Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen csak 1ben....
Szeva hátsó 12"-es gumi vagy 32 küllös agy van?:D
2010. hozzászólás

de van egy eladó teló..
Szeva csak egyben eladó?
HalI! A cnc agy az hanyas tengely mérethez van? És menynibe kerülne a gumival együtt?
Jaja... jó rég voltunk már én meg főleg.....
Hy! Szerintem érdemes 1-2 órát kíméletesebben motorozni vele ,ami még fontosabb cseréld le az olajat meg nézz rá a szelephézagra is
Jóvón' menni! Már nagyon hiányzik!
Csecs!Mi a pálya , a tankira mentek vmikor ?
Hali! Ha van valakinek eladó jo állapotú 12"-os hátsó kerék tárcsa nélkül az irjon! agressive15@citromail.hu
Köszi! Meglesz
Járj ki belőle két tank benzint vékonygázzal, cserélj olajat benne, aztán feltekerheted a karburátort is a kormányra akár!
semeddig, a pitnek verheted azonnal parasztgázzal is, nem lesz baja
hello. erdekelne forditott elso telo. ha meg van. kepet tudnal kuldeni. olikam47@hotmail.com
Segitsetek mar abban hogy van egy pit bike om. es az elso teloja forditott teleszko de ket teleszkop bol lett oszerakva meghozza ket jobb oldalis tagbol es ugy gondolom igy mmind ket szar csak csillapit hogy igy lehet e hasznalni hogy nincs rugos tag? mert igy ugye torheti a vazat is es egyeb mast is.
Hány üzemóráig kell járatni egy új motort?köszi
Szevasztok pitbike hátsó gumit vennék 12 colos méretben! Ha van valakinek 80%-os vagy annál jobb külsője ne tartsa magában! Akár új is érdekelne, linket tudtok küldeni ahol lehetne rendelni jó áron!
Vegyétek, vigyétek.
Eladó ez a keveset használt BSE XR 125. 10üó, nagyon keveset használtam. Ár: 150.000Ft
Elérhetőség: 0630 605 25 41, tyyyson88@gmail.com
Ja én kérek el nézést jó lett a vas
Valakinek 150cc henger eladó?
Nem Stomp, ez egy Rockstar Sport 140 a pitbike.hu-tól. Csak már egy picit átfaragtam a saját ízlésemnek megfelelően.
Ötletes de nekem valami teli kell...milyen gép a tied Stomp?
Inkább csinálj magadnak! Én egy montainbike univerzális sárvédőt csavaroztam a sár útjába.
Vennék hátsó telóra védőt....
Hátsó teleszkópot keresek!

email: kolozsiii@hotmail.com