Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt van az a hornet tulaj akivel pécsen a shel kútnál "találkoztunk" ?
hello Pécsiek!


Eladó 3 hónapot használt AGV Rossi Face K3 sisak.

Mérete.: "L"

Bolti ára 60.000.- körül van még mindig.

Tökéletes állapotban van. A plexin 2 kisebb karc de nem vészes. Maga a sisak még mindig tükröződik annyira jó a festése. Vigyáztam rá és nehezen válok meg tőle.

Ha valakinek kell 45.-ért oda adom! Sajnos "vagy" Jó de sokat fogytam és most már nem a méretem! Ennyiért jól jársz vele!
Ha lesznek is, ott nem.
Igen az volt régebben.
A pláza szerintem nagyobb nem? Régen az volt Interfrucht nem?
Lesznek bikinis motormosó lányok is?
Azt majd a helyszínen megtudjátok :)
egyébként pedig elég nagy parkolója van
Azt hiszem láttam már, de nem lesz az kicsi...? hogyhogy nem a Pláza parkoló, mint a szezon zárón?
Egy olyan kérdésem lenne tőletek, ( remélem sokan olvassátok és válaszoltok ) hogy a Reál élelmiszerboltot mennyire tudjátok, hogy hol van? Megyeri út 66, Uránváros felé a felüljárónál, expo után kb 100 méterre, Diego mellett.
Lehet innen lesz az indulás, érkezés ( Szezonnyitó gurulás ), ezért kérdezem csak.
nevetel?
Sziasztok. Esetleg nem ismeri valaki azt a "motorost" aki rózsadombon lakik, egy Noé bárkája kori fzr 250 fekete-narancs színű motorja van és orrba-szájba nyelezi rózsadombon le és fel a szarjának? Mire leérek a vascsővel ,hogy leverjem róla már nincs kint. Szívesen találkoznék vele személyesen, a megkeresésében a segítségeteket örömmel venném. üdv.
Még nem tudom, hogy honnan fogunk indulni, ez is szervezés alatt van. A pesti szervezővel beszélek még, remélem igen kicsit nagyobb dolog lesz ha összejön, de erről bővebben majd később :)
Szia Miri. Van Facebook-kod?
Ok rendben! Nem a plaza parkoloba leszunk megint? Vagy szeretnel valami nagyobb durranast? :-)
Jó rendben, nyugodtan tedd ki, nem baj ha minél többen tudják. Még szervezés alatt van, 1-2 héten belül remélhetőleg minden ellesz intézve, írok akkor ide is.
Ok benne vagyok ! Remélem idén nem kerüljük el egymást, mint tavaly
Jol van en attol kirakom a facebookomra megosztom van par haver remelem eljonnek ok is! Ha nem baj persze!
Akkor nem tudni pontosan meg semmit?
Helo iden mehetnenk egyutt a sezonnyitora! A mol kutnal talakozhatnank szigetvaron, meg aki akar jonni jo lenne ugy menni pécsre . Nem?
Biztos láttátok páran, hogy a Budapest - Szekszárd - Pécs túra is arra a napra esik mikor a Szezonnyito gurulás lesz. Beszéltem a szervezővel és megragadtam az alkalmat, ha már ők is ezen a napon gurulnak mifelénk, szívesen látjuk őket a felvonuláson, közös beszélgetésen és igent mondott Dió-§V, kb 30 motoros csatlakozik még hozzánk.
Én rajta vagyok az ügyön nagyon... sajnos nem könnyű, van ahonnan már 3 hete várom a visszajelzést, de semmi...

Jaja gondoltam, hogy nem lenne baj, ha többen leszünk:) ezen is rajta vagyok.
Értem, az sose baj, ha többen vagyunk, sőt szerintem az a legjobb ha minél többen.. Bízom benne hogy sikerül majd valamit összehoznod!