Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Felvettem vele a kapcsolot, írtam neki de még választ nem kaptam sajnos. Amúgy én arra gondoltam, hogy csatlakozhatnának hozzánk arra a fél órára mondjuk míg a városba teszünk 1 kört, aztán ha úgy alakul, hogy megszerzem a támogatókat és egész napos lesz, akkor arra is jöhetnének:) nem baj ha többen leszünk sztem.?

Amúgy a programról még nem tudok sajnos semmitse mondani...én vagyok a legjobban elkeseredve... nem nevezem meg a motoros boltot, de volt olyan, hogy azt mondta az illető, hogy nem tudnak támogatni, de hogy nekik, a boltnak jó legyen kijönne kuponokat osztogatni, hogy 20% al olcsóbban lesz a szervizelés... mondtam neki, hogy oké én elhiszem, hogy ez jó lenne a boltnak, de ettől nekem még nem lesz pénzem a programok megszervezéséhez, a helyszín bérléséhez... de nem nagyon értette sajnos...szóval jelenleg így állok a szervezésével, de próbálkozok nagyon, hogy mindenkinek jó legyen.
Andris!
Előre is bocsánat, hogy beleszólok!

Láttam, hogy egy nap lesz a szezon nyitó gurulás, meg a Budapest-Orfű túra is...nem próbáltál meg valamit szervezni a másik túra szervezővel, hogy valamelyiket el kéne tolni 1 héttel mondjuk?
Mert így szerintem a környékbeli társaság nagyon meg fog oszlani, és alig alig leszünk mindkét helyen..
Köszönöm a válaszokat!
Szia! Ajánlom magamat!
Szia!
Ha nem találod távolinak,nyugodt szívvel ajánlanám a pellérdi Simon autó motor és gumiszervizt. Még nem csalódtam bennük soha!
Üdv: Rabid
Hááát. Nem tudom. Az a baj hogy az R6R idoma nagyon keskeny a végén a 2002-hez képest!

Megprobáljuk a haverommal összehozni. Ő már összeszerelt egy pár mocit. Ha hozzányúlok a vázhoz bármilyen módon már bukta is a műszaki?
segedvazat is kellene buzeralni szerintem ahoz hogy utast is tudj vinni, na akkor meg muszakival lenne cumi. Te tudod mit ér meg neked :D
Köszi. Ha egyszer megcsinálom biztos nem akarom már a gyárit. Maga a faridom nem drága. Ebay-en már egy 20-30 ért már lehet szerezni, + lámpa. Ja meg furó, fűrész és hegesztő

Kösz
ja meg heggeszto is kell :D
Furo, furesz kerdese :D amugy biztos ralehet tenni ha nem szamit az hogy majd valamikor gyarira vissza alakitsd, csak penz es ido kerdese :D
Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. Yamahások előnyben. :)
2002-es Yamaha R6-ra fel lehet tenni a 2007-es R6R hátsó Faridomát? Sok pályamotoron láttam már és szeretném megoldani valahogy a mocin. Esetleg aki tud segíteni irjon. Köszi!
Pécsen melyik szervizt ajánljátok? Precízség, gyorsaság, ár stb...szempontjából?
Sziasztok!

Megérkeztek hozzánk az új NINJÁK!

ZX-6R
ZX-636R
ZX-10R

STEELHORSE MOTOR KAWASAKI PÉCS
+1 női vanucci bőrruha :

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Sziasztok !

Eladó Leo vince SBK ovál dobpár 11-12 km-t futottak felületi polírral (hayabusán volt -3 csavaros) nem e-legál dobok . 40.000ft a kettő együtt ,de adom külön is !
Nekem van vállalkozó kedvem, hogy a Te szavaidat idézzem, úgyhogy várlak a Szezonnyito guruláson amit szervezek!:)
Szomorú, pedig szerintem sokan szerették, amikor még volt vállalkozó kedv a szervezésre...
Aludjaaaa maaaa :@
Ha ott nem is, akkor Május 1. Taszár !
Szia!

Én személy szerint nem tudok semmi ilyesmiről... eseménynaptárba se láttam...
Szép estét!
Lesz idén valami motoros őrület a reptéren?
Tudtok valamit erről?
Asszem csütörtökön láttam egy szép FZ 750-et az Anikó utcai sulinál a parkolóban. Innen volt valaki? Mert nem láttam senki adatlapján ilyen gépet szerepelni.
sziasztok! ez jó dolog!

Motorosruházat,bukósisak bélés javítás!Bőrruházat javítása.Cipzárcsere is!
- Cipzárcsere kabátban: kb. 3000-4000 ft.
- Bukósisakbélés javítás: 3000-6000 ft
Komplett béléscsere: kb. 7000 ft
Állapottól függően!
Rövid határidő, max. 7 nap!
postai utánvéttel is!
A műhely megtalálható Budapest-től 4 km-re Halásztelken.
Érdeklődni: brigililla@gmail.com
vagy
zoldalma@freemail.com
http://motorosruhaja
v.blogger....

06303282168v06303874264