Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen!:)
Sörivó verseny természetesen alkoholmentesből lesz, szóval nyugodtan benevezhetsz te is;)
Nah megosztottam! Látom lesz sörivó verseny is! Sztem azt kihagyom mert nem biztos hogy hazaernek epsegben Na jo kis progi lesz! Koszonjuk Andris!
Köszi:)
Kitettem a fészbúkon
Már körbe is küldted?:)
Sziasztok!

Kezd alakulni az Április 20.-ai Szezonnyitó gurulás, itt a link, kérlek benneteket küldjétek tovább ti is és olvassátok el.

http://www.sportmotor.hu/motor...

Ha tudjátok facebook-on is létszives küldjétek tovább, rakjátok fel.

Köszönöm:
András
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

Motorosruházat,bukósisak bélés javítás!Bőrruházat javítása.Cipzárcsere is!
- Cipzárcsere kabátban: kb. 3000-4000 ft.
- Bukósisakbélés javítás: 3000-6000 ft
Komplett béléscsere: kb. 7000 ft
Állapottól függően!
Rövid határidő, max. 7 nap!
postai utánvéttel is!
A műhely megtalálható Budapest-től 4 km-re Halásztelken.
Érdeklődni: brigililla@gmail.com
vagy
zoldalma@freemail.com
http://motorosruhaja
v.blogger
....
06303282168v06303874264
Na majd most:D gyúrok rá:P
olyat még úgysem láttuk
Hókotró mögött lenne a felvonulás...ehh :)
Ponnoptimalis az ido :)
Ilyen időt mondanak Április 20ra is:) hólapátot el ne felejtsetek hozni...
valaki segítsen van 1 Aprilia Rs 125öm és csapágyat szimeringet stbit kellene cserélni és nemtudok 1 normális szerelőt pécsen aki elvállalná... a szervízben meg állítólag átverik a népet most nemtudom mi igaz ebből... előre is köszönöm!
Ígéretes
Olvastam egyet én is, de az pesti volt... ezzel nem azt mondom, hogy rosszat láttál, csak megjegyzésnek írtam:)

Más:
Megvan az útvonal, megvan a helyszín, úgyhogy lassan kiírom az eseménynaptárba is.
Gurulás után mennénk le orfűre, Rácz tanyára, ott lenne egy közös ebéd, több menü közül lehet választani, ízelítőnek, malacsült, gulyás, roston ételek, saláták... itt lesznek versenyek, íjászatot is kilehet próbálni, lovagolni, sörivó verseny ami alkoholmentes lesz, virsli evő verseny, motorszépség verseny, többi program még szervezés alatt van pl. paintball. A versenyeken való részvétel némelyikénél nevezési díj lesz, de pár száz Ft-ról van szó és az első helyezettek díjazva lesznek.
Nagyjából ennyi, lassan az eseménynaptárba is megjelenik!
Köszönöm előre is és várok mindenkit sok szeretettel!
Nem találom már a képet, valahol facen volt, az egyik ilyen motoros közösséges portál osztotta meg
Köszi.
Értem, ha gépközelbe kerültem belinkelem.
Amúgy biztos nem megyek, nincs is még összerakva a motorom és nem is érek rá, a Szezonnyito gurulás szervezése eléggé lefoglalja a szabad perceimet
Semmit nem tudok róla, fogalmam sincs ki szervezi, de nem is láttam még sehol se kiírva, úgyhogy nem hiszem, hogy nagy durranás lesz... de linkeld be pls megnézem
Ezt hol láttad Bálint? Linkeld már mert én nem hallottam ilyenről.
Andris! Most láttam a facebookon, hogy Pécsett március 23.-án lesz valami szezonnyitó motorozás , tesco parkolóban lesz gyülekező... Erről tudsz valamit?
csak szeretnél te hornetet a narancs baklövés helyett
igen.. ÉN voltam.. te hol álltál?