Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályája pont hogy inkabb az 55 mert hegyesebb profilu gumi :)
Lehet jobb, valakinek biztos. Meg pályára lehet... na mindegy
azt irtad hogy nem jobb a /60as, ebbe kotottem bele, nagyobb az átmérő legalabb nem allna mindig kerekre az r6 :)
Nem olyan fontos gumit vennem, ami fent van abban még van pár ezer km, csak megkérdeztem mennyibe kerül, nem tudom mit vagy
úgy fennakadva, nekem tökéletesen jó az 55-ös, nem kell 60-as, de majd ha lesz motorod akkor Te tegyél rá 60-ast.

És jó ár a 14 ezer, aki megveszi, annak tuti meg éri.
Én nem stresszelem magam csak vicces hogy azt állítod hogy nem jobb a /60as, mihez képest jobb vagy rosszabb ? A /55 jobban hangzik ? 14ezer forint...

Milyen mély a minta rajta ?
Engem nem érdekel a gumi nincs mire rakjam :D
Ne streszeld magad Levi
Vaaaaagy Bálint majd nézd meg ha haza értél mekkora majrécsíkod van, a/60as elméletben kicsit "laposabb" profilu gumi ergo jobban kitudod használni a gumit mert nem hiszem hogy a mostani gumid peremig lenne döntve :)
Akkor vedd meg.
Na és szerinted menyire észre veheto az az 5% ? Ha neked nem kell jó lesz nekem... Vicc hogy fennakadtál azon hogy nem 55 hanem 60-as... 14ezerert egy szett gumi amivel elmész kb 4000et jobb esetbe nehogy má ne érjen meg 14ezer forintot
Azért azt szögezzük le, hogy nem véletlenül ajánlja a pirelli ezt a gumit pályahasználatra. A magasabb oldalfalnak köszönhetően nagyobb dőlésszöget tesz lehetőéve, ami nagyobb tapadási felülettel párosul. Ezért jobb az 55-nél.
Nem, mert tudom hogy nem jobb a 60-as...ha 55-lenne megvenném.
Próbáld ki, pont van eladó :D
Ezt értem, csak azt írtad hogy jobb a 60-as az 55-nél, de miért?
A 180/60 ZR17 méret a Pirelli egyik legújabb fejlesztése, ezzel a mérettel mennek a Supersport VB-n, külső paramétereiben vetekszik a 190-es gumikkal (Gyári adatok: 193 mm széles, 656 mm átmérő), és 5,5” széles kerékre való (opcionálisan 6,0” széles keréken is használható, lásd Alpok Adria STK1000 mezőny)
Miért jobb a 60-as..? Ha jól tudom az 19mm-el magasabb mint az 55.
rendben. Eddig en is 55- ot hasznaltam,mig el nem magyaraztak miert is jo a 60 as. Nem csalodtam benne,csak ajanlani tudom.Iden megyunk egy combosabb turara horvatba,es a supercorsa azt mar nek birta volna ki. Pirellit akartam ujra,de a 100 ezer folotti arat kicsit sokalltam,ezert power one garnitura kerult fel. Soha nem tdtam megcsusztatni az elsot "oregsege" ellenere,egyszer nyikkant meg alattam, egy idetlen elsokerekezes alkalmaval.
Ám ha jól látom a Te gixereden voltak a papucsok, hogyhogy lecserélted őket?
Hali!

Egyenlőre tárgytalan, meg 55-öst használok hátulra.
Az ár viszont korrekt, csak az első elég öreg gumi már, nem tudom mit produkálhat tapadás téren
Szia, Neked átadom 14 be a szettet. Üdv.
Tudok segiteni Adatlapomon elérsz!
Csáó, most nézem lemaradt.

120/70/17
180/60/17

Párért egyben: 19.999 ft.
Hali.
Mekkora méret, és mi lenne az ára?
Sziasztok, hátha valakit érdekel:

Eladó egy használt Pirelli Diablo Supercorsa sc2 (Medium) gumipár. Saját gumik. Az elsőben nincs 1000 km, a hátsó 2000km körül futott. Egyenletes kopás, nem kockás.

Első: DOT: 2208
Hátsó DOT: 0611

INGYEN POSTA.
csak nem gond van a kis paripával? majdnem ilyenem volt nekem is, a képeim között megtudod nézni. Amúgy igen tudok, privátba írj, email címem adatlapomon.
sziasztok kérdeznék tőletek hogy valami jó motoroszerelőt baranyában tudtok ?