopro hero4 silver van es nagyon jo. Bar dragabb. Nyugodt szivvel tudom ajanlani.
Sziasztok! Szeretném magam meglepni egy születésnapomra egy jó kamerával :) Az AS20-asokról ahogy nézem már lecsúsztam ( Székesfehérváron 1 darab sincs, volt olyan pali aki 5 darabot vitt el 1 kupacban az eladó elmondása szerint...hogy törne le a keze az ürgének). A SJCam 4000 wifi érdekelne. Hol lehet eredeti példányokat beszerezni? De ha van más alternatíva is érdekel.
Sziasztok! Goxtreme wifi control kameráról valakinek tapasztalat?
Nagyon kellemetlenül érzem most magam. És persze szégyenlem is!
Ennyire kellemetlenül esett neked hogy amit a teszkóban megvettél 22ért azt 40ért akartad továbbadni és ezt ő megjegyezte ?

Amúgy a szekszárdi teszkóban még valszeg van pár darab sőt a siófokiban is volt még a hétvégén
Nem rontottál semmit.
(mindazonáltal Te egy roppant jópofa gyerek vagy )