Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mail küldve !
Mivel szerelő vagyok, nem igazán gondolkodtam még azon kihez vinném a motorom.. Egyedül a kollégámat merem ajánlani, de nem biztos, hogy fog foglalkozni is vele. Igencsak elfoglalt az ipse.
gabor.gsf@gmail.com Ide írj egy mailt, és megadom a számát.

egyébként még esetleg az RMC-t érdemes megpróbálni, Nándi is vágja a témát ( RMC-s szerelő). Redbaron-t véletlen se.. yakomotóról , suzukiról és a steelhorse-ról nem tudok érdemben nyilatkozni.
ugyanúgy mint bármely más típussal. Was haben sie zűrzavar?
Köszi!
Tudod nem vagyok sajnos hozzáértő,de megnézem a csavartHibát nem jelez a műszerfalon.Kit ajánlanál szívesen?(azért csak van valami elképzelésed Te hová vinnéd a sajátodat?)persze ha Te nem értenél hozzá!
Hitman, hondakkal hogy állsz ?
bármelyik hozzáértő szervíz képes neked ezt leellenőrizni elméletileg. Sőt, akár magán szerelő is.

Nekem sajnos nincs jelenleg kapacitás plusz munkára így csak tanácsot\ táv segítséget tudok adni.

Hibát nem jelez műszerfalon? ( villogó engine check lámpa, FI lámpa ilyesmi).
Alapjárat állító csavart nem találtad meg a motor valamelyik oldalán? Általában olyan helyre szokták rakni, hogy hozzá tudj férni szerelés nélkül. Vagy magán a folytószelepházon találod meg a pillangó szelepnél ahová a gázbowdenek csatlakoznak, vagy valahová ki vezették.
És ezt meg lehetne esetleg vizsgálni?valahol?
Tps szenzor hibára gyanakszom. Vagy szar, vagy el van állítva
.
Szóval csak beindítom és melegíteni szeretném,viszont ha nem adok egy pici gázt akkor leáll.
Szia Hitman!

Csak hidegen (beindítás után ,amíg be nem melegszik) fullad le.Mintha nem megfelelő lenne az alapjárat.Ez injektoros nem karbis.Ha bemelegszik akkor nem áll le.
Hali

Fejtsd ki bővebben ezt a lefulladásos dolgot. Be indítod és azonnal megáll, vagy sebességbe teszed el akarsz indulni és úgy áll meg, valami támpontot adj légyszíves.
Egyik percről a másikra kezdte el ezt a hibát produkálni?
Szép napot Mindenkinek!
Lassan már tényleg jöhetne a nyár!
sziasztok! egy kis segítséget kérnék egy 2010 KTM 690 SMC alapjáratával van egy kis bibi .hidegen lefullad valami jó szerelőt esetleg tudna valaki?

Előre is köszi!
Ohh... :)
Múlt héten megnéztük, szerintem nagyon jó!
Hali.

Szombaton valaki mozi? Halálos Iramban 6-ot:-)
sziasztok ma valaki valamerre gurulni egy jót?
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

http://motorosruhajav.blogger....
Sziasztok van egy eladó dobom K6 600-750 GIXERE ! http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Az még belefér,úgy érzem!
Na jo legyen 2 :D
Megbeszéltük!
Még olcsón meg is úszom egy sörrel!