Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresem azt a motorost akivel tavaly nyáron beszéltem az Orfü-i gátnál az Y elágazonál parkolt . A motor GSX-R 1000 K8 -as kék-fehér és pályahasználatra átalakitva volt, és ő igy vásárolta!
Lehet hogy nem forumozik itt, de ha valaki igy ráismer akkor irjon.
Olyan Április környékére tenném, akkor remélem már tuti jó idő lesz és egész nap kint lehetünk... lenne 1 nagyobb gurulás a városban aztán utána programok egy adott helyen.
Persze a motorját mindenki akkor veszi elő amikor akarja:) ahogy jön a 15-20 fok már én is veszem elő ;)
Legyen inkább 20'C az szerintem mindenkinek ideális. Hogy készülök a szezonnyitóra? Viccelsz, számolom viassza a heteket napokat órákat perceket.....
Jól szólsz.. bebaszna ha májusban kezdődne csak a szezon :/
Bár nekem 15 fok már elég ahoz, hogy kényelmesen motorozzak
Én nagyon bízom benne, hogy március elején-közepén már jóidő lesz...
Nagy gondba vagyok, nemtudom mikor milyen idő lesz :D
Mivel Decemberben még 5-10 fok volt, lehet Áprilisban még esni fog a hó... lehet csak megint Május lesz belőle, mondjuk nem is baj, mert akkor már lehet vizespolló versenyt tartani ( természetesen lányok ) jó idő lesz :P
Már nagyon várom.
Köszönöm a linket meg a hozzászólásokat, riasztó kapun belül sztem jó lesz, majd utána nézek! Mert az legalább riaszt ha valaki kinyitja az ajtót és már menekülhet is... azt bekaphatja.

Köszi mégegyszer skacok!:)

Amúgy készültök már a Szezonnyitóra?:)
Nem mentek be csak próbáltak de járókelők mentek arra és elmentek. Mindenkép rakass riasztót a motorra vagy garázsra, vagy mindkettőre.
Csáó. Ha segítség: A napokban olvastam egy olyan "riasztóról" amit a motorra rögzítesz, és a legminimálisabb mozgásra is 105-110DB -es hangot nyom ki. A legelszántabb tolvajokat is elrettenti ez az éles hang. Igaz ha ez megszólal, és már bent van a garázsban, legalább a motor megmarad.

ő lenne az:

http://vennivalo.hu/termek/bic...
Igen, panel alatt van, szóval annyira hangosak nem lehetnek, de lehet csak a zárra mentek... kitudja... nem használtam a motorom már 3 hónapja, szóval most nem is tudhatnák hogy mi van bent...
karácsony elött voltam ott, de mindig becsukom az ajtót és figyelek rá, hogy ne nézzenek be; elhoztam a dzsekim, csizma... ilyeneket, utána történhetett valamikor:(
Bár, ha panel aljában a garázs, akkor az ajtó lehet csak a gyenge pont
háló!

ne legyen igaz:

ha "bonthatatlan" az ajtó, bontják a falat...

kb hol a garázs? (csak kíváncsiság)
Ma délután az ajtókon faragtunk apuval... vettünk heveder zárat, most meg se lehet mozdítani az ajtót! Most már van 3 zár az ajtón!
Nah és mi lett a haveroddal? Be is mentek a garázsba vagy csak az ajtót piszkálták?
Egy cimborám járt így...tőle is megpróbálták elvinni a garázsból a motort, amit ő csinált: riasztó a garázsra, esetleg kamera. Lehet hogy nem olcsó buli de szerintem többe ér mint a casco és ezt csak egyszer kell kifizetni. Meg szerintem nagyobb védelem a kettő együtt.

Aki meg megpróbàlta ellopni az haljon éhen kínszenvedés közben..
Igazából még nincs gáz, de valamelyik éjszaka itt kertvárosba felakarták törni a garázsunkat, amiben télre csücsül a drágám...
tegnap elött feltöltöttem az akksimat, tegnap lementem délután, hogy beindítsam, akkor vettem észre, rendőrséget azonnal hívtam...
utána jártam, garázsra nem lehet kötni biztosítást, azaz lehet, csak a benne lévő dolog max bicikli lehet, autóra motorra külön casco kell, úgyhogy felesleges lenne garázsra biztosítást kötni, ezért érdeklődöm.
Köszi amúgy a választ!
Most meg várom a könyvelőm visszajelzését, megnézi nekem mi hogy merre...
Valami baj van? Nekem nincs kötve, nemtudom mennyi, de kurv@ drága, drágább mint autóra.
Kinek van casco kötve a motorjára? Mennyit kell fizetni? Kortól, köbcentitől vagy mitől függ az ára?

Köszi előre is! sajnos FONTOS lenne! :(
Sziasztok. Ha valakit érdekelne. L-es méret, saját kabát, használt.
ára: 9999ft.
Steelhorse kawa nyitva van szombaton?
eltünt
Delaware, veled mi a helyzet? rég láttunk írni ide
A redbaron- os témához szólnék hozzá.
Éppen eladó sorban került minap a motorom és hát érdekelt , hogy mit adnának érte.
Leszögezem nem akarok kételyeket ébreszteni senkiben velük kapcsolatban , tudásukat nem kérdőjelezem meg.
Motorom műszakilag kifogástalan állapotban van és így is olyan árat ajánlottak érte, hogy szinte nevetséges , úgy hogy nem is látták tehát a legjobbat feltételezve adnának annyit.
Eladni csak akkor add el itt a motorod ha nagyon sürgősen kell a pénz amúgy inkább érdemes szerintem meghirdetni.
Matrix ez teljesen így van...