Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is most keresek ruhát....Eladtam az enyém, mert kinőttem...
Köszönöm szépen, próbálkoztam vele.
Én amondó vagyok, hogy ruhát ha nem gond és megtudod oldani, akkor majd 20.-a után vegyél és majd a helyszínen azt is megtudod miért írtam most ezt... nem szeretném elárulni még, mert lesznek apró dolgok is, amik nincsenek rajta a plakáton meg az eseménynaptárba :)
Ahh egesz jo kis programok lesznek! Mar nagyon varom! sztem kinyomtatom a plakatodat es kiragasztgatom egy par helyre. Motorszépség versenyt azt sztem elfelejthetem. addigra vennem kell egy bőrnadragot mert eladtam mert kicsi volt. Rambo akkor ne felejtsd el MOL kut :-) Gumi olajcsere megvolt mar csaj jo ido kell!
ez nem az a topic
Nemtudom feltölteni a képet... nem tudom nálam van a probléma vagy a rendszerben, de majd később is megpróbálom
Aki nem tudja megnyitni a plakátot annak itt van újra!
addig nem is szabad motorra ülni vagy mi?
Igazán lehetne már április 20. :D

Rambo te meg ne legyél idegbeteg :)
Én köszönöm a segítségeteket, ti is kelletek ahhoz, hogy létrejöjjön és segítetek eljuttatni az információkat ahhoz akihez esetleg én nem tudom.
Nagyon frankó! Köszönjük Andris !

És bízunk a jó időben!
Kérlek benneteket a plakátot is küldjétek tovább akinek csak tudjátok, tegyétek fel facebook-ra is. Köszönöm szépen a segítséget!
Igen köszi látom, de ez nem találkozó, csak kimehetsz és gyakorolhatsz... lezárt pályán amin a hangsúly van. Majd meglátjuk milyen idő lesz, ha holnap rendbe tudom tenni a motorom és jó idő lesz, akkor kinézek én is, persze ez attól is függ, hétvégén nem-e kell mennem melózni.
Ha előbb nem, akkor a Szezonnyitón remélem találkozunk és azt is, hogy jó idő lesz, mert nem kis energiát és pénzt feccöltem bele... remélem mindenki a legjobban fogja magát érezni! Megvannak az ételek is, ha kíváncsiak vagytok rá, ki is írhatom, de szerintem elég ha a helyszínen meglátjátok. 600 Ft - 1400 Ft -ig lehet választani az ételek között. Nyeremények hada lesz, arra gondoltam, hogy tombola sorsolás is lehetne, 100 Ft / tomboláért, ami nem pénz, viszont mégis sok mindenki nyerhet akár egy csekély ajándékot is és ha később ránéz, tudja honnan nyerte!

Tömören röviden... a plakát így néz ki, szerintem nagyon jó lett.
András, kitették cikkbe főoldalra azt a találkozót, amit a múltkor mondam
hát a körülmények nem tették lehetővé hogy megmaradjon de ismét igaz csak egy burgonya nyergében de ha valami esemény van szívesen veletek tartok!
Szép napot Mindenkinek!
Üdv Trolika!Mi lett az sv-vel?
Köszöntünk újra köreinkben:)
Welcome
sziasztok!én új vagyok itt vagyis már 3 éve jelen voltam rendszeresen trolika néven de mivel nem volt motorom ezen idö alatt ezért kicsit eltűntem de ismét jelen igaz már ismerösok is eltűntek.... üdv mindenkinek!
nem akarsz paintballozni? ajjaj:P azt hittem nyomunk 1 vs 1et:D

Paintball:
1. Andris + 1 fő
Hopp bocsi! Utólag olvastam hogy ez a painballra vonakozik, akkor visszavonom!
1. András +1 fő
2. ^rambo^
Folytassátok a sort kérlek!
A Szekszárdi fórumra is beírtam, úgyhogy ha tudjátok figyeljétek a sorrendet, de ha nem, az se gáz, mert a végén majd összeszámolom a neveket!

1. András + 1fő
2.
Sziasztok!

Az után érdeklődnék, hogy Április 20.-án Rácz tanyán, ki az aki kiszeretné próbálni a paintball-t?
Ára 1 főre: 2000 Ft, ebbe beletartozik 100 lőszer, ruha, maszk, co2 palackok és marker.

Azért kérdezem, mert ha pár főnek van kedve kipróbálni, akkor azért sajnos nem jönnek ki, de ha van már legalább 20 fő, akkor kitelepülnek és lehet játszani.

Köszönöm előre is és várom a válaszokat!

András